-
Broj tema i poruka
1665 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Marko05
-
Немој га стављати на муку, да пред Требиње остане без мотора, јеси луд. Треба после ја да га шлепам.
-
А шта је било са CFM GT650? Иначе VFR-ка је к'о чаша.
-
Што се тиче пробања туђих мотора ретко их узимам иако ми често људи нуде. Шта има да га пробам, евентуално у случају да купујем исти па да видим да ли ми одговара. Ништа ми не значи тај нека вожња од километар, два или десет. До сада сам пробам можда 3-4 "туђа" мотора (другара из клуба) и то на дужим путовањима кад су имали жељу да пробају мој. Свој мотор дајем, што каже @JevtaNS у крајњој линији, то је гомила гвожђа и пластике (колико год били везани за њих). Углавном су то људи које добро познајем и који имају искуства на два точка. Наравно да некоме ко никад није сео на мотор не бих дао да проба, али то првенствено због њега а не због мотора. Са друге стране, још нисам био у ситуацији да ми неко апсолутно непознат тражи "круг" мотором. Кад је у питању проба код продаје, наравно да може, али само уколико проценим да је тај неко загрејан за куповину и да је способан да га вози.
-
1. Quartararo 2. Bagnaia 3. Miller
-
Hvala Bogu. Hvala @MarkoIv na informaciji.
-
Dogovoreno sve... 20210527-162031 IBB.CO Image 20210527-162031 hosted in ImgBB Hvala i ovde.
-
Прва и четврта опција које је @nafetSнавео. Ту нема грешке. Ако имаш времена цепај на Лозницу па полако ка ББ, уживаћеш. Ако журиш онда преко Каоне.
-
Колико видим није стандардно на штендеру него на ћопавој. Мора да ју је меркао.
-
Шта се дешава са машином? Има ли помака? Није овде место, али можемо мало да off-ујемо.
-
Ceo dan sam bio sa Tracer-ašem u vožnji, pa mi nije bio zanimljiv, mada sam ga primetio na kraju. 20210522-141809 IBB.CO Image 20210522-141809 hosted in ImgBB Prvo videh CBF-ku, pa mi potom baš zapade za oko kawa, setih se u momentu @N.F.S. kawe, pomislih da nije njegova bivša.
-
Углавном оне Delphi дизне зезају. Али ако је онај од 110ks са Simens-овим или Bosch-овим дизнама, само пун гас. Наравно, одржавање је предуслов да то буде све ок, к'о и код осталих марки. Срећна продаја-куповина.
-
Нема грешке са меганом.
-
Да се ја запљунем овде за Racer Roxy рукавице. Ако не буду пасовале прослеђујем даље. Шаљем и @laki996 генералије.
-
Да сте знали, па да свратите, мени кућа на километар од пећине... Има у околини још штошта да се погледа. Следећи пут кад будете у овим крајевима обавезно да се јавите. Важи за све.
-
Баш смо се мимоишли у оном једном селу после Тополе. Запамтио сам плавог Z-та и црну CBF-ку.
-
Veliko hvala @Alekre i ovde. 20210523-130245 IBB.CO Image 20210523-130245 hosted in ImgBB Šrafičići metnuti. Dodatne 3ks
-
Doduše jučerašnja... 20210522-204518 IBB.CO Image 20210522-204518 hosted in ImgBB
-
Metnuti opanci, Bridgestone Batllax Bt016. 20210521-170508 IBB.CO Image 20210521-170508 hosted in ImgBB 20210521-170458 IBB.CO Image 20210521-170458 hosted in ImgBB Skinit isti set, sa njim zgazio 12-13.000km
-
Razumeš me u potpunosti. Super, neka budu kod tebe pa da mi to bude razlog da se provozan i da se vidimo (spojim lepo i korisno). Hvala puno.
-
Taman kad se ja vratim, ako Bog da zdravlja. Planiram od 3. do 12. jula voznju i izgleda će to biti Albanija. Prva i druga opcija su mi Jadranka i Transalpina, ali pošto će vakcina izgleda biti obavezna, a ja nisam bas pristalica, ostaje mi Albanija koja za prelazak granice ne zahteva istu. Inače @davidloki svaka čast za putopis. Odlično dočarano, kao da smo se vozili sa tobom.
-
Видео сам, него рек'o боље опет фабрику да вратим ако неко има, ако не узећу оне на КП. Хвала ти још једном и овде. Хвала, није ништа хитно, ако случајно нађеш.
-
Ма не морају, ал' ваљало би. Јбг, кад сам сам сјебао ствар па ме нервира. Ај један па ок, него претегнух један он пуче, узео други одмах, претегнух и њега. Ретард. Ма не гори ми, зашрафио сам металне са матицом, него рек'o можда је неко имао сличан "проблем" па зна где набавити. КП и Али ми не гину.
-
Исти случај. Управо прелистах Али, сви су имбус шрафови, не могу да нађем крстасти. Ма нашао сам ја металне, плус матица, нема то где, чак се и не виде јер су испод гуме од ретровитора, али мене нервирају кад знам да су ту. Болес', хоћу да вратим фабрику, да ме не нервирају. И да, ако ко има комплет узео бих све. Ко зна колико ћу их још зезнути.
-
Екипа, да нема ко случајно негде вишка ове шрафове од визира на продају? Или препоруку где их купити? 20210508-150447 IBB.CO Image 20210508-150447 hosted in ImgBB 20210508-150439 IBB.CO Image 20210508-150439 hosted in ImgBB Контам да су универзални за Yamaha-e. Скидам визир при прању мотора и кад сам враћао претегох и пукоше. Тек тад сконтам да су пластични. Два с*ебах, а један је већ фалио. Тако да ми три требају.
-
То може лепо да се срочи. "Радим из хобија и љубави (само блиским људима из свог окружења), моторе не фарбам за лову..." и сви срећни и задовољни, а не овако "непознати, идиоти (не треба ми више ниједан...), помисле људи на форуму да у тај кош спадају (на тај начин је написано). Но, да не тупим, лепи радови, срећно у даљем раду.
