-
Broj tema i poruka
5900 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: drumskalisica
-
CLASSIC BIKES & OLD MOTO
drumskalisica je odgovorio članu revolution u Custom, Classic, Oldtimer, Chopper
Jednu stvar na NSU-u si zeznuo. Lonce od karburatora treba da mu okrenes na drugu stranu ( do rama ). Ovako kad god kurblas pa pustis kurblu, i kad se ona vrati - udari u lonce, i nakon nekog vremena ga ulubi pa glavi plovak - desilo se jednom mom drugu, jes da je ovako zgodnije ali . . . -
Niko nista ??? mala pomoc: agregat je JAP od 350 ccm - motor - evropski !
-
Pre nekoliko godina sam bio u Segedinu ( klasicna vikend soping tura ), i prvo svratim na kineski pijac koji se nalazi na ulazu u grad. Setam izmedju tezgi, i gledam robu, i stanem ispred neke tezge sa obucom. Gledam onu obucu, kad dodje kinez, i pocne da mi pokazuje neke patike i govori " Rocket, Rocket " ( to i pise na patikama ). Posto je cuo moj razgovor sa prijateljem, shvatio da smo srbi , on onako natucajuci navali dalje " Rocket dobar, dobar marka . . . . ). Ja mu onako nonsalantno dobacim " Nikad cuo " , kinez se okrene, pogleda svoju robu i kaze " nema nikad cuo, izvadi blokce, i pocne da zapisuje slovo po slovo N I K A D C U O , i kaze " za dve nedelje bude NIKAD CUO " pa vi vidite !
-
Ako dodje do neke takve emisije - mislim da bi prvo trebalo sa tom mladom novinarkom prelistati pitanja koja bi ona postavljala zbog nje same da ne ispadne glupa ( ko sto mi izgleda ) .
-
Vise nego ocigledno da ti je ram nabijen. Zima je duga, pogledaj malo po oglasima, mozda nadjes Jawu u delovima, i ram za male novce - da se ne patis sa peglanjem !
-
Nista se ti ne boj, kad te uhvati kisa ta " Vreca " ti nece ni najmanje smetati . Desilo mi se jednom da me je uhvatila kisa, i nikako da stane. Bio sam u nekoj vuko.ebini, sklonio se kod seljaka, i na kraju mi on da plasticni dzak, isekli rupe za glavu i ruke, navuko ga na sebe, i bio sretan ko kuce u liftu ! ;D ;D ;D
-
CLASSIC BIKES & OLD MOTO
drumskalisica je odgovorio članu revolution u Custom, Classic, Oldtimer, Chopper
Evo ovog Konzula sam slikao prosle godine na skupu u Sremskoj Mitrovici. Kolko se secam imao je BG registraciju, i bio je poprilicno kompletan. -
Kao sto znate MZ fabriku je kupila neka Maleziska firma. Uz fabriku su dobili i ime, pa su poceli da valjaju i skutere pod istim imenom, a imali su cak i elektro skutere. Cisto sumnjam da su ih oni pravili, vec je verovatno bila poznata varijanta sa Kineskim skuterima. Bilo ih je od 50 ccm, i 125 ccm. Evo ovde nekoliko slika MZ - Moskito skutera, a ko zeli vise da sazna - nek jednostavno ukuca na guglu " MZ scooter ", pa nek istrazuje !
-
MZ - ov cep moze da se stavi i na Jawu, i na jos dosta motora. Kad skines tapecirung - vise ce se znati. Mozda da mu slikas i slavinu za gorivo ( tacan polozaj ), da nema mozda dve slavine, ili cevcice i crevo od dole koje povezuju komore ?
-
-
To ti je onaj mali naslon iza zadnjeg sedista. Cemnu sluzi ??? Pa valjda kad vozis nekog pa naglo das gas - da ti ne spadne sa motora !
-
Aktuelno .
-
Onda je rezonator (onaj deo bitan za podpritisak, da se tako izrazim) u prednjem delu lonca? Video sam ja da je seceno samo mi to nije jasno... Znas kako, mozda ima i u zadnjem delu nesto - to ne vidimo. Covek je verovatno nesto napravio da bi mu motor lepo radio !
-
Nisam siguran, nisam skoro rasturao Jawu, al mislim da je ta bila udarana. Ona cev kvadratnog profila sto stoji iznad cilindara - cini mi se da treba da je prava !
-
Ma moze da ti napravi svaki dobar bravar ( metalni deo ), i tapetar ( tapacirani deo ), Nadjes slike odgovarajuceg , das majstoru i on ti napravi. Metalni deo se moze i niklovati - vec kako hoces. E sad jedino pitanje je cena za koju bi ti to neko uradio, dal bi bilo jeftinije da ti se pravi, il da narucis original !
-
Ako ce da se pravi neka tematska emisija " Devojke na motorima ", ako treba da ti nabavim nekoliko komada iz N.S. ima ih ovde kolko oces !
-
Jap-ov agregat jeste, al nije od 250 ccm, al Jap-ovi agregati su se ugradjivali u mnoge motorcikle, pa i u ovaj koji je zadat .
-
-
Sta tu ima da se objasnjava ? Covek napravio auspuh po svojoj volji. Ako pogledas malo bolje, primetices da je fabricki lonac presekao tu gde mu se masina zavrsava, i odatle napravio zadnji deo sa onim zakrivljenim delovima ( to kod nas nije po zakonu - ne bi proso tehnicki ), verovatno je napravio i neki prigusivac unutra, i to je to !
-
-
OK. posto niko nije pogodio ( cak ni pokusao ), a slika je pregledana 10-tak puta - moram opet ja. U pitanju je NSU Supercharged koji se proizvodio od 1939 pa do negde 1956 god. Takodje je te 56 - te oborio brzinski rekord na slanom jezeru i presao granicu od 200 mp/h ( oko 340 km/h ) . Za osnovu je uzeta masina od NSU-a 250 renmaxs-a, i prvo je napravljen od 250 ccm, pa 350 ccm, a ovaj na slici bih rekao da je od 500 ccm .
-
Evo jos jedno: U prodavnici " Uradi Sam " u N. Sadu sam nasao dvodelno kisno odelo ( verovatno za pecarose ) po ceni od oko 300 dinara. Kvalitet nije neki, al za te pare moze da prodje za prvu pomoc. Takodje sam na istom mestu tamo gde drze auto kozmetiku nasao sprej za lanac - za podmazivanje za oko 400 din . Pa ko voli nek izvoli !
-
Uzmes parce lima sirine dva santimetra, duzine - kolko ti je reg. tablica siroka, i izbusis cetri rupe. Dve prema reg. tabl., a dve prema L tablici. Zasrafis i gotovo.
-
