Jump to content

Moto Zajednica

drmilan_

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2579
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drmilan_

  1. Nazovi nasu ambasadu u bosni pa pitaj. Ili bosansku kod nas. Nasa drzava dozvoljava odlazak u inostrantsvo sa probnom al je pitanje da li drzava u koju idee prihvata istu
  2. Odlican, Backi Vinogradi su nasi, generalno sidjes na iskljucenju subotica sever, pa skrenes desno pa onda imas prvo selo Hajdukovo pa onda tablu za granicni prelaz levo i Backi Vinogradi. Posle kroz madjarsku je skroz ok, mozes se i tamo negde ukljuciti na autoput, nisam tuda isao na autoput pa ne znam, najbolje da odes na Horgos 2, predjes i odma se vratis na autoput. Mada tamo zna biti veca guzva nego na Backima
  3. Nismo mi bili u peruccu nego u BB. Kazem da smo u dva smestaja u BB imali lose iskustvo i da sad opet idem nocio bih u Peruccu jer je mir i tisina
  4. Vidim da za madjare ne treba nista, jel isao ko preko? Uzeo bih dva dana lufta na poslu, pa razmisljam da zapucam za balaton, ili dole do perucca pa nekim drugim putem nazad
  5. Nemoj u BB, nego produzi do Perucca pa tamo noci. Prelepo, mirno tiho, mi smo se zeznuli prosle god pa nocili u BB, a bile zurke neke itd a nista ni za videti
  6. Temu mozes sam da zakljucas. Izgleda da ne znas znacenje reci trol, al dobro ne zameram. Ja sam ti samo skrenuo paznju da ne vredjas i provociras coveka koji ti nista nije skrivio. ja verovatno da nemam para za sebine radove al ga ne bih zbog toga izvredjao. i govoris nam da pisemo gluposti, jer se ne slazemo sa tvojim misljenjem. Steta da sa 60 god vredjas okolo, umesto da si uzor drugima p.s. stavi sliku gotovog proizvoda, mozda i nama sirotinji zatreba ta jeftinija varijanta roll bara
  7. @Markone88
  8. Delimo isto misljenje
  9. Samo ske i sve se moze
  10. Ja sam mu niko i nista. Samo neko ko prati njegov rad, jos uvek mi ne trebaju njegove usluge, mozda cak i ne mogu da ih priustim, al zbog toga ga necu vredjati jer nemam para da ga platim.
  11. Slazem se, al to moze lepse da se kaze a ne da se vredja (provocira) neko ko ocigledno svoj posao extra radi!?
  12. Ovo je malo bezobrazno receno. Imas para za xtz1200 a seba ti derac koze, zanimljivo
  13. AFRICA TENERE CTZ1000
  14. jedna brutalna tenera, pogledajte i profil lik, ima ceo rebuild na instagramu.
  15. Ja prodao extra transalpa... da ste ranije posli u potragu..
  16. Ili odnos mase i snage da ne bude veci od 0.2 ja prodao sad skoro transalpa reg je na A2, a vozim i Afriku isto na A2, malo procackajte oglase, ima vise modela na A2 registrovanih
  17. Imas temu crash bar servis seba. @seba011 ne znam dal iko drugi radi
  18. Predpostavljam da se auto okretao preko zebre umesto da je produzio dva semafora gore pa se redovno okrenuo polukruzno?
  19. Ja da kupujem motor i da imam kesa a A2 dozvolu, ne bih razmisljao ni o cemu drugom nego beneli
  20. Jel se vozis? Kako te sluzi?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja