Gdine Rajko,hteo bi da ugradim led sijalicu na moju KTM kravu posto fabricki far sluzi samo da budes vidjen a ne i da vidis.
Problem je sto ktm salje AC struju do fara i koristi BA20D tip sijalice a koliko sam nesta citao za led je potrebna DC.
Da li imas resenje za moju problematiku pa da doteram goveče?
I naravno ako mislis da cu sa led sijalicom dobiti na kvalitetu osvetlenja.
Resio sam da ponovim mog dorata.
Kupljen novi klip i dihtunzi.Stari klip posle 450 sati kao nov,prva ugradnja ali zasluzio je penziju.
Sutra stublina na honovanje i moze da se sastavlja.
Čak i tekst koji je iznad dokazuje Ko smo,Sta smo i Gde zivimo,znaci u veeelikom procentu smo zasluzni da tako i zivimo,bolje nismo zasluzili jbg da budem jasniji.
Gde je stavka za voznju u inostranstvu?
O tome pricam
Sve se radi ofrlje,bez odgovornosti,maaa breee...