Upravo o ovome sam sinoc komentarisao sa mojom devojkom kada sam video temu. Mislim, u stvari sam siguran, da dosta ljudi koji su aktivni, ovaj deo slabo posecuju. Predlazem da ova tema ostane ovde ali i da se 'duplira', ako je to moguce, u offtopic. Znaci da ova i slicne teme imaju duplikate, tamo gde im je mesto, kao i tamo gde im nije mesto, samo zbog vece posecenosti i sanse da ce je vise ljudi videti a samim tim i ucestvovati u akciji. Znam da ce neko reci da je jedna tema dovoljna, ali ostajem pri cvrstom stavu da ovakve teme treba ubacivati na makar jos jedno mesto.
P.S. Ja cu uplatiti u ponedeljak ili utorak, jer mi tada stize kes.