Na traceru 700 imam V47 i V35.
nosaci za V35 i V37 su isti.
Na traceru se mogu skinuti lako kada ne nosis kofere. Bukvalno za svaki treba tri okreta kljucem koji dodju uz nosace.
Kao onaj vic kad dvojica mladjih cigi pricaju.
Kaze jedan a joooj jeste lijepo *ebati.
Pita drugi: pa kako znas? Zar si vec *ebao???
Nisam nego mi pricao kolega sto je gledao...
Znam, znam kada se radi.
Cuo sam neke nebuloza cijene pabsam se zaprepastio
500 eur je prihvatljivo.
Nadam se kupovini 950s krajem ove godine pa se pripremam
Dobar putopis.
Za potrebno vrijeme si u pravu.
Ja sam jedan citav dan obilazio Kranjsku Goru, presao preko Vrsica, kroz dolinu Soce i popeo se na Mangart. Krenuo sam iz Bleda i navece se vratio.
Ja sam parkirao krajem oktobra pa se provozao dva puta u decembru.
Nasao sam odlican nacin da se lako prevrodi pauza.
Dobijes dijete krajem sezone i onda nemas kada da mislis o motoru do pocetka sledece
Salu na stranu...brzo mi je nekako prosla pauza mada o ozbiljnoj voznji nema jos rijeci bar do polovine marta. Hladno je i prljava je cesta.
To je to. Dakle ko hoce nek ganja njemacke male oglase.
Problem je sto morate imati adresu u njemackoj na koju ce poslati. Niko nece da salje van njemacke.