Jump to content

Moto Zajednica

stryker_026

Članovi
  • Broj tema i poruka

    421
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: stryker_026

  1. E tako nešto bih
  2. Možda ovde nije mesto mom pitanju ali da ne otvaram novu temu možda neko od vas može da mi preporuči neku obuću nešto da bude između cipela i patika na prethodnom motoru mi je bio veliki problem da menjam brzine u cipelama na ovom sada još nisam probao
  3. Meni je malo falilo da kupim jednu ali mi je bila previsoka cena za 125cc pa sam se odlucio za MZ RT
  4. Odlično uklopljene boje
  5. Beži od pede koja god da je u pitanju
  6. Upravo ta završna obrada je ono što je meni presudilo da u buduće izbegavam sve kineze
  7. Zato se i zaludeh za njega o delovima ne smem ni da mislim
  8. Da to me i privuklo da ih pažljivije pogledam
  9. Mislim da su to prvi modeli tog proizvođača koji su se pojavili u tim da kažemo manjim kubikažama v3 i v5 oba automatika
  10. Ja trenutno nemca vozim bar tako kažu da se ovi novi MZ modeli rade u Nemačkoj a jedno vreme sam razmišljao o kupovini cf moto v3 250cc odustao sam jedino jer je automatik
  11. Ne kažem da kažemo da je moje loše iskustvo zbog male sume izdvojene za motor ali kolega gore je naveo stvari sa kojima su imali problem na novom cf-u velika sličnost sa problemima koji su mene zadesili ti si jedini od koga sam čuo da je za sada zadovoljan nadam se da će tako i ostati
  12. Pa manje se kvare polovni kvalitetnijih brendova nego novi kinezi ja sam se preporodio od kako se reših kineza
  13. Evo mog broja ko bude raspoložen za druženje 061/603-87-35
  14. Ne kažem da se ne kvari sve se kvari ali neuporedivo manje sa većinom sa kojima sam pričao oko kineza nisu zadovoljni kad na kraju sve saberu
  15. I posle ovako nečeg neko uopšte razmišlja o kinezima
  16. Nije ovaj model skoro uopšte vožen u našoj zemlji ovaj moj je inače 2001 godište
  17. Sve je fabricko koliko sam upoznat ovaj je kako mi covek od kojeg sam ga kupio rece jedini u Srbiji uvezen iz Francuske pre dve godine sa nekih 38000km na satu kod mene je nekih par nedelja kupio sam ga u Kragujevcu
  18. Evo i mog novog MZ RT
  19. Ko hoće nek se javi ja sam tamo u subotu posle 14h i kome treba prenoćište imam jedno mesto
  20. Ide li neko 25 26 27 jun jedan od najstarijih skupova koji se održava bez prekida
  21. Kažu da su propisi odloženi na 2 godine jer je puno vozila koja ne mogu da ispune propise
  22. Ja nisam ništa vozio sam ga registrovanog na ovlašćenje i to sve predao ovom što sam ga prodao sa odjavljenom saobraćajnom
  23. Ja sam isto to uradio prodao motor sa odjavljenom saobraćajnom na starog vlasnika prošle nedelje dao saobraćajnu tom liku što je kupio od mene uz najavu da mi se javi ako ima neki problem za sada sve ok
  24. Ja 90% dolazim drugog dana ne mogu ranije jer radm svaku subotu privatnici nemaju razumevanja nego imam pitanje da li možda na skupu bude nekih štandova sa moto opremom
  25. Još sam čuo da ima neki promo kod za AMC sa 10% popusta
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja