Jump to content

Moto Zajednica

Zeljkamp

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1825
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeljkamp

  1. Izvini za off, ali kada si imao udes i kako?
  2. Idi na sajt Scottoilera i tamo ces naci uputstvo za postavljanje Scott-a na tvoj motor.
  3. Tu sam u nedelju, vidimo se.
  4. Svaka cast Braco, super je ispalo. Nagovori vlasnika da mu stavite neku SF masku napred i onda ce da bude pravi Ferdinand.
  5. Vozio sam Burgmana 250 i zalio sto nije malo jaci...
  6. Upravo tako. Ja sam napomenuo da ne mogu biti od pomoci sto se tice Fruske Gore, zato bih nekoga zamolio da se prijavi ko poznaje taj kraj.
  7. Glasanje je zavrseno i odluceno je da idemo u obilazak manastira na Fruskoj Gori. Na ovu temu sada ide lock.
  8. Skoro da je bio sve off road na proputovanju kroz predele Cuprije, rizle koliko hoces a rupe da ne spominjem. Najvise je stradala Nemanjina zadnjica, jebiga kada vozi R1 il nijedan. Nemanja nikada nije poricao da je citer... Sigurno dolazimo na Romaniju!!! @ Hornet Slike su extra, samo ti nesto ne valja aparat, mnogo sam debeo.
  9. Ja sam prosle godine vozio Burgmana iz 2001. godine. Kupio sam ga u junu a prodao u krajem oktobra. Za to vreme sam sa njim presao preko 15000km. Jako dobar scooter, najbolji po mom misljenju. Ako bih se ponovo odlucio za kupovinu scootera, mada ne verujem, izbor bi opet pao na Burgmana. Odlican polozaj sedenja, sa obzirom na velicinu i tezinu dobra upravljivost i ciklistika,odlicna zastita od vetra i pregrst tovarnog prostora, kao i malih pregrada sa sitnice. Odlicna zavrsna obrada kao i kvalitet plastike. Mana mu je tromost pri startu, ali kada se zaleti, pliva kao ladja. U svim segmentima daleko ispred konkurencije.
  10. Super slike, ja sam takodje bio kod 1000 Ruza ali sam sa Hornetom i RS-om krenuo u drugom pravcu.
  11. Iglica je postavljena tu jer Scottoiler preporucuje da se tako postavi na nas motor. Skinuli smo sa zvanicne stranice Scottoiler-a uputstvo za montazu na Yamahu FZ6 i u njemu preporucuju da se postavio ovako kao i meni. Naravno da moze da se postavi i na drugo mesto ali mislim da ovi iz Scottoiler-a nisu bez veze izabrali bas ovo mesto. Za sada sam presao oko 1000km sa Scott-om i imam samo reci pohvale za isti. Nastelovao sam ga da podmazuje a ne prska. Lanac polako pocinje da dobija fabricku boju, sto znaci da se, pored podmazivanja ujedno i pere.
  12. Samo da dodam da je bilo vise nego dobro. Aca i Nemanja su, po ko zna koji put, potvrdili da su sjajni momci i drugari. Zeleo bih i ovim putem da im se zahvalim na odlicnom gostoprimstvu i prelepim mestima koje smo posetili. Samo nemojte da mislite da vise necemo da dodjemo, eto nas prvom prilikom, pa da vidimo ostalo sto nismo stigli, kao i da utvrdimo gradivo vec vidjenog. Ja na zalost nisam nosio foto aparat jer sam znao da ga nosi profesionalac (Hornet), tako da ja slika nemam ali se nadam da cu ih dobiti od ostalih drugara koji su nosili ove cudne spravice. P.S. RS-ov scoot nije normalan, ide 140km/h bez problema!!! Hornet i ja nismo mogli da ga uhvatimo na auto putu.
  13. Dobro je da si se ti izvukao a za budalu nemam komentar...
  14. Onda cekamo jesen, ko ceka-doceka.
  15. Ja sam mislio da vi danas krecete... Ja sam upravo dosao iz Pozarevca a ekipi koja sutra bude isla zelim srecan put i dobar provod.
  16. Ja sutra oko 10-11h krecem u Pozarevac. Bas mi je zao sto ne mogu da krenem pre i da vam se prikljucim makar do tamo. Mada mogu da se vratim sa vama u Beograd. Kada ste planirali povratak? Evo vam broj telefona pa neka me neko nazove i kaze ocekivano vreme polaska iz Pozarevca u Beograd?! 065/877-7776 Dragan aka Zeljkamp
  17. Prelepi motori. Daj molim te ubaci sliku kompletnog motora koji ima zadnju 'rulet' felnu. Hvala.
  18. Ok za vizir, nema frke. Sto se cene tice, mislim da je odlicna jer je ta kaciga prosle godine kostala preko 300e. Ja imam istu kacigu samo u sivoj mat sa target printom, ali nemam taman vizir. Razmisljao sam da i ja moju bacim u oglase, pa da se castim sa jedom Arai.
  19. Jos malo fotkica... Kao sto vidite Scott-a smo stavili u sediste i sve sto sam drzao u sedistu pre, originalni kljuceni, cerada i disc lock, je i dalje na starom mestu. Izabrali smo mesto koje je, po mom skromnom misljenju, idealno za moj motor. Boca sa uljem je na veoma je pristupacnom mestu, ne vidi se spolja a stelovanje protoka kao i dopunjavanje iste ne predstavlja nikakav problem. Iskustvo cu napisati kada napravim hiljadu, dve kilometara sa Scottoilerom. Jos jednom svaka cast momci i hvala.
  20. Evo i slika, kao sto obecah...
  21. Jel bi prodao samo crni vizir?
  22. Ja skinuo moje iz Louisa, u stvari, same su se odlepile. Sada propustih priliku da u ovoj turi narucim meni komplet sivih. Ajde kada budes ponovo narucivao javi, uzeo bih jedne sive 17".
  23. Bravo braco iz Slovenije.
  24. Danas smo Jimmy i ja isli u kratku voznjicu do Pegaz Moto-a, sve zbog ugradnje Scottoiler-a. Svaka pohvala za sve koji rade tamo, ukljucujuci gazda Marka. Posao je bio gotov za sat vremena i sve je odradjeno maximalno profesionalno i korektno. Za to vreme smo se ispricali uz bezalkoholno picence koje je bilo na Markonijev racun. Slike i malo vise detalja uskoro, tj kada prebacim fotke sa aparata na komp. P.S. Hvala celoj ekipi iz Pegaz Moto-a, kao i Jimmy-u.
  25. Jos samo fali da pozovete lift i pobegnete, pa da budete pravi huligani.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja