Jump to content

Moto Zajednica

Zeljkamp

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1825
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeljkamp

  1. Moje su 17 cola, vidim da si dimenziju vec izracunao, tako da ostaje manje matematike za mene. Hvala.
  2. Zvacu ga sutra da se malo raspitam. Jako dobra stvar, a kako Kocha kaze, izgleda da radi. EDIT: Zvao sam Vladu, jos uvek mu je broj 065/211-9933. Rekao mi je da radi i da cela 'operacija' traje oko 10 minuta. Cena zavisi od velicine gume i da za moje gume, koje su 17-ke (zadnja 180, prednja 120), kosta 15 eura komplet (prednja i zadnja). Dogovorili smo se da odem do njega u narednih par dana i ubacim gel.
  3. Samo mi recite da li ja mogu da dam krv ako sam ucestvovao u poslednjoj akciji? 1. Младен (sky) 2. spettacollo 3. miško_kolo 4. turbopedja 5. Djomla 6. Crnamrlja & Searcha 7. Mina 8. dr.Bane 9. Palacinka 10.KochaMatori 11.KochaMladja 12.KochaMladji (samo za defile - 14. maja puni 18 god. pa je opravdano odsutan sa davanje krvi Smeško ) 13.zlajabgd 14.frenk_castle 15. Vuja 16. Peki 17. Trinityn brat 18. Sergio 19. Milke 20. Arsa 21.Davidoff 22. Delija + zena i deca Zelenko 23. Floyd 24.Forrest Gump 25. Zeljkamp & Daca (ako ne bude padala kisa) 26. Daki ( pazi kad me rodjena zena izostavila pa moram sam da se upisujem )
  4. 1. Младен (sky) 2. spettacollo 3. miško_kolo 4. turbopedja 5. Djomla 6. Crnamrlja & Searcha 7. Mina 8. dr.Bane 9. Palacinka 10.KochaMatori 11.KochaMladja 12.KochaMladji (samo za defile - 14. maja puni 18 god. pa je opravdano odsutan sa davanje krvi Smeško ) 13.zlajabgd 14.frenk_castle 15. Vuja 16. Peki 17. Trinityn brat 18. Sergio 19. Milke 20. Arsa 21.Davidoff 22. Delija + zena i deca Zelenko 23. Floyd 24.Forrest Gump 25. Zeljkamp & Daca (verovatno)
  5. Ja sam danas kupio Spidi rukavice za devojku i za mene Spidi kisni kombinezon. Preporuka za radnju.
  6. Saxi racunaj i na mene za komplet sivih, ako nije problem?! ;D
  7. Dao sam jednom drugaru tvoj broj telefona da te nazove za skuter. Da li te zvao? P.S. Rekao mi je da mu fali malo kesa ali je jako zainteresovan za tvoje magarence.
  8. Moj glas za Yamahu.
  9. Za te pare mozes da kupis Yamahu YBR 125 sa jako malo predjenih kilometara, tako reci novu. Daleko sigurnija kupovina + neuporedivo bolja i sigurnija servisna mreza i da ne nabrajam sve... Evo i linkova, pa sam proceni... http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=99999999&topic=29669.0 i http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=99999999&topic=23135.0
  10. Zeljkamp

    savet

    Kada bih birao izmedju ova dva motora, odlucio bih se za Kawasaki.
  11. Mislim da Maxxis prodaju i u Hrvatskoj, probaj tamo da nadjes ako imas nekog?!
  12. U Srbiji je sve cudno, tako da...
  13. Onda ne znam kako da ti pomognem. Probaj da mu stavis malo siru gumu, nece da smeta...
  14. Moj extra drugar je hteo da kupi auto upravo na ovaj nacin. Lik mu je poslao slike kola, sve svoje podatke, ukljucujuci i skeniran pasos. Posto mi je drugar sve, samo ne naivan, otvori on tu skeniranu sliku pasosa u foto sopu i provali da je laznjak i da je slika montirana iz nekoliko delova. Kao odgovor prodavcu, poslao je takodje montiranu sliku skeniranog pasosa, koji mu je ovaj poslao, ali sa fotografijom Ratka Mladica i sa posvetom SRBIJA BRE - FUCK OFF!!! P.S. Zaboravi ti sto pre na taj motor.
  15. Ja sam se pojavio na uscu ali samo na blic. Imao sam obaveza, tako da nisam mogao da se prikljucim protestu.
  16. Neka je sa srecom, daj slike da vidimo lepotana!
  17. Milovan-Hornet sa foruma ce ici sutra u Smederevo, kontaktiraj ga pa se dogovorite. Ja bih vrlo rado isao ali imam neke obaveze koje ne mogu da odlozim...
  18. Jel ti mozda odgovara zamena za Dainese protektore za laktove? Evo kako izgledaju...
  19. Ok, nije frka jer se i ja dvoumim oko prodaje...
  20. Jel ti bas Maxxis trazis? Evo ti broj od momka koji je prodavao Michelin po ok cenama, ali ne znam da li jos uvek radi. Nazovi ga i pitaj, ne kosta nista. Ja sam kod njega uzimao gume za Burgmana i jos neke skutere. 063/668877 MARKO
  21. Nisi valjda mislio da ovo stavis na Yamahu?!
  22. Imam. Na prve tri slike je moja kaciga, na mojoj glavi , a ostale sam skinuo sa neta da vidis kakva je sara.
  23. Zanima li te flip up kaciga, Nolan N102 Target?
  24. Evo ga link. http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=99999999&topic=34698.0
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja