Jump to content

Moto Zajednica

zlatkojov

Članovi
  • Broj tema i poruka

    300
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: zlatkojov

  1. Ja ne znam kako ljudi voze to bez kvacila, samo su zakomplikovali nove motore
  2. Izgleda da farba samo sebi
  3. zlatkojov

    NC750X 2016

    RAzlika je sto on nema tegice.. ili mi se cini
  4. zlatkojov

    NC750X 2016

    Meni su Motowolf stigle za 10 dana € 7,43 22%OFF | 7/8" 22mm 28mm Handlebar Riser Mount Clamp handle bar risers Handle bar grip part Universal Motorcycle For Honda BMW YAMAHA https://a.aliexpress.com/_mPxqcxn
  5. Osvestavanje motora VB.. Htedoh da stavim u smesne slike ali da ne bih uvredio nekoga, meni je ipak bilo smesno..
  6. Video sam u jednoj staroj temi da poklanjate centrale ako ih nema vise dali popravljate imam jednu 3/8 koja ne radi

    1. Arakis

      Arakis

      Otisle su sve a bile su od mog druga koji je odavno prestao da se bavi prodajom i servisom tako da ti ne mogu pomoci. Pozdrav! 

  7. Jel ostala jedna 8/24
  8. zlatkojov

    Kupujem PC

    Napajanje
  9. zlatkojov

    Stablo oraha

    Navikao sam na kerove,ne smetaju mi,samo mi javite dan dva ranije
  10. zlatkojov

    Stablo oraha

    evo mogu ja za dva piva da spustim kablove i vratim posle secenja
  11. Ja drzim ispred zgrade poslednje dve godine i niko mi nista nije ostetio, samo deca malo pipkaju i sede
  12. raceada@gmail.com Je bio pre 5 godina kad sam pitao za auspuh
  13. Ako nikome ne odgovaraju ja bih uzeo, nizak sam 176 i debeo 86.
  14. Koja je cena tada bila i jesu li naplatili porez i carinu? Ja imam zimske rukavice ali mi ipak ladnjikavo samo za ruke ovih dana
  15. Probao sam sada na kolima, bilo je 1,90 drzao sam dva minuta i ne mrda. Nisam punio bateriju od juce i cudno mi je sto kao da radi u prazno bez opterecenja a juce se u radu cula razlika kada je na vecem pritisku.. Bolje i ja da vratim
  16. Odo ja da probam ponovo, mozda se juce pravio da radi
  17. Meni je sa 2,6 napunio na 2,9 bas brzo i prednju sa 2,1 na 2,5
  18. Ko nije imao onaj kineski na upaljac razocarace se, ne moze se porediti sa kompresorom kod vulkanizera ili na benzijskoj pumpi.. Moj kineski od 1500din je poceo sve sporije da puni nakon 5 koriscenja, ovaj ima garanciju tri godine pa neka toliko potraje. Mogla je plastika malo kvalitetnije da izgleda
  19. Evo i ja sam probao, brzo krene od 0,3 a uspori preko 2 bara.. Baterija pokaze da je spala na jednu crticu ali se nakon par minuta oporavi i nakon dve napumpane gume ostalo je tri crtice baterije
  20. Jesi li ugradio? Imas li preporuku za nekoga koji ugradjuje?
  21. Bilo bi cudno da nije nijednom udaren za 10 godina aktivne voznje i zna li neko nekoga da nije imao nijedn sudar toliko godina.. A auto ste kupili za preprodaju pa kakve veze ima sto je udaren osim sto mu je to onda najvisa cena bez mogucnosti zarade
  22. Ne znam.. Meni ono izgleda kao deo sa odpada pa kao vidi moze da bude rostilj za kofer, meso, ribu, stitnik za hladnjak, zastita za grane
  23. Hvala
  24. Video sam kod alije i za moj sa srafovima 7e ali je postarina 30
  25. Nisam uspeo pretragom da pronadjem ako neko zna gde bih mogao da kupim samo gumu fuzastera. Kod mene se gume drze na dva srafa. Sada sam stavio sa zadnjeg posto mi je na prednjem levom otpala jedna crtica
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja