Jump to content

Moto Zajednica

Motorcyclist

Članovi
  • Broj tema i poruka

    7819
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Motorcyclist

  1. Ok je test ali nije nista specijalno. Radi ga RT, ne radi ga GS. GS bolje povlaci, RT ima udobnije sediste za suvozaca. To je to. To ne mora da znaci da bi nekom drugom bilo isto.
  2. Slazem se. Ako su motori osigurani, cemu problem?
  3. Moze Djole naravno. Da li postoji neka procedura ? Ili ne postoji uopste?
  4. Meni je cep uvek drzao godinama.... Doduse znalo je pustati po malo pa svakih par dana sam kontrolisao pritisak. Ali nikada nista nije izletelo i sl.
  5. Cekam i dalje odgovor za postupak test voznje motora kod dilera u Srbiji.
  6. Samo polako jos je rano
  7. Dobro, i to je to? Zakazivanje, dokumentacija?
  8. Kratko i jednostavno pitanje: po kojim uslovima u Srbiji mozes dobiti test voznju motora? Znaci mozda cu da kupim ako mi se svidi, da li moze test voznja tog i tog motora? Sta je potrebno? Samo jednostavni odgovori.
  9. Znaci vidim da je tema teski marketing, ipak je nerealno. Osim ako se njih dvoje ne poznaju, i to dobro... njah. Da ne s pominjem ono drugo sto je jedan kolega vec spomenuo.
  10. Mislim naprska se na vizir, da ga ne ostecuje.
  11. Bitno je da ne sjebava vizir ta hemija sve ostalo ok.
  12. Motorcyclist

    Jedno pitanje

    Pucanje bas i nije karakteristika zaprljanog karburatora, vise je struje, bilo svecice ili nesto drugo.
  13. Lep opis, mozda nekome bude koristilo. Mislim da je slicno iskustvo imao i Nemo, on je vozio K1600 i presao na GS? Ili je bilo obrnuto? Ne secam se vise. I ja mozda prodam ovaj moj gs sa tri kofera, videcu.
  14. Naziv?
  15. Pored vinjak.
  16. Vrv mizerne pare. Inace da li mislis da li bi popularnost WSBK skocila ili ne? Ja mislim da ne bi primetno.
  17. Evo linka kako da resite hot spot na kacigi, kako da izaberete kacigu, kako da odredite oblik i obim glave itd. Nema trenutno detaljnijeg clanka na netu. https://advrider.com/f/threads/how-to-solve-helmet-hot-spot-problem.1338421/
  18. Stigao MDS Sprinter, polikarbonat, 4 zvezdice sharp etc... Ne lezi kao moj MDS pro vent, ipak malo udara iznad cela ali mnogo manje nego na MT i LS2, tako da cu probati sa zamenim sundjera.
  19. Razmisljam se o jednoslojnom. Imam dvoslojni star 20god,jos izdrzi kisu celo vece. Vodeni stub min bar 2000mm
  20. Al 4 cilindra bajo ipak kad zarezi
  21. TDM visi, TDM duzi, TDM siri. Medjuosovinsko na TDM vece.
  22. Nisu nesto preterano al uspevao sam u njima da preguram i po 5-6 sati.
  23. Mislim da je duzina oko 2m. Razmisljam se ili to ili da uzmem one samonaduvavajuce duseke.
  24. Moram ti reci da bas i ne znam xD Neki je za 3 osobe ali cu menjati vrv i uzeti novi
  25. Dobrodosao, Inace ovo je mozda najludja razlika u motorima koju sam ikada video Motori razlicite namene, kubikaze, snage! itd.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja