Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. Ja se izvinjavam na kojoj stazi je kameni zavrsio trku na Warm up krugu ???? :) Nego to sto Crank mrzi Rossija , ja ga podrzavam. Nekome je to brutalno i neljudski ali ga razumem. Ja sam isto tako mrzeo Shumachera, Gibernaua nisam simpatisao Kenny Roberts Jr., a ni Nicky-ja kad je osvojio onu cudnu titulu i posle one sezone mucenja na onoj kanti od repsola kasnije. Za Nicky- a sam smeksao jer je lik neverovatan cuti i radi. Za mene je duel Storer-Rossi , Rossi- Biaggi , Rossi- Gibernau isto kao nekom Partizan-zvezda, Olimpiakos-Panatanaikos, Roma-Lazio ,Barsa-real tako da mora neka mrznja da postoji jer je tanka linija od ljubavi do mrznje A ako je Biaggiev fan onda opusteno A svi vi sto komentarisete ko za koga i koliko idite i izvinite se SPDz-u i naucite nesto o navijanju Acim pokusava isto sa yamahom ali Rossi mu u srcu osto
  2. Ja mislim da je To_CRANK stari Biaggi fan pa zato mrzi Rossi-ja
  3. Ajmo ROSIJEVCI JOS MALO PA GOTOVO !!! Imamo priliku do sledeceg treninga da zivimo a onda njihov termin !!!
  4. Moje misljenje ja da mu JL jako smeta... zamislite da ste onako prosecni i dodjete sa piste sidjete sa motora i krenete , vibracije na kormanu.. prednja viljuska tvrda.... zadnje vesanje meko .... I dodje ti tehnicar i kaze : A kako to da JL se nezali ?? sedi cuti vozi .... moze i to biti Mada i psiholoski faktor JL na njega , trenutno psihicki najstabilniji dere Yamahu i cepa asfalt je bolji od njega, pa kad igram igricu pa je neko brzi od mene konstantno kroz neke krivine pokusavam da radim isto sta i on i obicno se zavrsava plafon , patos , sljunak , pesak... e kad to vec pocne da se ponavlja onda ugasim igru ... on nemoze ima ugovor i nema restart :)A kad te konstanto neko dere na ili u istom vozilu onda se zapitas : Jesam li ja problem i posle toga jako tesko ima nazad na pravi put...
  5. kako koga ? Cal Crutchlow naravno
  6. Ritmu hvala !! imam novi desktop hahaha kad bi samo potrajalo duze ovo slavlje
  7. Nije mi jasno kako Spies na kvalifikacijama i tokom treninga ima odlicna vremena a na trci posle 3 krivine bud 9 pa 16-ti ? I Dovi je u Hondi imao slican problem ali je bio 4-5-6 pa cak i pobedio u Doningtonu ako se ne varam. Speies pod hitno kod psyhica na razgovor ( ako mu nedaju crt za trku da vide gde su )
  8. Steta za Zarca imao je dobru trku do momenta kad ga je obisao zadnji tocak
  9. ZASTO CUTITE !!!! O ZASTO CUTITE !!!!!
  10. Acime tebi dublo slavlje moji ukucani me vec spopali za cast ... kazu ko zna kad cu ponovo imati sanse da castim
  11. Spies u SBK ili CRT , Rossi kuci
  12. Evo Rossi drugi odjednom 19 ljudi prati ovu temu istovremeno hahahahaha
  13. Spies ima CRT masinu obilazio ga Ellison pa odlucio da se ne blamira vise
  14. Zeljkamp gde ste ZURKA !!! hahaha Go VALE!!
  15. Kao da je pobedio :)
  16. Kaze Stoner Daniju : " Vidis ovo ti je pobednicki motor znas sa njime mozes da osvojis titulu ja sam bio ovde da ti to dokazem " Dani (u glavi) : " da da samo da odes u penziju pa da vidis kako nije "
  17. Kako smaraju da prekinu daj bre ... TISINA!
  18. Neko reko ZURKA !!!!!!!!
  19. Posto se sve vrti oko para mene zanima odnos troskova SBK i MGP, po mom misljenju SBK nije mnogo jeftiniji od MGP, plate vozaca mozda jesu manje ali su im i muda veca izgleda, svaki evro ili dolar oni krvavo zaradjuju, nekazem da ovi u GP-u nerade krvnicki ali se foliraju i prenemazu vise idu mi na onu stvar.. daj cuti i vozi vise
  20. Hahahaha ko BMW ma Honda bre !! strasno , navijao sam za melandrija kad ono .....
  21. Milky

    SBK 4.trka Monza

    Ipak ce se voziti
  22. Milky

    SBK 4.trka Monza

    Taman se zagrejao za vikend... pivo, chips & bikes kad ono samo gp
  23. Uvesti ista pravila iz moto2 u gp ???? hahahaha garantujem klanje
  24. Bravo za obojicu !
  25. Milky

    SBK 4.trka Monza

    Izgleda suva trka ?? Opet kisa
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja