Jump to content

Moto Zajednica

drmilan_

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2579
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drmilan_

  1. E kad je vec @Krokodiloprestao da deli savete i resenja onda znamo koliko je sati
  2. Imas tracer temu pa tamo pitaj. Pravite samo zbrku sa stalnim otvaranjem novih tema
  3. Upravo spakovali i odneli trandzu. 02:20AM. poslednja slika od strane mene Malo me zabolelo kad su je spakovali, kao da me je devojka ostavila al avaj, idemo po kraljicu u petak da brze prebolimo!
  4. Ista prica kod mene
  5. Sretno Vuce!
  6. Sve ce to zarasti, drz se druze! Svaka cast za sve bajkere koji su krenuli u potragu, kapa dole junaci!
  7. Pa zato sto su ograniceni a mozda i samo ljubomorni jer ne mogu da poseduju nesto slicno pa shodno tome nisu ni prisutni. Pa daj pljuj po svemu. Cim je nesto drugacije, nije hard rock uz litre i litre ispijanja piva odma je nesto nadmeno, lose itd. Strasno koliko smo ogranicen narod...
  8. Da pohvalim ovde kolegu. Videh ovde odma oglas i prosledih drugaru za hjc kacigu. Culi se odma i dogovorili, eno voza je vec dve nedelje i prezadovoljan je!
  9. Razmisljam kako bi stajale na africi
  10. 20-22 avgust
  11. Kako sam ove godine bio po drugi put u drustvu ekipe iz MK Strsljen, cuh a i videh na fb da ce biti moto festa u Banja Luci. Rad sam za ici, i vec polako se dogovaramo u Subotici za odlazak tamo. Idem da vidim opet drage ljude i da se provozam. Da li je jos ko planira da ide pa da se izdogovaramo na vreme, za neki zajednicki odlazak? Jeste tek maj, al brzo ce avgust. generalno meni je najbolje i najblize preko HR al upitno je sta ce biti tada sa ovim testovima i glupostima
  12. Sta je harli dejvitson?
  13. Hvala! ma ima na netu mnostvo, nema potrebe za cimanjem
  14. Znaci odradim kupoprodajni ugovor tamo, ispecatiram tamo i platim overu, pa dodjem ovde da odjavim tablice i platim porez
  15. Koliko se ceka na porez kad platim? Trebao bih prepisivati motor i registrovati odma, bg table, i trebalo bi mi sto pre. Ako pravim ugovor o poklonu to brze ide, ili kako sta? Silazi reg motoru tako da pusiona na sve strane
  16. imas nas koji volimo takve drugacije stvari
  17. Razmak izmedju slika da bi slike iskocile
  18. Kakva pojava, kakva sila, kakav GS pored ovog
  19. Eh da znate sa koliko se sve vraca
  20. Jel ja to vidim trk u najavi?
  21. Znaci @Markone88jos dva puta da bi ga kupio
  22. Nije ti telo srazmerno, mozda ti noge kratke
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja