Ma opusteno... Ja sam lagan...
Znao sam ja kad sam uzimao GTR da ce promena motora biti pakao , jer je ovaj bajk ozbiljan standard i sve je uglavnom downgrade posle njega...
Samo , nisam ubacio u matematiku nestanak sport-turing kategorije....i to je ono sto je kanal ..
Uglavnom, ne odustajem ...
Dva modela - dva modela .. sta sad
Ninja 1100sx
Suzana 1000 gt
Ovaj mi zapao za oko, novog bih uzeo kod Culeta , i to ovu varijantu pod 3 , performance-turer ...
Just a moment...
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM