Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7822
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Kolika je vrednost bila?
  2. Odg su mi detaljno na fb poruku, opsirno i uverljivo Moze slanje, moze poseta u Zr i rad na licu mesta, o materijalima itd.
  3. 403 Forbidden WWW.RIDEAPART.COM
  4. Video sam al nisam video da ima shop tipa kupi i poruci?
  5. Kontao sam bas njih porucivati sa Temua jer izgleda da ide brzo i na naplacuju carinu kao sto se desi na Aliju. Otom potom.
  6. Guglao sam ja bas juce molova ulja za motor i nisam nigde nasao.
  7. Da li je neko vozio i Voge 300 i 450MT da da neko poredjenje?
  8. Moguce, ali nisam primetio neku razliku. Inace stavio sam onaj jastucic sa alija, nije nesto mekan, stim da se dobije jedno 2cm vise sedenje na motoru pa i tu treba privikavanja malo.
  9. E jeste i njih su spomenuli. Pa ne sme da propusta vodu, nikada nisam video takvo sediste. Kada bih preradjivao, gel da bude udobnije i napred prerada da se manje klizi napred.
  10. Ko najbolje preradjuje sedista kod nas? Pitam uopsteno, ne trazim majstora. Juce je izaslo pitanje na nekoj fb grupi pa je bas doslo puno razlicitih odgovora od Stiv design, do nekog na L... i jos gomila majstora koja si time bavi. Kvalitet, preciznost, estetika, ulozeno-dobijeno?
  11. Ovo fazon postao, jedini smo u kategoriji= 2000e vise cena jer nam se moze?
  12. Ameri su potamanili neke stetne insekte na svojoj teritoriji, ne znam zasto to nije moguce sa komarcima? Jebes biodiverzitet, lance ishrane itd. tamani bre to!
  13. Mislim preko 50.000, mozes izguglati
  14. Aktuelno, top pantalone.
  15. Jel ovo ok sajt/prodavac, sve original: https://ulja.rs/product-category/ulja-za-motocikle/page/2/
  16. Napisi ponovo review kada ga budes vozio sa punom snagom. Video sam ga uzivo i bas je ono meh...
  17. Meni su ostali klipovi prednje kocnice.
  18. Nikada nisam imao problem sa 15-50 i najvise sam vozio sa tom gradacijom. Bice da je do motora.
  19. Mozda malo skuplji ali definitivno mi se sve vise svidja.
  20. Bas mocno izgleda. Kao vozac GSR-a, dopada mi se. Ljudi su hvalili i stariji GSXS pre ovoga iako je zaostajao sa tehnologijom za konkurencijom ali ovaj apdejtovan je top. Za onaj GSR750/GSX750S su podeljenja misljenja.
  21. @Blaza
  22. 1300GS, video opet, koliko je ruzan motor bokte... Pa sta napravise od simpaticnog 1250...
  23. Mozda i one gumene grip gume da zalepim sa strane rezervoara ali to mi je ruzno u pm...
  24. Nisam bas bio dugo, a i ne ide mi se kad ne mogu popiti pivo i cuti muziku. Ja sam isao na skupove zbog piva i dobre muzike, tako sam birao gde cu ici. Motori su sporedno bili da bacim pogled na nesto novo i to je to.
  25. Znaci nije Rega je BP, verovatno kolega razradjuje polako. Bas lepo izgleda u zeleno-crnoj kombinaciji, zvuk lep sa fabrickim auspusima, 4 cilindra predu. DVA RADE, A DVA SE LADE!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja