-
Broj tema i poruka
2579 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: drmilan_
-
Ako si mnogo koristio zadnju kocnicu, a kako si pisao kocim obema, verujem da jesi, onda hoce da propadne. E sad da ti strucno objasnim zasto ne mogu da se setim al ima fora zasto propadne zadnja, pa dok se nesto ne vrati u normalu bude tako Neko strucniji ce ti reci. Ja se spustao jednom nizbrdo i kocio samo zadnjom, isao lagano a bilo neke sljake pa mi lakse bilo, kad opa propade zadnja skroz, izasao na ravno i kroz par min sve se vratilo u normalu. Kao sto rekoh, neko strucniji ce ti objasniti zasto se to desava, al ne beri brigu, sve ok.
-
Ja ti samo kazem, sarenilo cena za jedan oglas u vidu 800e gore dole nije lepo za videti. I taj potencijalni nece nazvati bas zbog svega toga. Al dobro ti znas..
-
A i pocetna u oktobru 2021 je bila 7300 ok kontam ulozeno je sve ono novo, al i to novo je vec istroseno ako se vozalo, a i potencijalni kupci ne znaju sta da misle, prvo pocetna cena 7300, kroz par dana 6500 bez kofera i auspuha, pa 6700 sa svim, pa cena ide dole 7300. Jel sam samo ja zbunjen?
-
Cena goriva u 2021, 2022, 2023, 2024, 2025, 2026.......
drmilan_ je odgovorio članu Ivanrsvb u Motoristi Na Drumu
1.55 dizel provereno u cg -
Tu lidlovu ces zaobici ako imas iole malo pameti. A od ove dve sto si okacio, prva mi se cini mnogo bolja nego druga. Druga mi nekako plitka, ne deluje mi tako dobro za razliku od prve. Al odes i probas MTR Jet Sun Jethelm kaufen | Louis Motorrad - Bekleidung und Technik M.LOUIS.DE MTR Jet Sun Jethelm günstig kaufen bei Louis. Top Marken ✓ Große Auswahl ✓ Kauf auf Rechnung ✓... devojka i ja koristimo ovu. A s obzirom da kosta koliko i ona u lidlu, kvalitet je daleko bolji nego crivit iz lidla. Kao sto rekoh, tu iz lidla neces uzeti ako imas iole malo pameti, al posto si spreman dati 100e za jet, onda mislim da svaka koja je u tom cenovnom rangu vredi.
-
Kum se hvali caletu kako mu izdrzao golf 5 uz autoput u cg, lagano 80 u 5oj i nemas brige. Slusao on prvo njega i krstio se, posle ja slusam matorog i krstim se.
-
Sve sam pretrazio, i svaki dan gledam. Sve sto se nudi je krs ili je previse para. Ne treba mi neki lux, voleo bih da je fabricki kofer ali moze i neki no name samo da gornji deo moze da se prefarba, ako me r
-
Nema sta drugo sem plovka. A svi fini ne znate gurnuti nos vise u tank da vidite koliko goriva ima. Eh ova tehnologija..
-
Nije, al ja bi da malo osvezim boju preko zime, i sve plastike crne da sredim bumperom
-
Ima li ko da je farbao onaj deo oko km sata? Nije ni plastika, ni bumper, neka koza sta li je, siva je, voleo bih da je crna..
-
@DraganNSda si uredno obisao sve i stao prvi to se ne bi desilo isao sad skoro na kupanje u moraholom, s namerom da ne cekam u koloni uzeo tatin skuter, devojka i ja, papuce majcica, obisli celu kolonu, oboje imamo eu licne karte, dali i za minut presli, bukvalno nam niko nista nije ni rekao niti smo ikom smetali. Pa valjda sa tom namerom i vozimo dva tocka, da ne cekamo u koloni vec kad mozemo proci, sad ce neko reci pa mogu i ja sa 4 proci, pa ti probaj. Pogotovo na manjim prelazima bar sa madjarskom, ljudi masovno rade preko, i svi idu skutercicima, elektro bciiklama, peske, i prelaze preko reda, zamislite kad bi sad svi oni stali u red iza poslednjeg auta u koloni jer tako pravila nalazu.
-
Ako neko ima ili zna nekog ko ima, da bude za beverly, moze i bez ploce pa cu ga usrafiti direkt u nosac, po mogucnosti da bude fabricki piaggio ako ne moze i neka no name marka ali da gornji deo moze da se farba, znaci ne bumper plastika
-
Pa ajde sa nama slepcima koji ne citamo podeli to sto si procitao? Pravis se pametan a drzis za sebe, a kolege! Drugaru crkao auto u ceskoj, imao full vozzi, dosli po njega i odslepali ga kuci, nikakvih problema
-
ma znam, zato i nisam vozio motor u zadnje vreme, nemam zelju nigde, videcemo kako ce sad ici sa bevom.
-
Kad krenes od bga kolima do su, brzo se stize, al kad krenes motorom, ne daj boze. Nikad stici, kao da zivim na kraj sveta a ne 180km od bga. Proletos isao autoputem od cacka do kuce (subotice), to mi je valjda bilo najduze putovanje u zivotu
-
Ko jos gleda kilometrazu...
-
Ljudi ne lozite se, lazan profil
-
Devojka i ja imamo po twinga. Jedan 8v jedan 16v sa gasom. Oba smo platili po 1450e. Oba imaju klimu, kozni volan, sediste podesivo po visini, od toga jedan ima i panorama krov. Svi mi rekli da sam preplatio prvo prvi pa onda drugi, jer im je cena tu oko 1000-1200. Al to sto sam "preplatio" za godinu dana ovog prvot nisam dinar ulozio a vozio ga svaki dan po 100km. Prvo sam uzeo devojci clia da se uci, sad kako vozi twinga kaze da sam znala da je ovako lagan za voznju i pregledan nikad ne bi clia vozila. eto ovako izgledaju ti sto valjaju
