Ja se izvinjavam na kojoj stazi je kameni zavrsio trku na Warm up krugu ???? :)
Nego to sto Crank mrzi Rossija , ja ga podrzavam. Nekome je to brutalno i neljudski ali ga razumem.
Ja sam isto tako mrzeo Shumachera, Gibernaua
nisam simpatisao Kenny Roberts Jr., a ni Nicky-ja kad je osvojio onu cudnu titulu i posle one sezone mucenja na onoj kanti od repsola kasnije.
Za Nicky- a sam smeksao jer je lik neverovatan cuti i radi.
Za mene je duel Storer-Rossi , Rossi- Biaggi , Rossi- Gibernau isto kao nekom Partizan-zvezda, Olimpiakos-Panatanaikos, Roma-Lazio ,Barsa-real tako da mora neka mrznja da postoji jer je tanka linija od ljubavi do mrznje
A ako je Biaggiev fan onda opusteno
A svi vi sto komentarisete ko za koga i koliko idite i izvinite se SPDz-u i naucite nesto o navijanju
Acim pokusava isto sa yamahom ali Rossi mu u srcu osto