Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. Eh to su bile trke bez elektronike ..... kad se samo setim i F1 i MGP a i SBK iz ranijih perioda prosto mi se place..... Momento neznam jesi bila na forumu kad i nas drug Spdzilla , mi smo se prepucavali sa njime do beskraja kad je rekao da je Stoner neverovatan..... I vidis on je odlucio na nemoze sa nama boranijom i nema ga vise na forumu.... a Stoner za njim u pemziju Preporuka Guy Martin i Joey Dunlop.. ili bilo sta nadji i skini o IoM i TT trkama, mani se ovih pozera
  2. to crank .... snajka .... sad mi je jasno sto prozivas Rossija
  3. Duze se , ono drugari MB JL
  4. Mozda ima specijanu vrstu guma kao sto neko rece da je imao Rossi ... ili decko stvarno pegla to nikad necemo znati.... Ferari je imao specijalne gume, Yamaha je imala specijalnu gumu za jednu stranu box-a, itd itd.... price i pricice.... williams je nekad imao specijalno ogibljenje koje se samo podesava pri svakom ulasku u krivinu...... McLaren imao najbolje vozace svih vremena u F1 80-tih Dr. Prosta i Kralja svih kraljeva Senu.. sve su to trke i nadmudrivanja sitne i velike varke ... zato OVO I GLEDAMO !!!!
  5. http://www.motogp.com/en/news/2012/Bridgepoint+brings+together+MotoGP+and+World+Superbikes Joj ljudi pa ove treba lincovati ..... strasno .... ostaje nam TT i BSB + AMA strasno ..... jedino ako ovo ima veze sa CRT i propasti MGP-a nadam se da ce kolega To Crank biti dobro posle ovih vesti
  6. Svaka im cast kako voze
  7. LUDACI
  8. Da je presao u Suzuki tada verovatno bi imao bar 1 kao Roberts Jr. posto je suzuki bio zmija tad.. a ni Kawa nije bika losa sem sto im je otpadao lanac a i DePuniet je padao
  9. GO JOHNNY GO !!
  10. Hvala !
  11. Ima neki link koji nesecka ??
  12. Taman kad se ovo zavrsi prebacis na master Srdjana i gledas F1 hehehehe
  13. Au tek sto su Doohan-u namestili titule ......... YEAH RIGHT
  14. Pitanje za forumase Da li mislite da je Johny "THE KING" Rea dobio papucarevu makinu ili je dobio isti paket kao sto ima Bradl ???
  15. Lalajko nada poslednja umire :) Sto niko neproziva Nicky-ja pa i on je odro Rossija i to sa 2 pobede u sezoni , a Lorenzo mi se svidja jer je prgav, ali zna se KO JE ROSSI A KO VODU NOSI !!!
  16. Zato je sada USPESAN MUSKARAC u penziji, a ne trkac
  17. Ja ga vec i zaboravio ko je on ??? Johny Rea BRAVO KRALJU !! Kad bi mu dozvolili da vozi jos 3-4 trke da se privikne skroz da mrsi racune Tech-ovcima i ostalim hondama
  18. Imam utisak da drzi Rossijevu sliku u novcaniku a i na retrovizoru od auta kao ikonu
  19. RODILO !!!! KO DA JE POBEDIO !!
  20. AJMO ROSSI !!!
  21. Milky

    Alex Zanardi

    http://www.b92.net/sport/automoto/automobilizam.php?yyyy=2012&mm=09&dd=05&nav_id=640615 Bravo Majstore !!!!!
  22. Ovo je postalo gore od F1 iz ere Schumacher-a
  23. Kao da je sve isplanirano Tech3 nemoze bolje od 3 a zato spanske honde i yamahe lete
  24. Slazem se sa ToCrank - om MGP postao spanska serija ...... zao mi sto sam otvorio pivo ... HAYATE MELANDRI !!!!!
  25. ma svima BSB motore pa da vidimo ko ima 00 i ko je bolji
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja