Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. Na tv kartici na kompu sto se tice eurosporta ja mogu da biram hocu English sound ili nas kad bi moglo tako i ovde bilo bi super ..... nego hoce biti te kise ??
  2. Bez ljutnje druze ali ono me zvuci tako dvosmisleno
  3. Ianonne je car a Marquez zasluzuje jednu roditeljsku
  4. Kakav kreten
  5. Ja neznam jesam gluv ili se tripujem da Ianonne -a zove Andrija
  6. Zanimljiv je ovaj Moto 3 ali mi je malo zao sto nema vise Aprilie oni su obelezili 125 i 250 ccm klasu
  7. I posle vozio WTCC kao sumanut.... vanserijski covek
  8. Bravo Nikola !
  9. I sa Tomosa ume da bude jako gadno kad se padne. Neki se tada opamete, a neki ne. RIP
  10. Jedan manje
  11. Ko moze neka salje dimne signale i neka padne neki ritual za kisu !!!
  12. Kakav je Nicky kad sidje sa Dukca ima da poleti sa drugim bike-om
  13. hehehe pa da vidis kako se osvaja titula sa 3 pobede ponovo )
  14. Misliš superioran? hvala kolega
  15. Izgleda da je sve moguce po kisi , eto dukati postao inferioran motor za kisu sto onda nebi kaciga od par hiljada evra postala shit??
  16. Hoce li Edwards moci voziti u spaniji?
  17. Eto jos jedna Rossi-jeva pobeda se ogleda o tome da su navijaci istog postali tolerantni i nezanima ih ko je u box-u , a ko drzi kisobran. A stonerovci i pored Adrijane ljubomorni na dedu pa im smeta sve oko njega. CCCC
  18. Mi pripadnici ozloglasene grupe navijaca VR imamo od cega i da zivimo jos 2 godine ako treba .... vama radni vek kratak ( isteko rok trajanja ) PEMZIJA
  19. Ben Spies izjavio da nije svestan sta se dogodilo na startu i da je jako puno vode uslo pod kacigu i morao je da ode do box-a da sredi vizir, svestan (ili nateran) izasao da prikupi sto vise podataka. E sad ide drugi problem prica se da BS na 1000ci nezna da koristi Traction Control kako treba i da ga iskljucuje a M1 trazi TC da bi isla do limita. U pred sezoni su mu davali da testira ponasanje motora sa JL setupom ali i dalje kuburi sa TC....... Cal Crutchlow se bolje snasao sa 1000-kom i to se da videti. Koliko sam shvatio ovaj problem je imao a i ima i dalje Casey Stoner ali on vozi za sve pare ... mada peMzija se smesi
  20. E kad se vec prepiremo evo da budem malo realan , kad je vec receno da je CS bio brzi od VR ikada. Posmatrajuci njegov stil voznje zeleo bih da vidim kako izgleda NSR 500 u njegovim rukama. Gary McCoy VS Casey ko ce bolje spaliti gumu . Steta sto ovo nikad necu videti svojim ocima
  21. Ucio je JL od najboljeg
  22. Niko nije spomenuo kako se mali boba smrad provukao na cetvrto mesto . Ovi iz Tech tima deluju kao da su najzabavniji trkacki paket al ih nece sreca , Dovi me odusevljavao u nekim momentima , a o Cal-u nema sta da kazem decko je pokazao da je gladan uspeha .... ipak padala je kisa pa nisu imali srece , a povukla ih zelja. Odlicni su bili, Passini je isto zasluzio da bude pomenut .. nije pao i osvojio bodove. Vermulen se vratio u gp ali kako je usao tako je i izasao, neprimetno vec smo i zaboravili da je startovao Bradl solidan rezultat , Hayden se provukao kao i smrda na 6 mesto , inace nije delovao raspolozeno i zadovoljno A Ben Spies ??? On ocigledno ima neki sudar u glavi koji opasno utice na njegovu karijeru na Yamahi a i u MGP takodje, da nije neki Toseland sindrom ??
  23. baba vange, vracare, druidi, prirodnjaci podarite nam kisnu spaniju :)
  24. Ponocni Jahacu ti to hoces da kazes da slabasni Rossi fenjeras je odrao maestralnog stonera ???? A da Lorenzo je dobio trku ali je bio toliko ispred da smo ga i zaboravili....da da nije Rossi pobedio nego je stoner bio iza njega da da , a ja mislio .... Zakljucak : Iz danasnje rasprave cinjenica je ta ( tako ispada ) da je Moto GP tu zbog Rossija, a ne Rossi kao takmicar u sampionatu , a covek cak nije ni pobedio AU strasno covece sve vesti u svom sport terminu prenose vest da je Yamahin vozac privi AlI DA JE 9-ostruki sampion Valentino Rossi konacno na dukatiju osvojio drugo mesto posle skoro godinu dana a da je aktuelni sampion tek treci posle odlicne borbe sa 9 strukim sampionom koji ga je obisao par krugova pred kraj kao i obicno u svojoj karijeri Stoner od sutra slusa crvenu jabuku i pesmu Bjezi kiso s sprozora !!!
  25. I sve ovo nastalo zbog ROSSI-a eto kolika je on velicina hahahahahhahahahahha
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja