Jump to content

Moto Zajednica

Zeljkamp

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1825
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeljkamp

  1. Vredi svaku paru...
  2. Ne hvalis se za vizir, koji si narucio?
  3. Kupi neku polovnu u ok stanju ali od nekog proverenog proizvodjaca. Te iz PRC-a mi deluju kao da su pravljene od plastike koje koriste za obicne kante. Ako hoces da ustedis, onda ustedi na nekom drugom komadu opreme ili motoru, ali kupi neku kvalitetniju kacigu, makar i polovnu.
  4. Daj ljudima model jakne pa ce je potraziti na netu.
  5. Zeljkamp

    IXS potkapa

    Cao nema vise! LOCK!
  6. Boban sajle mogu da rese tvoj problem.
  7. Jakna otkida...
  8. Krle na zalost ne mogu doci, obaveze... Ima vremena za vidjanje. Lepo se provedite sutra!
  9. Odlican izbor.
  10. Zeljkamp

    Macro

    A ti fotku...
  11. Na sta se prelazi?
  12. Htedoh mu i ja to reci...
  13. Kako je kolega prosao? Ovo je vec vise nego bezobrazno!!! Jesu li bile plavuse,ako jesu, onda im se 1% oprasta. GUSKE!!! Jos ne mogu da vrujem sta su izjavile!
  14. Ja sam moju jaknu Spidi NL5 platio sa popustom 115 eura. Nema zimsku postavu, ali ja sam trazio letnju,jer imam za hladnije dane Dainese. Koliko se secam, tada je u radnji bilo jakni sa postavom za iste pare ili za koju hiljadu vise.
  15. Za te pare mislim da mozes naci Spidi jaknu. Ona je daleko kvalitetnija od svih gore navedenih. Trenutno su na popustu, evo gde da pogledas. http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=99999999&topic=28490.0
  16. Zeljkamp

    Viziri za kacige

    Viziri nisu standardni, svaki proizvodjac kaciga ima razlicite vizire, cak i razliciti modeli kaciga istog proizvodjaca nemaju iste vizire. Reci koju kacigu imas (proizvodjac i model) pa da znamo kako da ti pomognemo?!
  17. Mislim da se placa 1kg=1eur, pa ti racunaj. Stim sto su meni rekli da tako moram da platim kroz Srbiju, pa kada udjem u CG da platim opet. WTF Sedaj na motor i lagano...
  18. Nas clan Brka radi plastike, kontaktiraj ga...
  19. 1.Rossi 2.Stoner 3.Lorenzo
  20. Ja ti predlazem da uzmes HJC. I ja bih ti predlozio HJC, mislim da je kvalitetnija makar za klasu od navedenih.
  21. Zeljkamp

    IXS potkapa

    Dodji i probaj, mada mislim da ce ti biti taman, jer je univerzalna velicina. Dainese ima u Mass-u i cene se krecu od 2250 do preko 4000 dinara, sve zavisi od modela. Ja sam dobio neku koja je Cool Max i navodno drzi temperaturu tela, ne dozvoljava zagrevanje, kao ni hladjenje. Devojka je kupila istu takvu sebi, vec je isprobala, ja moju nisam, kaze da je prezadovoljna.
  22. Za rane kupi Saljicev melem u apoteci.
  23. Kod doktora na pregled, obavezno! Dobro si prosao, ima da pece, ali ce i da prodje.
  24. Nazovi Taleta i proveri cenu kod njega.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja