Jump to content

Moto Zajednica

Zeljkamp

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1825
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeljkamp

  1. Evo link. http://www.louis.de/_40339b4d5ad8af3872dcfb0902129074df/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&artnr_gr=10026670&anzeige=0
  2. Meni je ovo sa diodama cisti trash, izgleda kao u cirkusu. Trake su keva.
  3. Nije guma nego vuna.
  4. Uplatio sam i ja danas kao i moja devojka Daca, koja je od skora clan ovog foruma.
  5. Ovo je extra fazon.
  6. Ne idu na Fazera ili na nesto drugo?
  7. Imaju jos 2 modela posle ovog.
  8. Ima jedna narodna pesma u kojoj se peva 'od rakije nema bolje zene,po tri dana ona ljulja mene'! ;D Slike...
  9. Ne znam da li ti to sve treba novo ili polovno? Ja imam broj od jednog lika iz Sapca koji nabavlja delove za Piaggio. Nazovi ga pa vidi, prednost je sto si ti takodje iz Sapca pa mozete lagano da se dogovorite. Evo ti broj: 063/8641-451 Jovan
  10. Gledaj to kao na ostecenje protiv uroka ako ne budes mogao da sredis bez farbanja.
  11. Nemoj to nista da diras, nista strasno. Kako si ga ulubio?
  12. Mislim da je to ok cena.
  13. Mozes da ides bez problema, samo ti preporucujem da ga ne preforsiras. Za tu kubikazu prosecna przina treba da je oko 80km/h i onda ne bi trebao da bude frke. Ja sam u jednom danu isao sa skuterom od 125cc Beograd-Jagodina i nazad.
  14. Naravno da postoje prodavnice, odatle se i uzima roba.
  15. Kada imas opremu onda i nije toliko hladno.
  16. To je vec mnoooogo bolje.
  17. Upravo o ovome sam sinoc komentarisao sa mojom devojkom kada sam video temu. Mislim, u stvari sam siguran, da dosta ljudi koji su aktivni, ovaj deo slabo posecuju. Predlazem da ova tema ostane ovde ali i da se 'duplira', ako je to moguce, u offtopic. Znaci da ova i slicne teme imaju duplikate, tamo gde im je mesto, kao i tamo gde im nije mesto, samo zbog vece posecenosti i sanse da ce je vise ljudi videti a samim tim i ucestvovati u akciji. Znam da ce neko reci da je jedna tema dovoljna, ali ostajem pri cvrstom stavu da ovakve teme treba ubacivati na makar jos jedno mesto. P.S. Ja cu uplatiti u ponedeljak ili utorak, jer mi tada stize kes.
  18. Zeljkamp

    LUDA HAYABUSA

    Cista pornografija!
  19. Devojka ili drugarica koja je sa tobom na slici, sledeci put obavezno da stavi kacigu. Nema izgovora. :-X
  20. Svaka cast, za sada super izgleda. Samo napred.
  21. Za sada je super, ajmo ljudi mozemo mi i bolje.
  22. Dobro nam dosla ljubavi.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja