Jump to content

Moto Zajednica

mali_veseljak

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1025
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: mali_veseljak

  1. Gamad? Lopovi? Pa onda ne dajte da vas kradu...ne vozite autoputem i rijesen problem....
  2. Nema druge Mozda i od sledece sezone.
  3. Negdje sam citao da ce biti dostupan pocetkom jeseni.
  4. Ima li ikoga ovdje
  5. Istu muku muci A da li se placa putarina za motor u Turskoj?
  6. Super. Malo da ozivimo temu. Vjerujem da imamo iskustava za podijeliti
  7. Dobro gagi pisi na temi za tracer 700. Nemoj da sam tamo sam i jadan
  8. Znam. Pazarena juce ali Lazer Bayamo.
  9. Pozdrav drugari. Planiram zeni uzeti kacigu i razmatram ovu iz naslova. Ima li ko iskustva sa njom ili sa Lazerom uopste? Kakve su kacige? Hvala
  10. Ja sam imao dilemu NC750 ili Tracer 700. Uzeo sam tracer u traveler varijanti i ubijedjen sam da nisam pogrijesio. NC izgleda veci od tracer ali su u pitanju plastike tj oklopi. Kvalitet izrade je na strani tracera. Imas u moto pulsu iz 10.2017 test par motora medju kojim su versys i tracer. Tracer jako dobro prosao na testu. da ne bude da svaki cigo svoga konja hvali...NC je jako lijep i dobar motor. Ali natovaren i sa suvozacem ce biti jako lijen.
  11. Ono nisu samo vulkanizeri...Ugljo je i ovlasteni prodavac i serviser Yamahe.
  12. Meni djeluje da je 47.
  13. Rzikujes da odvezem 900 a tebi ostavim 700
  14. Jeste V35 i ima dodatni ulozak.
  15. Stigli bocni koferi
  16. Ima u luisu.
  17. Svasta. Svima mogu slati poruke samo tebi ne.
  18. Ne mogu ti poslati pp. izgleda da si zabranio u podesavanjima.
  19. Haha joj da
  20. Kupio sam givi bocne kofere zbog velicine. Yamahine razmisljam da prodam zajedno sa nosacima. Bez packe su. Presao sam tek 5500km. Gdje da otvorim temu? Da predstavim motor i utiske
  21. Ya imam original yamaha kofere na traceru 700. Sta te interesuje? Nosaci nisu isti.
  22. Super. Vjerovatno dodje uz bocne cilimdar za top. Uz gornji nista nije doslo od toga ili ja nisam dobro pregledao
  23. To nisam znao da moze. Kako to odraditi. Vjerovatno kod kljucara.
  24. Nisam ni probavao. Yamahini su manji i nisu nepromocivi.
  25. Realno za to bih ga i ja kaznio. Ne da je kaznjivo nego je i bas nekturno.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja