Jump to content

Moto Zajednica

Milky

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2099
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Milky

  1. hehehehehehehe s jedne strane mi se svidja sto ima rossimrzaca cisto da svi ne navijaju za najboljeg.. kao sto je slucaj za Shumijem kad je bio u najboljoj formi u zivotu kao i prokleti konjic... culi da je najbolji pa navijaju za njega... , a sa druge strane me nervira koliko mrznje gaje ljudi ka njemu , da Rossi nije presao u Yamahu mislim da bi to bilo jako jako jako dosadno posto bi draga honda bila za 8 klasa iznad svih sa najboljim paketom vozac + motor... posle Doohan-a pa Rossi to bi postalo jako dosadno tako da... uradio je najbolje sto je mogao... sada je vreme za neke nove klince ali bez starca nema udarca tako da neotpisujte ga ... a sledece sezone 1000 ccm mmmmmmmmmmmm kako bih voleo da bas taj ducati kojeg nevolim otkine konkurenciju kao sto je radio u sbk uhhhh ..... 1000 ccm kako to opako zvuci ... samo iskreno neznam da li da kazem da ce Rossi kidati ili Barbera ..... mada bih voleo ovaj prvi :)to tada uzivajte u plakanjima i besu mekusaca iz honde... ( iskljucujem Sic-a )
  2. Alo ljudi sto se prozivate Smirite se !!! Ovo su trke sranja se desavaju Neka se njih dvoje svadjaju to je njihova stvar .... sta da su se sudarili Hayden i Rossi ... bilo bi par komentara i kraj....
  3. Ovaj stoner polako brise minuse kod mene svaka cast za izjavu !!!!
  4. Rosi i dalje radi za Yamahu hahahahahahaha Voli je jos uvek
  5. Honda bas nema srece ... da imaju 10 motora 1 bi zavrsio i to na drugom mestu
  6. Pedrosa i Lorenzo kad bi skliznuli bilo bi extra zanimljivo )
  7. znaci to je oko 30 krugova i onda je za baciti
  8. Mene zanima jedna tehnicka stvar... koliko dugo moze da izdrzi kisni pneumatik ? Znam da se trosi proporcijalno sa grejanjem ( trenjem ) kako se staza susi , ali koliko ona moze da zadrzi po full wet uslovima?
  9. Milky

    Prava prenosa

    Hvala samo da radi ako neradi odlepicu .. moracu poceti da gledam velikog brata posto za to ima para za prava. Mxtxr im xbem !!
  10. Milky

    Prava prenosa

    Ljudi zna li neko kako gledati F1 posto niko nije otkupio prava ove sezone, a rtl mi je ukinut, hrvati neprenose Link ili nesto za stream bi pomoglo
  11. Ako Marko ostane o ovoj formi sezona ce biti MNOOOGO zanimljiva ... + Yamahu Spiesa nikad netreba otpisati
  12. Pedrosa vec godinama uvek ima neki problem.... sad honda ima 2 vozaca koja imaju problem ... misterioznih priroda .. ali ovaj misteriozniji mu je objasnio kako se kroti hondaaaaaaaaaaaaaa. Kako kaze kameni Honda je fantasticna Uvek bila i bice !!
  13. E moram da priznam da mrzim Stoner-a , ali TOOOOLIKO mi je drago sto je onaj gubavac treci ...... voleo bih da Stoner sve trke do kraja sezone dobije samo zbog gubavca.... kako me ovo podseca na Doohan, Criville , Okada na NSR - ovima ehh .. samo mi se nesvidja postava koja vozi honde Udarise japanci pesnicom o sto i kazu GOTOVO JE !!! sad ima da pobedjujemo ili lete glave.
  14. Imam jedno glupo pitanje, sta mi koji nemamo sport klub 3 ?? opet da slusam spance ili italijane ??
  15. uh jedva cekam sledecu sezonu kad se nemoraju paziti lorenzo i rossi nadam se laktanju, mada Spies obecava :)jos kad bi Hayden ostao u ovoj formi auuuuuuuu samo da nepada
  16. klasika nista novo
  17. steta za turcina ....
  18. Svetog li karburatora pa postoji ovaj forum ....
  19. nisam trebao procitati ovo .......... gde ja zivim ??? nadam se da u to vreme nece prenositi reprizu derbija sa marakane nego nesto sto lici na fudbal. ma@cu im kapitalisticku
  20. Nista nekapiram ustao sam kao vampir , gledao moto 2 pa f1 ... i kao pocinje tenis i prebace na gp bez starta ..... u k............c vise ovaj sport klub nije normalan
  21. aaaaaaa razbudili me ova dva ludaka..... ,a hteo sam da spavam dalje posle trke
  22. To sto repriziraju trku mozda zele da tu nesrecu usade nekima u glavu ??? Sta moze da ti se desi na motoru ??? Da roditelji koji imaju decu koja imaju motore odlepe i da im odrze lekciju pa cak i par sati patetike o motorima i nesrecama ?
  23. Vasar, strasno....... aj zamisli kako je njgovoj porodici ??? ko smece su ga pocistili i to pred kamerama? to je necije dete , imao je samo 19 godina.Zanima me jedna stvar, da je neko iz velike cetvorke imao ovakvu nesrecu sta bi bilo? jel bi isto tako odreagovali, pocistis, bacis i gotovo lil bi to 15 dana bile emisije na TV-u , majce bi se pravile , DVD-i, knjige i tako to... nije fer svi oni jedu ista govna.. ali nije fer nije zasluzio niko da ga tako jadno samo pociste i kao da se nije desilo. jbt Rossija su zvali sa grida da publika cuje kako je njegova noga. Sta ovaj mladi zivot je nebitan ??
  24. Po slici na trci posle nesrece videlo se da je kriticno... redari kreteni ga nose na nosilima ... a helikopter , prekid trke nista , samo kao otpadak su ga pocistili sa staze i to je to.. publika urla posle trke , pevaju , deru se zar nije trebao organizator da preko razglasa javi ljudima da je vikend zavijen u crno ako nizbogcega drugog nego iz postovanja prema Tomizawinim roditeljima. Smucila mi se trka . U F1 kad je Senna imao udes neki vozaci nisu hteli da voze publika je bila skenj, a ovde su se poneli kao prema zecu koga je udario auto na putu .. pocistis i bacis, strasno... neznam mozda sam se iznervirao jer sam stvarno navijao za Shoyu. Prvo Kato sad Shoya... Abe... neverujem.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja