Jump to content

Moto Zajednica

drumskalisica

Uvek sa nama
  • Broj tema i poruka

    5900
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: drumskalisica

  1. Ma razmisljao sam ja i da provucem par kablova kroz tunele za instalaciju , samo sto je to mnogo komplikovano , a na nekoliko mesta bi kablovi bili dostupni svakom, pa ako upotrebi secice - dzaba sve !
  2. Pa recimooo, da taj tocak ima IZ planeta 5 . U radnoj knjizi za nju pise da je bandas 3.50 cola, i da ima 36 zbica . Sad jos samo da nadjes ko ima taj tocak !
  3. Valjaslo bi to i terstirati , mene bi konkretno interesovalo dal reaguje na 20-tak metara kroz zidove zgrade . Zivim na petom spratu, a motore drzim u jednoj prostoriji u prizemlju, pa dal moze da mi dojavi ako bi neko nesto dirao . Ako prodje taj test - zainteresovan sam !
  4. Duzi je zbog ovog : kad sam pravio alat za ram - uzeo sam ram od ETZ-a 251 ( merio ga, i delovao mi je isti, a duzi je par santimetara ) !
  5. Dobro dosao !
  6. Jel motor prodat il je jos aktuelan ?
  7. Po rostilju nazad bih rekao da je nemac - mozda zundap ?
  8. Jel u ovako u " Lebdecem " polozaju - ko moj kad sam ga radio ?
  9. Posto si se odlucio za varijantu quada, evo ti i ostatak slika od onog malog, mozda ti pomogne pri pravljenju - vidi se kako je izveo sistem upravljanja . Sretno sa radom, pa da vidimo rezultate ,. ;) ;D
  10. Ovo sam skoro gledao, al noviju varijantu .
  11. Imal sta novo ???
  12. Koji je ovo model " Terminatora " ???
  13. Ne daj se Ines ! ;D
  14. Evo Cesi su modifikovali i Trabanta, ( sa idejom " Velorexa ", pa je tako nastao i "Traborex", a na kraju isti covek napravio i quada svom klincu !
  15. Pozdrav Aco, evo par slicica od juce :
  16. A kategoriju od 1979
  17. Ili mozda ovako - Ceski " Veloreks" na tri tocka :
  18. Jos jedna ideja :
  19. Cestitke pobedniku, moja je br. 12 , nisam je slikao"namenski" za ovu temu, jednostavno sam slikao prosle godine motor koji je moj prijatelj kupio, pa posto sam temu video u zadnjicas - naso sliku i popslao . PS. NSU - vracen u zivot , registrovan i vozi se .
  20. Takodje, i jos da dodam - one koji se najbolje prodaju ! Eeee kakvi ste..Prave haračlije..Gde je tu ljubaaav ;D Nisam " Haraclija " , poso je poso, uz pomoc posla zaradim parice, pa za parice kupim motor koji volim da vozim !
  21. Nemoj da cekamo do proleca za slike, " baci neku " onako usput da pratimo radove, i resenja na MZ-u.
  22. drumskalisica

    MZ Caffe

    Red bi bio !
  23. Englez ?
  24. Takodje, i jos da dodam - one koji se najbolje prodaju !
  25. E bre moji " Kinezolozi " , sest strana ste iskuckali za par sati, a sve nesto ko " macka oko misa ", te svi bi nesto da se povrede i tako to, a niko da upita damu dal je slobodna !
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja