Jump to content

Moto Zajednica

Zeljkamp

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1825
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeljkamp

  1. Steta, ovo ti je bolje od Beverly-a.
  2. Daj broj da te nazovem da se nadjemo sutra ili kada budes imao vremena.
  3. Odgovaraju li na Yamahu FZ6 iz 2005. godine?
  4. Evo da i ja kazem koju o Malagutiju, mada su kolege vec dosta toga rekle. Scooter je ziva vatra, ide kao mlaznjak, cuje se kao nevreme, lep je kao Angelina Jolie i pazen je kao Tito! Oni koji poznaju vlasnika, znaju koliko je truda i vremena potrosio na sredjivanje and lickanje. O novcanicama ulozenim da scoot izgleda i bude ovakav, necemo ni da pricamo. Na slikama je lep, ali je potpuno drugi dozivljaj kada ga vidite, probate, a tek da ga CUJETE... :o :o :o Poznajem vlasnika i mnogi ce misliti da sam pristrasan, ali verujte mi na rec, scooter je EXTRA! U svakom slucaju, onaj ko ga kupi, nece se pokajati. Ovo je pravi primerak, sipaj i vozi. P.S. Zeljko izvini na off-u, bilo jace od mene. Zelim da ga sto pre prodas i pridruzis se sekti NUDISTA! ;D
  5. AviJon!!!
  6. Imao sam prilike da vidim ovaj motor pre 3 meseca. Izgleda kao nov i dosta je lepsi uzivo, mada ni na slikama nije ruzan. Srecno sa prodajom, extra motor!
  7. To su uskladili sa preregistracijom vozila sa CG tablica, taman da se nakupe para. LOPOVI!!!
  8. Ma sve je super...
  9. Lep momak, lep motor, a tek sto igra CS...
  10. Slazem se sa kolegom, Burgman je kao mecka u svetu automobila, ali evo jednog BMW-a u svetu motora...nije zato sto mi je dobar drugar, nego zato sto sam video i vozio gomilu leseva koji se preprodaju i arce po BG-u...pogledaj mozda ti bude zanimljivo... http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=34698.0 P.S.Ide bolje od Burgmana...atestirano Za ovaj scoot ti i ja garantujem, ne mozes da pogresis ako se odlucis za njega. Provereno extra primerak Malagutija.
  11. Prelepa Honda.
  12. Ne znam u kakvom je stanju, ali Burgman ti je za klasu bolji od svih tih scootera?!
  13. +1 za cenu, hvala.
  14. Sto se mene tice ja cu i dalje saradjivati sa Sekulom, jer se dobitna kombinacija ne menja. Sto se placanja tice, to nije nikakav problem, jer kada sam prvi put narucivao od Sekule, ja sam insistirao da platim pa da mi on donese robu, ali je on to odbio. Koliko vidim, na zalost, taj njegov super gest, je neko uspeo da iskoristi i napravi mu problem, neka mu je na cast i junacki obraz. P.S. Sekula ocekuj u narednih par dana jos jednu porudzinu za mene.
  15. U srbiji taj skuter vredi vise od 3100e. Po meni dosta bolji od Beverly-a, tj mozda i najbolji u klasi. Ako te u trampi izlazi 3100e, onda ga menjaj, ne verujem da su u RS-oj cene toliko nize nego ovde.
  16. Super, bas mi je drago da ste pronasli motor. Ostavite sve moguce podatke od lopova, slike se podrazumevaju. Ne bih ja imao ni malo milosti, ni obraza, prema takvim olosima...
  17. Evo i ja da se javim i da pohvalim sve koji su bili. Jednostavno, nemam sta da kazem a da nije receno. BRAVO!
  18. Dvoumio sam se izmedju slike 2 i slike 4, ali sam ipak prelomio i glasao za 2. Zid smrti sa detetom na motoru, bez kacige... Za mene dovoljno.
  19. 1. NikolaCruss 2. Zlajabgd 3. Beba 4. aky 5. Velja 6. Zeljkamp
  20. Dobro je da si ti ok, motor ce se popraviti a o vozacima kola necu da trosim reci.
  21. Ja sam sve prespavao i nisam gledao. Sigurno ima puno nas koji iz raznih razloga nismo videli drugare na TV-u, zato postavite video sto pre.
  22. Naravno, da je kolega mladji, svakako mu ne bih preporucio motor od skoro 100ks. Posto kolega ima 35 godina, mislim da je dovoljno zreo da sedne i na 150ks, bez obzira na iskustvo koje ne poseduje. Motor se vozi glavom a ne srcem, tako da mislim da mu 100ks nece predstavljati problem, plus sto u skorije vreme nece morati da menja motor i da se muci sa prodajom i kupovinom drugog. Ako bi kupio Fazera, mislim da za 2 godine ne bi izgubio vise od 500e, mozda cak ni toliko, sve zavisi kako ga bude odrzavao, dok sa kineskim motorima to nije slucaj. Nemoj pogresno da me shvatis, ali mislim da je ovaj motor bolji od bilo kog novog kineza.
  23. Kupuj GS-a i ne razmisljaj.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja