Vidim da si naveo da razmisljas i o FZ-u, Hornetu ili Suzani ali si takodje rekao da bi hteo da ides i malo ma offroad. Moje skromno misljenje je da ti ovi motori nisu za silazak sa asfalta. Mozes ti da vozis i skuter po offroad-u ali on za to nije predvidjen, kao ni ovi motori. Na tebi je da odlucis gde ces da vozis i sta ces da kupis. Moja preporuka bi bila ako hoces da silazis sa asfalta Strom, ako ne onda definitvino FZ?!
P.S. Kako Rambo kaze, da se pitam ja bih, BETONIR'O travu.