-
Broj tema i poruka
2099 -
Pridružio se
-
Posetio poslednji put
Tip Sadržaja
Profili
Forumi
Galerija slika
Kalendar
Articles
Sve što je postavio član: Milky
-
Nije lepo sto ovo pisem ali kako moj drug kaze : Prirodna selekcija ce odraditi posao
-
Sve je super bez Michelin guma )) Best wet grip..... and burek hehehe
-
Jedina stvar koja me nekako tera u razmisljanje je kako je Stoner dospeo u svet moto trka.... naravno ako je tacna, a ako jeste skidam mu kapu zbog uspeha koji je postigao. Nemoram ga voleti ali moram ga postovati. I sad kako citam postove vezane za njega svidja mi se sto je lik odradio f..k off sponzorima. Dokazuje da nije na dugme..... evo bez njega nema dukca na podijumu
-
1.5.1994. imao sam 9 godina , 3 dana nisam jeo.... i danas mi stoji knedla u grlu kad pomislim na taj dan. Ovako je prosao kroz cilj
-
Video katastrofalne nestrece Daijiro Kato-a http://www.youtube.com/watch?v=CSD4DZOvv58&feature=related Ovo je cena automoto sporta
-
http://www.youtube.com/watch?v=8RBHLqutsaY Alex Zanardi danas vozi WTCC sa protezama Greg Moore se vozi nebeskim putem Bio je odlican vozac, jedan od najboljih, laka mu zemlja. Neznam.... kao da mi je neko blizak umro .... RIP
-
Ova dva clip-a sam stavio samo zbog obilazenja u istoj krivini. Pa je sve ispalo opet drugacije i opet prepucavanje. Sve u svemu, u autosportu je najveca draz koskanje i medjusobno prepucavanje vozackim umecem i dalje, bez obzira na sve te sprave ne idu same treba neko dovoljno lud da potera bilo sta tako brzo. Zato i sam i ja voleo da gledam kart takmicenje u kojem svaki kandidat (svi imaju otprilike iste bolide, ) moze da pobedi. Pricamo svi o nekom fer play-u u trkama. To jednostavno ubija car utrkivanja. Zar da ti budes brzi od nekoga. Caroloja trkanja, trenuci iz boxa , vreme potroseno na vozilo... sve to kad se stavi na pistu i ugasi crveno svetlo dolazi do podizanja adrenalina vozacu(pilotu) i mora da se desi neko gurkanje i cukanje. Senna i Prost, Hill i Schumi odnosno Shumi i svi njegovi protivnici i tako dalje ..... Rossi i VS svi zivi....... Shumi legenda , Rossi legenda.......Senna legenda, Dr. Prost.... svi su bili bezobrazni.....prljavi..... zato zivimo za trke )) Za nove duele i dvoboje........ Kad tehnologija dostigne vrh i suparnik bude tehnicki superiorniji , sama ludost vozaca dolazi do izrazaja
-
Samo da te ispravim Michael Andretti je vozio tad za NewmanHass tim, A Mario je njegov otac Cart je po meni bio vrh za F1. A Stoner se raspekmezio tada i vise nije isti kao sto je bio..... mislio sam da je prgaviji kad sam ga prvi put video na dukcu kako leti ..... a i one njegove prve sezone u GP-u kad je izbacio Capirossija iz trke za sampionsku titulu. Bar je napravio pauzu Rossiju od 2 godine bez titule. Hayden i Stoner za sada jedini pobednici
-
Laguna Seca 1996. Laguna Seca 2008. Doktorirali su krivinu
-
Da svi volimo da pljujemo po tudjem radu, a svoj ne gledamo. To nam je izgleda u krvi. Malo mi je krivo zbog Stonerovog zdravlja, ipak on jedini ume da razglami tog Dukca po stazi i ovo je zaista glup nacin da se izgubi "moguca" titula. Sto se tice Hobita, iritira me s obzirom da je seo na motor koji je najverovatnije(neznam zasto kazem ovo ali verovatno iz neke nostalgije ili neceg vise) No1. Fabrika je u stanju bila da napravravi zverinu od motora RCV od 1000 cccm te 2002 godine, Yamaha je izbacila sakato cedo M1. I ako je bio najjaci motor Rossi ga je jedini terao do granica tada. Posle njega je to radio Alex Barros koji je dobio RCV na zadnje 4 trke jel je potpisao za Repsol Honda Team i objasnio je. Mada je te sezone i sa NSR500 bio sasvim zadovoljavajuc kao i Capirossi koji je isto vozio za West Honda Pons ekipu(povredjen). Biaggi je vozio M1 i nije mu nesto islo. 2001. godine Rossi osvaja GP 500 u NastroAzuro Hondi sa NSR 500 i motor je bio za nijansu slabiji ipak od fabrickog modela. Otisao je u Yamahu i jos 2 posle toga. Malo vozaca shvata mehaniku i svoje granice, a samo tako mogu da uspeju i oni razvijaju motor isto koliko i inzenjeri i dizajneri ali oni su test vozaci i probaju izum. Isto tako je i Michael Schumacher razvio Ferrarii, a i Benetton 95' (94' -tu nesmatram postenom titulom) svojevremeno je to radio Doohan u Hondi, Kao i Prost i Senna za F1 Hondu tada (dva vozacka genija )tako da.... i Stoner je onda napravio sebi motor po zelji 2007-me i napravio ga je odlicno. Svaka mu cast. Ali licno me nervira njegova pojava kao lutkica je boji se duela, prpa mu od Rossija (Brno prosla godina ). Svi najbolji su bili NAJAROGANTNIJI, NAJBUCNIJI,NAJPRGAVIJI, SAMOUVERENI ,LUKAVI I BEZOBRAZNO POKVARENI bez respekta ka rivalu. Jel postoji jos jedan takav u GP-u danas i koje to ??????? Svako moze da vozi dobar motor ??????? Izgleda da ne.............................. zato malo ljudi pljuje po Rossiju, a verujem da ima onih kojji jedva cekaju priliku za to ..... a mozda ce je i biti uskoro . I zaista bih posle ove zezone gde su velike sanse da uzme titulu voleo da vidim neko zaustavi ...... ako moze.... ili da ode u Suzuki pa da svi budu ravnopravni.
-
MotoGP 2009 Round 11 - Czech Republic Race http://rapidshare.com/files/268674056/MotoGP_2009_Round_11_-_Czech_Republic_Race_WS_BBC_x264.part01.rar http://rapidshare.com/files/268682257/MotoGP_2009_Round_11_-_Czech_Republic_Race_WS_BBC_x264.part02.rar http://rapidshare.com/files/268691139/MotoGP_2009_Round_11_-_Czech_Republic_Race_WS_BBC_x264.part03.rar http://rapidshare.com/files/268700038/MotoGP_2009_Round_11_-_Czech_Republic_Race_WS_BBC_x264.part04.rar http://rapidshare.com/files/268709411/MotoGP_2009_Round_11_-_Czech_Republic_Race_WS_BBC_x264.part05.rar http://rapidshare.com/files/268719108/MotoGP_2009_Round_11_-_Czech_Republic_Race_WS_BBC_x264.part06.rar http://rapidshare.com/files/268729538/MotoGP_2009_Round_11_-_Czech_Republic_Race_WS_BBC_x264.part07.rar http://rapidshare.com/files/268739099/MotoGP_2009_Round_11_-_Czech_Republic_Race_WS_BBC_x264.part08.rar http://rapidshare.com/files/268748830/MotoGP_2009_Round_11_-_Czech_Republic_Race_WS_BBC_x264.part09.rar http://rapidshare.com/files/268758126/MotoGP_2009_Round_11_-_Czech_Republic_Race_WS_BBC_x264.part10.rar
-
Velika Britanija - Donington Park http://rapidshare.com/files/260663939/MotoGP_2009_Round_10_-_Great_Britain_Grand_Prix_Race_WS_BBC.part1.rar http://rapidshare.com/files/260689749/MotoGP_2009_Round_10_-_Great_Britain_Grand_Prix_Race_WS_BBC.part2.rar http://rapidshare.com/files/260716749/MotoGP_2009_Round_10_-_Great_Britain_Grand_Prix_Race_WS_BBC.part3.rar http://rapidshare.com/files/260742337/MotoGP_2009_Round_10_-_Great_Britain_Grand_Prix_Race_WS_BBC.part4.rar http://rapidshare.com/files/260765209/MotoGP_2009_Round_10_-_Great_Britain_Grand_Prix_Race_WS_BBC.part5.rar http://rapidshare.com/files/260784662/MotoGP_2009_Round_10_-_Great_Britain_Grand_Prix_Race_WS_BBC.part6.rar
-
A u k.... koliko gotivim Rossija toliko sam navijao za Lorenza poklekli su i najaci. Bice prilika sledeci put. Ovo mozda i resava sampionat.
-
Danas se klinke loze na brze i bucne motore i vozace sa plitkim mozgom!! Cast ovim sa mozgom.
-
Vreme brzih automobila je za nas proslost, nije vise fora sad samo motor. To je moje misljenje. Za motor moras biti spreman i fizicki i psihicki, sad ko to tako negleda nebih se raspravljao. Incae poceo sam temu na jednom drugom forumu da ga ne reklamiram. Forum je napravljen za nas fanatike MotoGP igrice i u Australiji je haos. Ako nekog zanima mogu ubaciti sta je napisano. Isti slucaj kao i kod nas odjednom je postalo jako popularno i jako dostupno. Mnogo njih koji voze motore prvi motor na koji su seli je 600 ccm ili cak 1000 ccm. Jako puno mladih ljudi gine zbog toga. I jeste kriva je srbija i krivi smo svi mi koji u njoj zivimo jel smo to dopustili. Zakon je pisan pre 100 godina , a vremena su se modernizovala, putevi su jos stariji od zakona, a mladi sve ludji i brzi. Mediji su tu da podgreju vatru. Na HRT-u je pre godinu dana bila emisija o motorima i moto opremi, moja mama je gledala. I gle cuda, dosao sam kuci i ona je uzela kacigu da trazi pecat da je prosla kontrolu, napala me je sto nemam............. 1000 stvari koji jesu potrebni ali posto nemam jos motor nemam finansijskih mogucnosti da ih uzmem. I svaki put se brine kad sednem na motor sa nekim.... i ja se brinem za tog nekog kad sidjem sa motora. Jel srbija je puna ludaka i dovoljan je samo 1 sekund da ti budala sjebe zivot ili te usmrti nebitno sta je u pitanju moze i klincima lopta da isleti na put dok si u punoj brzini .... mom ujaku je ker uleteo u prednji tocak. A mi svi koji volimo 2 tocka spadamo ljudima u isti kos, motor je motor, nebitno jel celavi papucar ili pametan vozac na njemu. U Engleskoj i Nemackoj su imali kampanje slicne onom video klipu sto je nas drugar postavio kao temu. Bila je i emisija koja pocinje Vidis levo auto, vidis desno nista i pogledas opet levo motor, sacekaj. I posle godinu dana kampanje manje je nesreca ali ih opet ima i bice ih.
-
"moje misljenje je da to nebi bilo u redu jer ima i nas mladjih koji imaju mozak tako da bi to bilo ne-fer prema nama. nego fino naci nacin da selektujemo one sto razmisljaju polnim organom umesto mozgom." koliko sam procitao vozis BT-a ok, znas i sam da imas 50 ccm i svestan si toga ali da mozes da kupis R1 jel bi uzeo i zavrtao gas ??? Nemoj da se ljutis ali predpostavljam da vozis motor jer to i volis i razumes nisi uzeo skupi skuter da bih vozio devojcice na njima i bio baja u gradu i uletao drugima jel nerazmisljas koliko kosta greska. Danas ako kao klinac ne vozis skuter a posle toga neku zverku nisi "IN" . GTI i Kockice su ispale iz tripa, ali zato besne zverke od 1000 ccm su prava stvar za neizivljene klince inace i ja sam klinac ako ce mo realno da gledamo imam samo 24 godine i zelim da zivim bar jos toliko kao i svi koje poznajem. Ali kako objasniti roditeljima da im deca na skuterima prave probleme u saobracaju. Treba napraviti skolu bezbedne voznje ne samo motora, nego i kola i bicikala. I izbaciti upotrebu mobilnog i u autu i na motoru. Pre neki dan mi izlece klinac sa skuterom pun gas i kuca poruku. I to kroz raskrsnicu ? Jel to naucio na testovima ?
-
Jupi fudbal skotcka liga jeeeeeeeeeeeeeeeee, jedva cekam da prodje 3 nedelje da gledam fudbal. Ovi nas zajjj.... prvo tenis sada fuca.
-
Nije lepo da se pljuje covek. Vidi se da je bolestan ako nije onde je promasio profesiju trebao je u glumce. Priznajem da ga smatram za p.kicu od vozaca ali ga ipak smatram za jos jednog ludaka na 2 tocka. Treba voziti bilo kakve trke nije to lako uopste ni psihicki ni fizicki. Neka se on lepo odmori i oporavi pa sledece sezone da moze da bude no. 4 :)
-
E nije da branim plave andjele ali ovom drugaru je ipak proradilo kompromisno resenje tako da je covek sa skutera ucinio pravu stvar ja mozda i nebih, jeste da mi je drugar ali je kritican kao vozac, kazna za prekoracenje je bilo kompromisno resenje, nije imao naocare, nije imao pojas, nije dao zmigavac kad je krenuo............ ja bih mu inace oduzeo dozvolu zato sto nama takvi vozaci predstavljaju opastnost po zivot. On je jedan a ima ih 1000.... 1 u gradu takvih. Tako da je covek odradio svoj posao,delimicno. Drugarski je pristao na kompromis.... samo jedna kazna. (nije mu prvi put da pravi neko sranje, prestrojavanje u raskrsnici i tako to , zatvaranje mortorasa posto je nekad vozio i kamion pa... da nelajem dalje ).
-
Neznam sta da kazem da je lose sto imaju skutere po mene da )) ali realno bogu hvala. Moci ce da regulisu klince na skuterima koji su kamikaze, papucare na R-ovima( izvinjavam se ali papuce su extra stvarno ako se neko uvredio,neka stavi jednu u usta). Nije da ih branim ali neki od njih su ljudine( mozda zato sto su motorasi i u civilu) svaka cast pojedincima. Druga stvar ove idiote sto skrecu iz ulica i presecaju nam put i tako to, pijene autoprevoznike, nervozne taxiste .... da ne nabrajam. A i sto je vec neko rekao naucice ljudi sta je i cemu sluzi retrovizor = da vidis pandura na skuteru, ako gledaju njih videce i nas ))))) Treca stvar drugara koji vozi firmin kombi zaustavio pandur na skuteru i napisao mu kaznu za brzu voznji )) vozio covek iza njega cekao da dodje do 90+ i onda ga zaustavio, a mogao je i da ga ceka da navuce vise )) i tu je ispao ok zar ne ?? Nadam se da ce biti dobro sa njima, samo da mene ne smaraju
-
Da se ja pitam nesto prvo i osnovno ukinuo bih PSP i niko ispod 20 godina nebi vozio nista sem bicikla ukljucujuci i auto. Kao jedva cekam 18-ti da mi tata kupi auto(motor). Neznam sta vi mislita ali smatram da osoba ispod 20 godina nije svesna rizika i pozledica koje mogu da budu fatalne. To sto je neko punoletan po godinama nije u glavi. Kako se u Srbiji vozi motor hmmm, zao mi je ali moram da priznam da su ljudi samouki improvizatori onog sto vide na TV-u. Cast izuzecima. U auto skoli odes malo vozis , malo odgovaras na piranja, malo ne naucis ali imas 50 e vise i poloziosi. TI SAD MOZES DA VOZIS MOTOR(AUTO). A da dobio si auto otiso po ekipu i odvalio se od cuge, fonje i cega svega ne pa na Miseluk da svi vide kolika su ti muda. Koliko ljudi uopste vozi zoljice i skutere a ima polozeno (da nekazem ostale 2 tockase)? a i to sto polozi moze da obrise macku o rep jel pola toga nije isto kao u knjizi. Kad sam polagao za B naucio sam testove vece pred polaganje. I sta mislite jesam spreman da sednem za volan i odem u recimo na more u CG ? jesam k..... naucio. I ko zna kako se i sta pretice kad ni saobracajci svi neznaju da sa PSP-om mozes da upravljas motornim vozilom krecuci se biciklistickom trakom osim u slucaju da ista nepostoji. 2 sata sam se prepirao sa drugarom saobracajcem. EJ ON NEKOM NAPLATI KAZNU???? alo SRBIJA, a skutere kuda voze deca, levom trakom sa mobilnim u rukama, bez kacige iza njega kolona on nezna ni da ima retrovizore a kamoli da pogleda u njih.
-
Jel neko zna nesto o ovome ??? Zanima me da li su svi OK.
-
I ja Rossi- ja ali na Kawi ..... sta ja da ti kazem ???
