Jump to content

Moto Zajednica

Best

Članovi
  • Broj tema i poruka

    631
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Best

  1. Best

    TDM Srbija

    Moj ne troši !
  2. Best

    TDM Srbija

    Drugar pre tri godine stavio, našao povoljno a i muka ga naterala. Pri kočenju na asfaltu nije baš bio zadovoljan, a i brujanje mu se nije svidelo. Nakon nedelju dana izpozajmljivao novce i kupio Metzeler Z6. Mada, bliži se zima, sneg . . .možda ti nije loša ideja.
  3. Best

    TDM Srbija

    A kakve veze imaju ovi Hipsteri sa TDM-ovima? . . . osim što si ti vozio sa njima . . . skroz pogrešno mesto za ovakav post. Možda u temi TDM - vožnje i okupljanja, mada nigde tu ne vidim TDM-ove. Ako grešim, neka me neko ispravi.
  4. Best

    TDM Srbija

    Samo ti probaj . . ali ništa bez TDM-a . . videćeš . . . . . nije džabe T(ako)D(obar)M(otor)
  5. Best

    Poklanjam

    Zahvaljujem se kolegi milanni na pokonu! . . zamenio sam pohabani deo iz moga prekidača i sad sve radi kako treba
  6. Best

    Poklanjam

    Hvala @bdada, što si me zapljunuo! Poslao sam PP kolegi milanni , čekam odgovor.
  7. Pokoj mu duši i široki putevi nebeski.
  8. Jel zna neko više detalja o ovome, prema nekim mojim informacijama, motociklista je iz Beograda. SUDAR KOD VLADIČINOG HANA U saobraćajnoj nesreći poginuo motociklista WWW.BLIC.RS U saobraćajnoj nesreći u mestu Mazarać, na putu Vranje-Vladičin Han poginuo je motociklista.
  9. Best

    TDM Srbija

    Kolege TDM-aši, ima li neko prekidač svetla sa instalacijom za 4tx a da je voljan da ga otuđi, uz naravno,. pristojnu nadoknadu. U pitanju je 4tx 98god, nije sa polugom za saug. Može i na PP
  10. . . ali ipak završi se ovako
  11. Best

    TDM Srbija

    . . . možda pretegnut ili pre labav lanac? . . meni se dešavalo zbog toga, mada . .tad sam menjao ulje i dotegao lanac
  12. Best

    TDM Srbija

    2.500 tehnički
  13. Best

    TDM Srbija

    Tehnički preglad Dinara, ul. Save Maškovića na Trošarini . . .samo sam pitao dali treba da skidam kreš bar . . . lik pogledao dali je kreš širi od gabarita motora, tj dali je širi od raspona ručica na kormanu, pošto nije nisam ni skidao . . . prekontrolisali brojeve na mašini i ramu, par selfija, sačekali da prođe 15min i gotovo. Eto.
  14. Best

    TDM Srbija

    Danas sam terao TDM na tehnički, kao što je na slici. Ništa nisam skidao. Imam ksenone i Robertov 2u1 otvoreni izduv. Samo su gledali dali kreš bar izlazi van gabarita, da nije širi od raspona ručki. I registrovali ga!!! Ja ih častio posle, 500din . . . eto. Sutra pravac Kladovo
  15. Kada je Jannifer Lopez otišla iz Yamahe, rekao sam da je završila sa šampionskom karijerom. Ne zbog Yamahe, već njegnog mentalnog sklopa. Izgleda da sam bio u pravu.
  16. Best

    TDM Srbija

    @ThePainkiller baš to se i desilo. Izgleda da mi kilo ključ u rukama nije baždaren kako treba. Moraću da koristim onaj pravi. . . . a sve lepo piše u User manual-u
  17. Best

    TDM Srbija

    Kolege sektaši, ima li neko slučajno, ili namerno, za TDM-a 850 4tx pločicu sa kraja zadnje viljuške kroz koju prolazi šraf za zatezanje lanca . . . meni pukla, raspala se u komade, kako - ne bih znao kazti. Još ispitujem slučaj, istraga u toku. Može i sa zatezačem ili u paru, ili oba zatezača sa tim pločicama. Može poruka na PP ili na 062-404833 . . naravno, sledi nagrada, ali ne preko zakonom dozvoljenih 462e
  18. Best

    TDM Srbija

    Meni je ovaj zvuk sa Robertovim AdaRace auspuhom na TDM-u naj lepša muzika. Stvar ukusa, ne zameram kome se ne sviđa.
  19. Best

    TDM Srbija

    Drugari hvala na odgovorima. Javiću kako sam prošao, možda nekome bude od koristi.
  20. Best

    TDM Srbija

    Aspi, kad je registrovan tvoj TDM? Prošle godine ni ja nisam imao problema, ali ne znam po ovom novom kako stoje stvari. Auspuh sam stavio pre 5 godina, original bio loš pa sam ga bacio.
  21. Best

    TDM Srbija

    Kolege sektaši, jel probao neko da prođe tehnički sa after market auspuhom 2u1 Ada Race ili sl . . za 20-ak dana mi je registracija pa da vidim čemu da se nadam i kako da se snalazim.
  22. Bio danas i završio sve oko registracije auta. Brzo i skroz korektno! Preporučujem!
  23. Taxisti - poslednja linija odbrane od jeftine prodaje dupeta stranom kapitalu. Valjda će i TP uspeti da se odbrane.
  24. Meni ovo sa DEKRA liči na taxi priču Yandex, Uber i CarGo . Našli jake igrače u Vladi RS i polako guraju svoju priču. Voleo bi da grešim, ali bojim se da je tako. Živi bili pa videli šta će biti.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja