Jump to content

Moto Zajednica

Darko Mihajlovic

BJB Vitez
  • Broj tema i poruka

    2752
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Darko Mihajlovic

  1. Idemo tugedrrrrrrr
  2. Pre par godina vozili Istru , a po svemu sudeci , ove godine ce biti od Dubrovika , do Rijeke , cela Jadranka
  3. Zli peder.... Sad kad je probio led , sledece delove ces cekati par meseci ..
  4. Od ranije je ova , zbog ovog aviJona Vozikao samo tu po kraju malo ..bio da namontiram gume i to .. Jebucka malo druskanje :). Jos malo. Mislim da sam juna u sedlu opet
  5. Dabe... Ako martin ili bezeki uzmu titulu ove godine, nije to sto su bili dobri, no sto markeza nije bilo
  6. Sto ?! Pa ovde je upgrade , motor star 9 god , vs motor nov , 2026
  7. Da da....sad malo gledam te versyse... Ozbiljan je to moped , nema greske.... Da li iko ima ralicu na versysu ? Postoji li opcija da se kupi ?
  8. sinoc bas sa stefanom pricamo o versysu... ja sam ubedjen da mi je to visok motor , poput tracera , i tih tako , on ubedjen da mi je ok... ne znam , evo
  9. Inace , novi motori su bukvalno "igracke" posle ovog mog bajice... Vidi ovo.. [ Ova riba na sx-u , da ima malo vece sise , ode nazad... Izmedju mene i moje zene razmak pola metra , moz da prostre peskir i da doruckuje izmedju nas
  10. Ma opusteno... Ja sam lagan... Znao sam ja kad sam uzimao GTR da ce promena motora biti pakao , jer je ovaj bajk ozbiljan standard i sve je uglavnom downgrade posle njega... Samo , nisam ubacio u matematiku nestanak sport-turing kategorije....i to je ono sto je kanal .. Uglavnom, ne odustajem ... Dva modela - dva modela .. sta sad Ninja 1100sx Suzana 1000 gt Ovaj mi zapao za oko, novog bih uzeo kod Culeta , i to ovu varijantu pod 3 , performance-turer ... Just a moment... WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM
  11. Decko koji me napinjao - kupio je motor. Tako daaaaa , nemam vise kupca... Nece niko ceka debila dok se smisli oce kaki nece kaki... I dalje moz se razgovaramo o modelima , samo sad kupovina mozda potraje dok/AKO se proda GTR. Veliko sranje sto medju zapracenim oglasima mi stoje samo dva RT-a , a izbegao bih ako je moguce Veliko sranje je sto je sport turing kategorija iscezla . Tuzno
  12. Elem .. Sve radi ... Mozda je upalo neko trunje u onaj mali otvor , i nije mogao da meri ..sad kako ga je skidao , vracao - radi. I stari ljudi sto kazu je istina !! Kad pozelis novi motor , kupi nove gume i imaces nov motor ! Amin ! [/url ]
  13. Pa kosta me montaza demontaza guma. U toku li si koliko su te usluge ?
  14. Majke im ga plagijatorske... 4m betona ! Na celu kinu ! Pa sve iz pocetka ( Al racunam, na ovome nema sta da sjebu ) PS - zapravo ima..odlepice se govno posle dve kise
  15. Ima ih pun djokica kod ovih pirincanih plagijatora...al dal ce to da radi - pitaj boga Google-Ergebnis für https://ae-pic-a1.aliexpress-media.com/kf/He0707b4f196f4828bbe6038020bb5f4ab.png SHARE.GOOGLE
  16. Pa ja ne znam nikoga ko bi se navatio na takav poduhvat...ako imas koga - pucaj
  17. Ja nemam srece. Kod mene su tpms senzori zaliveni. Nema menjanja baterije . Mislim, mozda ima , da neko uzme da zagreva ovu epoksi smolu i skalpelom je skida , ali nema takvog verovatno ko bi to rizikovao Ako treba kupujem nove tpms zbog baterije - sao roma babo babo
  18. Ma sve je to ok... I moj tast, nema sanse da ga nagovoris da plati nesto telefonom... Racuni, i cuva
  19. Moze. Ali ja nemam lose iskustvo, evo , koliko god ..kolko oces. Nesto se ni ne tangiram sto ce google da mi vidi sliku s nekog putovanja .. Nemam te paranojice
  20. Hvala @grafigo ! Mozda se najavim pa da iz-zastitimo prokletinju . A ovakve low budzet varijante ? https://share.temu.com/u8TnZrRusmB
  21. Ne vezano za oglas ... A sta ce vam milion giga u telefonu ?! Imas google drive , imas google slike , imas sve na googlu . Cak, mislim da je 210 din mesecno , 100 gb prostora ... Kad zamenis telefon, samo se ulogiras na svoj nalog i sve je tu. Cak i kontakte nemam ni na sim, ni na tel ..
  22. ma nemoj da si na kraj srca... nisi jedini.. ja isto , kad hocu da se provozam sa @Krmco - njegovoj zeni saljem poruku " Ana , jel moze Dule s nama na voznju?" evo , ako ne verujes , pitaj @ProMaster
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja