Jump to content

Moto Zajednica

Zeljkamp

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1825
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeljkamp

  1. Prosle godine sam se interesovao za isto, ima tema negde na forumu, pokusaj da je nadjes. P.S. Kada se sve sabere i oduzme, nikako se ne isplati.
  2. Kupuj.
  3. Ja sam kupio Givi Arrow bisage za moj motor u Mass-u, na popustu od 40%.
  4. Pogledaj i Fazera, imas jednog lepog u oglasima, mislim da ga kolega Danijel prodaje.
  5. Cekaj bre, ko je ovde pravio trgovinu, nije fer...?!
  6. +1
  7. Neka je sa srecom, daj neke fotke, nemoj da si cicija...
  8. Super!
  9. Ja nisam gledao trku, kada je snimak na sport klubu ili nekom drugom kanalu?
  10. Zeljkamp

    Izbor kacige

    Uzmi tu Shoei ili Arai RX7, moze da prodje i Arai Chaser. Mislim da su ovve kacige best buy. Imas i kolege sa foruma koji donose ove kacige po ok cenama, prelistaj malo forum i nacices ih sigurno.
  11. 1.Rossi 2.Lorenzo 3.Stoner
  12. Danas sam ostavio motor kod Spaleta ali on nije bio tamo, jer je bio na mestu nesrece. Rekao mi je da ostavim motor u servisu, sto sam i ucinio i potom pozvao taxi da me vrati kuci. Prosao sam pored ove nesrece za koju mi je preko telefona rekao Spale. Naravno da sam rekao taksisti da stane da pitam za zdravlje motoriste, kao i da li je mozda potrebna pomoc. Pitao sam ko je vozio kombi i matori debil u sesiru sa pederusom (na slici) mi je odgovorio, citiram: "JA, NISAM HTEO", slegajuci ramenima. Kada sam to cuo, hteo sam da ga zadavim, ali sam se nekako iskontrolisao. > Posto nisam mogao da pomognem, vec samo da napravim jos vece sranje, seo sam u taxi i krenuo kuci. Nadam se da ce se kolega brzo oporaviti i ovim putem mu zelim sto brzi i bezbolniji oporavak. P.S. Nisam slikao jer sam bio mnogo besan. >
  13. Ove podvodne otkidaju!
  14. Super izgleda, svaka cast na trudu.
  15. Yamaha YBR 125.
  16. Zeljkamp

    Black & White

    Auuuuu, kakvi radovi! ;D
  17. Zeljkamp

    kupujem xenu

    Hvala.
  18. Zeljkamp

    kupujem xenu

    @ Aleksandar ML Koliko para je ovaj lanac?
  19. Jel to opet neko narucio pa zaboravio?
  20. Jel to pasta za poliranje vizira na motorima ili kacigama? Ja takodje imam jednu Dainese jet kacigu kojoj je malo izgreban vizir i bio sam kod Ivana da mi to uradi. Medjutim, kada je video o kakvoj je kacigi rec, onda je rekao da ne moze da ispolira i da mi je bolje da nista ne diram, jer cu samo pogorsati stvar, zbog premaza (mikro film) koji ima na mom viziru, kao i na vizirima vecine novijih i malo kvalitetnijih kaciga.
  21. Sve tri fotografije su super ali sam se ipak odlucio za 3. po redu. Nekako mi najvise prija u ovom trenutku.
  22. Prljavi Hari je mala beba u odnosu na ove nase.
  23. Hoces go da se vozis? :D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja