Jump to content

Moto Zajednica

Zeljkamp

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1825
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeljkamp

  1. Ni to nije iskljuceno...
  2. Mislim da ovo sto mi hocemo da napravimo ima dovoljno otvora za hladjenje i na visokim temperaturama, jer su to vec napravili i ne izmisljamo mi sada toplu vodu. U svakom slucaju, mudro zboris. Nemam font ali mislim da nije problem da se nadje na netu, pokusacu da ga potrazim. Video sam ovde na forumu u nekoj temi je neko postavio link gde ima kamara fontova, nadam se da ima i ovaj sa slike koji bi meni odgovarao. Sto se tice fonta slova za Horneta, Suzukija i Honde, mislim da ce tu biti jos manji problem jer su slova, cini mi se, kao na originalnoj nalepnici. Evo i slika.
  3. Verovatno je i Pera mislio na to.
  4. Vidim da vam je super kao i meni dok citam. Samo nastavite, imate odlicno prolazno vreme. Ko zna, mozda se i ja ukljucim...
  5. Izvinite za off, ali ova tema je prava komedija.
  6. Ne zna se ko je veci mamalaz, onaj sa kolima ili pandur. Strasno!
  7. Slazem se da ne treba zuriti. Cena je za sada oko 20-25 eura po komadu.
  8. Citao sam na netu i na forumu ali niko nije spomenuo Yamalube. Kako stvari stoje izgleda da ce on u narednih 5000km podmazivati moju masinu.
  9. Hvala vam. Sto se menjanja ulja pred svaku sezonu tice, bez obzira na kilometrazu, ja se potpuno slazem sa vama ali predhodni vlasnik motor bukvalno nije vozio i na zalost nije se drzao toga. Sreca je sto je motor presao jedva preko 3000 km od poslednje zamene, tako da se nadam da nije napravio neku stetu. Zato cu ja, pre nego sto pocnem da ga vozim, prvo na servis a onda u voznju. Nikada do sada nisam sipao Yamalube tako da nemam nikakva iskustva sa tim uljima, ali posto ga Yamaha preporucuje za svoje masine, trebalo bi da je ok i da je dobrog kvaliteta. @ pero rep Kazes da svi servisi sipaju mineralno ulje u motore? Meni su u Rodicu rekli da za moj motor sipaju iskljucivo full sintetic. Da li su pokusali da me slazu ili postoji mogucnost da tako i urade? Naravno da cu im traziti, po zavrsenom servisu, da mi pokazu sta su sve menjali i koje su ulje sipali?
  10. Ja sam ih takodje pitao za vizir i antifog (Nolan N102) i odgovor je bio isti. Citiram: "Ovde su samo izlozbeni modeli vizira (ima ih 3 ili 4), za sve ostalo morate da odete u radnju."
  11. Bitno je da si ti ok, motor ce se popraviti. P.S. Menjaj ti te gume sto pre.
  12. Laku noc matori. Nema frke. Samo mala ispravka, da li bi mogao nekako da uradis kao onaj sa slike sto sam postavio, ako ne, onda makar da pise FZ6N ili samo znak Yamahe? Fazer mi ne odgovara jer on ima masku a moj je golac. U svakom slucaju, hvala za trud.
  13. Svaka cast.
  14. Ni jedna slika na ovoj strani a tema je Moto Pasion. CC
  15. To bi trebalo da znaci da kada imas problem ti ga u stvari nemas, zahvaljujuci novom poslovnom menadzeru zastupnika Nolana za Srbiju? Svi Nolan-ovci sada mogu da odahnu. Ahhhh :) Hvala Saxi.
  16. Koliko bi para dao za scoot? Ima jedan Atlantic na forumu koji se prodavao pre mesec-dva, bukvalno nov. Potrazi malo...
  17. Samo nemoj da se prejedes da ti ne bude muka i onda nista od mog (tvog) remek dela.
  18. Nisam ja ni sumljao u tebe, nego izgore od zelje da vidim i moje. Salim se naravno... Uradi kada budes mogao, vec smo zakljucili da nam to nije hitno.
  19. Ne znam koje je ulje trenutno u motoru. Prvi servis na 1000km je uradjen kod Spaleta, tako da je ulje koje je sipao Spale 2005. godine jos uvek u motoru. Predpostavljam da je Motul ali isto tako mi ne zvuci lose ni Yamalube, zato sam i otvorio ovu temu. Vredi li sipati to Yamalube umesto Motula?
  20. Super je ovo ispalo, daj malo se poigraj sa mojim ako ti nije problem?!
  21. Probaj na ovaj broj 063/864-1451 Jovan.
  22. Kad nema kise, dobar je i grad. Nije ni ta lokalna varijanta losa, samo ako se ostvari.
  23. Neka je sa srecom. Lepa Suzana.
  24. Meni je motor presao svega 4400km tako da ne bi smeo da imam problema oko potrosnje ulja. Tako i ja razmisljam ali ipak volim da cujem jos necije misljenje. Ne moze da skodi...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja