Jump to content

Moto Zajednica

stryker_026

Članovi
  • Broj tema i poruka

    421
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stryker_026

  1. Ja sam se odlučio za AMC Evropa standard paket čekam samo da mi legne plata
  2. Mada ja i nemam mol pumpe u blizini
  3. Nov sam ti ja u ovome da kažemo vozim aktivno tek dve godine u svakom slučaju da znam za sledeći put
  4. Ja sam zato birao kacigu bez toga ali sam uzeo tamni vizir
  5. Ja sad koristim neki motulov sa silikonom 2000 dinara mogu reći da sam zadovoljan nije mi se desilo još da mi baca van lanca
  6. Zanimljiv tip motora
  7. Mnogo veća je opasnost svakodnevno oduzimanje prednosti motorima naravno snime i to kamere ali se nadležni prave ludi i onda se priča o primeni i poštovanju zakona u ovoj zemlji
  8. Prošla sezona mi beše slaba samo 1500km sad uz kvalitetniji motor nadam se mnogo više
  9. Ne sećam se jesam li pisao ovde u svakom slučaju menjao sam broj Marinković Marko Topčiderska 11 Veliko Orašje 11323 kod Velike Plane 061/603-87-35
  10. Na sreću motorom me još nisu zaustavljali kod mene u okolini ih generalno i nema puno
  11. Meni je interesantno da mi niko nije tražio na probu kineski motor koji sam vozio pre ovoga niti me bilo ko primećivao sa njim
  12. Taj Cf moto svi hvale nisam čuo da se neko žali na motore te marke ali opet napominjem da je to motor koji se ne sklapa u celosti u Kini ali opet uvek sam za to da se izbegne kupovina kineskih motora
  13. Tomos A3 Apn4 Hoyosung sprint Yamsaki skystar 125 koji me ubedio da više nikad ne kupim kineski motor i moj trenutni Mz rt 125
  14. Moj trenutni motor je kupljen u Kragujevcu šteta što se ne čusmo ranije da se upoznamo
  15. Ja sam juče čuo da se ljudi još uvek tamo okupljaju
  16. Ne znam iskreno nikad mi nije bilo jasno to tek tako traženje mitora na probu jedno je moguća kupovina ili zanimanje za taj model a drugo ovo što većina hoće koji krug bez opreme naravno
  17. Iskreno po onome što sam malo pročitao i video na youtube mislim da ne vredi tih para koje su naveli
  18. To mi je razlog zašto sam počeo tako da se ponašam od kako sam uzeo ovaj motor
  19. Može i tako
  20. Jel se zna gde će biti tačna lokacija
  21. Druže ti meni nisi jasan kad primetiš neki deo na motoru koji nije kako treba a očigledan je prvo to sređuješ ne pitaš za posledice prvo proveriš i rešiš te očigledne stvari pa onda tražiš dalje ako se problem ne reši ti pitaš za drugo a najpre ti svećica u lošem stanju
  22. Čuo sam da će ovom motoru biti baš visoka cena
  23. Meni je mašina kao mašina motor i agregat ok tu nemam zamerku imao zamerku na plastične delove i instalaciju i na skystaru oko rđe rezervoara recimo interesantna stvar je što ovi majstori kod mene u okolini nisu mogli da mi nađu odgovarajuće sijalice za ona dva bočna fara zbog njih sam morao regler da menjam na kraju sam vozio i prodao motor a te sijalice su ostale van funkcije
  24. Mislio sam na osobe koje ne smatraš baš drugarima
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja