Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. Hvala Nucleus i hvala Pablo
  2. Konacno zabava u MGP
  3. Cini mi se da Audi bas nesto i nije pomogao Ducati-u jeftinije bi im bilo da plate Stoneru 4 plate i imaju sanse nego ovoko cetiri plate bez sansi ... Ben Speies je operisao rame ..... vec vidjen izgovor
  4. Milky

    Mark Markez

    Cini mi se da Hobit polako pocinje da gldeda koji kofer da kupi u prodavnici
  5. Podseca me na Jeres, Misano i Donington park spojeni u jedninu
  6. Marco Srecan Rodjendan !!!!! Forever SIC !!!
  7. Osacam da Rossi nece biti kao nekad , a i mislim da ce MM da natera Pedrosu da polako kupi prnje
  8. kako volim kad to crank odvali nesto .... toliko ga organski ne podnosi da mislim da ce da razbije tv kad na dodje mugello
  9. Da je mogao da ostane u Dukatiju osatao bi
  10. Srecna Nova sezona 2013 svima
  11. Moto GP 07 Extreme mode VRH
  12. Sada Stoner moze da ukljuci xBox stavi Moto GP izabere LAGUNA SECU i vrati Rossiju istom merom
  13. Brw za Cranka !!!!
  14. Milky

    Formula 1

    Ovaj Vettel ima srece vise nego pameti
  15. Ajoj Rossi i Metallica ....... ja sam u jednom trenutku pomislio da u isti kos stavim Schumacher-a i Rossi-ja ali nema sanse.... MS-a postujem ali nikako nemogu da oprostim trku u Imoli i proslavu pobede na dan kad je F1 izgubila poslednjeg pravog trkaca i plam(izuzev Hakkinena ali je to neko drugo vreme ). Metallica je jedna institucija kao i AC/DC i u muzici i uopste u umetnosti kreativnost dolazi iz srca i mozga i opisuje period zivota kojim umetnik zivi u tom trenutku... Metallica moze biti samo Stoner... jer rade sta hoce i BK za ostale . Rossi moze samo biti U2 ili RHCP .....
  16. JOJ SRBIJO PARANOICNA I PREPAMETNA !!!! i Obama namestio izbore kao i chevrolet wtcc
  17. Popaye on je profesionalac koji se sprema fizicki kao astronaut da nemoze da se izbori sa time ne bi bio tamo gde jeste a to je u Hondi. A sta je peglao Pedosa...pa ovako 800 ccm, sada 1000 ccm i na 1000 ccm je bolji nego ikada. A pobedjivao je i pobedjivace..... i vozi onako kako ni ti ni ja nikad nemozemo da zamislimo. Nevolim Pedrosu jer mi je ljigav , a MM jos ljigaviji ali neki vozaci nikad nisu pobedili, a veci su , jaci i vislji.....
  18. Pazi Pedrosa je u svakom slucaju bio laksi i mladji nego sto je sad pa je peglao sve, a MM je za klasu iznad njega
  19. Milky

    Mark Markez

    nista gledati kako skuplja sljunak i navijati za deda Rossija ko i do sad
  20. Milky

    Mark Markez

    Vec mi se kaki od MM
  21. Kojih 500 ccm ???
  22. Milky

    Formula 1

    Ova sezona je zanimljiva ali Red Bull je opet ubio zanimljivost. Mada skidam kapu gde god je bio Adrian Newey taj tim je bio za klasu iznad osim ferarria od 2000- 2ooo5 A za ove sa sport kluba imam samo srednji prst !! ebo ih tenis
  23. Milky

    Formula 1

    Mogao bi Red Bull Vetell-ov da crkne danas
  24. Sto su ga uvodili kad ce da ga ukinu, ma nisu uopste trebali da diraju 990ccm idoti
  25. Jedno pitanje za stare lisce ... nisam siguran 100 % ali negde kao da mi promice kroz maglu , da je Ducati te famozne 2003 godine za vreme prelaska sa 2 na 4 takta imao dva tipa motora Desmo i jos nesto sto je brzo prekinut razvoj jer je Loris pokazivao da Desmo moze puno... u kombinaciji sa THE KING Troy-em...... Desmo se zvao GP 3, a ovaj drugi je imao neki naziv desmosedici nesto ..... Rovarim po netu i nisam nasao nista a ubedjen sam 100 % da su imali 2 tipa motora te godine su se i vratili u gp.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja