Jump to content

Moto Zajednica

Best

Članovi
  • Broj tema i poruka

    631
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Best

  1. Advokat ili agencija, bolje nego sam da se bori sa osiguranjem. I agencije imaju pravna lica koja zastupaju oštećenog. Za razliku od advokata, agencija kaže procenat za koji radi, pa tako gleda što pre da završi predmet i uzme svoj deo. Advokat mučenik gleda da napiše što više papira, što više izlazaka da bi što više naplatio svoj rad. A to trajeeee li traje, klijent i zaboravi zašto ga je angažovao. Jbg, gospodo advokati, tako je pokazala praksa.
  2. Ako dođe do suda. Uglavnom se završava između agencije i osiguranja. U većini slučajeva.
  3. Uz pomoć agencijskog procenitelja štete. Teško da se advokat razume u limarske i mehaničarske poslove.
  4. Moje iskustvo - auto, totalna šteta, bez težih povreda - nešto manje od 3 meseca. Drugar sa motorom, totalna šteta, teške telesne povrede, Septembar prošle godine - još nije završeno. Natežu se oko visine naknade za povrede ( invalid 20%). U oba slučaja išlo preko agencije.
  5. Pametan uči na tuđim greškama. Mnogi nisu svesni rizika kad sednu na dva točka. Dobar potsetnik i za klovnove koji točkiraju i driftuju u javnom saobraćaju.
  6. Tranutno sam u Vrdniku. Kažu da se zvao Vlada Juhas, iz Vrdnika je. Zakačio neku ćupriju i zakucao se u kuću. Otac dve male devojčice. Pokoj mu duši.
  7. Best

    Šabac

    Pokoj duši nastradalima u autu. A za ova dva imbecila na motorima....
  8. Tvom drugaru želim brz oporavak. A to što je vozio dete na motoru . . . imaće dovoljno vremena da razmisli.
  9. Bio , nekad davno. Naj lepši mi je deo od Promajne do Baških Voda. Jel si prošao i to parče rivijere?
  10. Ete ga Jajone II u Moto GP. Neće nikako biti dosadno.
  11. Imaš i agencije koje se bave procenom i naplatom štete.
  12. Ti što voze dostavu po BG voze kao kamikaze. Kroz crveno, kontra smer, po trotoaru, sredinom žute trake, . . . kako god im odgovara. Gori su od motociklista 10X, i ništa. Niko ih ne kažnjava. Da ga . . bem o čemu se tu radi!?
  13. Auuuh , ode mi još jedan dobar drugar. Upoznali smo se pre 8 godina, nakon Džigijeve smrti. Napravili jednu lepu vožnju te 2013 do Pule. Posle toga još nekoliko tura po Srbiji. Znao je malo da uguši sa pričom ali daleko od toga da je bio dosadan. Čuli smo se zadnji put u Novemru prošle godine, nije spominjao da ima zdravstvenih problema. Zvao sam ga par puta ove godine ali se nije javljao ili je bio nedostupan. Sad mi je jasno i zašto. Počivaj u miru Sale i široki ti putevi nebeski.
  14. Ajde da mi neko odgovori kako bi pomogao motociklisti koji leži u nesvesti sa kacigom na glavi, a pre toga je leteo 7-8 metara kroz vazduh i tresnuo o beton, a uz put se pri padu telom odbio od zaustavljeno vozilo.
  15. Blejim u tastaturu i čekam da se probudim . . . .ne slaže mi se pojam ,, nekrolog ,, sa Lucky Vladano . . . . znali smo se dosta dugo i lepo se družili . . . . .kao brat da mi je umro. Počivaj u miru i široki ti putevi nebeski brate Vladane
  16. Best

    TDM Srbija

    To sam i rekao, tj napisah. Elem, Tako Dobar Motor, znamo odkud ta skraćenica od 3 slova.
  17. Best

    TDM Srbija

    Takoe koleZa. A onaj drljavi Dr. Vlada iz agencije za bezbednos saobraćaja kaže da bi sve motoRcikle starije od 10g. trebalo pod presu. Koliko li ga plaćaju prodavci i uvoznici motoRcikala?
  18. Ako ideš, možeš i preko Bačkog Brega ( prelaz kod Sombora ) radi 24h. Možda malo duže ali i manje čekanje na granici.
  19. Best

    Formula 1

    Ne valja ti modem za net ili neka konekcija nije ok . . . zovi ih da ti to srede.
  20. Best

    Formula 1

    Ja gledao na premotavanje na HD. Nešto ti ne valja tu na EON-u
  21. Best

    TDM Srbija

    Ajde prvo ovde da pitam, mislim da je povoljno. Ako je nekome potreba za ovom plaszikom, TDM 4tx ,drugar bi da je otuđi. Orginal Yamahina, bez pukotine i ogrebotine. Farbana jeste, ali urađena ljudski. Mislim da traži 120e. Ako nekome vrši posao . . . . . više slika može na Viber, pitanja na PP
  22. Sve je više debila na 2 točka.
  23. Best

    TDM Srbija

    Ja godinama ( 8 godina ) u 4tx sipam Motul 5100 15-50, zadovoljan.
  24. Best

    TDM Srbija

    KupujemProdajem | Praktično sve... WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM Preko 3 miliona oglasa, na jednom mestu! @rajkokvProbaj ovde, pravi Nišlija.
  25. Kakav je put od Iriškog venca do Letenke, jel su pokrpljene rupe?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja