Jump to content

Moto Zajednica

Zeljkamp

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1825
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeljkamp

  1. Ova moja barkica je 1300e.
  2. Imam ja, ali je problem sto mi se barka nalazi u Budvi. U pitanju je gliser Elan 435f (ovo f je fisherman) sa penticom Tomos 4 i prikolicom. E sada kada kazes gliser pomislis odmah na nesto u lux varijanti, ali ovaj moj lici na Pasaru samo sto ima glisersko korito (mislim da je duzina 4,5m). Nemam slike od moje ali imam neke sredjene do 00 koje sam skinu sa neta. Razlika izmedju ove i moje je ta sto je ova Elan 435 S (sport) i ima volan sa desne strane a na mojoj je u sredini i moja je u losijem stanju. Evo i slika da vidis kako bi to trebalo da izgleda.
  3. Na ovom sajtu sto je Siki postavio ova full face kaciga kosta okruglo 18 360,80 dinara. Znaci da je jos skuplja nego sto je bila u regularnoj prodaji u Auto Sport-u. Ova druga je 6 218,60 dinara. @ Misa - Pei Ti si je kolega onda kupio po odlicnoj ceni. P.S. Makar je jos neko pored mod drugara uspeo da ih kupi za male pare, u ostalom zato sam i postavio temu. ;D
  4. Ova integralka je od carbona i jos nesto, ne znam tacno... Znam samo da je za te pare odlicna i da je oblozena nekim materijalom koji podseca na gumu. Radnica koja radi tamo mi je rekla da joj je cena bila preko 17000 dinara, dok ova jet, kada samo nju kupujes, kosta preko 6000. U svakom slucaju mislim da 9999 dinara ne mozes da dobijes kvalitetnije kacige. Kineske su ako se ne varam oko 50e.
  5. Znaci nema ih vise? Jesi li ti kupio sve ili je jos neko stigao da se usreci?
  6. Mislim da imaju, ali morao bi prvo da probas. Ja imam Nolan N102 velicina L, ali sam probao ovu gore M i bila mi je taman, tako da bi tebi verovatno odgovarala ta XL.
  7. Zaboravih da kazem da sam nagovorio drugara da kupi, je su mu bile potrebne kacige za njega i devojku, a mislim da bolje kacige za te pare ne moze da nadje. On je kupio istu ovakvu samo sa crvenom sarom, ali je vise nema, zato sam postavio sliku sa plavom. Sto se jet kacige tice, boju ne mozete da birate, iako ima drugih boja u prodaji, vec u paketu dobijate narandzastu. Evo jos jednom adrese prodavnice, mozda ce neko biti zainteresovan. AUTO SPORT KIROVLJEVA 15 (B.BRDO) 011/3552-932 i 011/3558-287 www.autosport-shop.co.yu P.S. Mislim da su ostala jos 3 para.
  8. Bio sam sa drugarom u prodavnici Auto Sport (Kirovljeva 15) i video Shiro kacige na akciji. Akcija je, po mom misljenju, vise nego dobra, jer dobijate 2 kacige za samo 9.999 dinara. Jedna je full face i bila je preko 17.000 din a druga je jet i trenutna cena je preko 6.000 dinara. Kada bi kupili obe kostalo bi vas oko 24.000 a sada ih imate u kopletu za 9.999 dinara. Obe kacige imaju atest i skida im se unutrasnja postava. Uz obe se dobija i rezervna unutrasnja postava (ona koja naleze na obraze) i vreca za nosenje. Da ne davim puno, evo i slika da vidite o cemu pricam.
  9. Cestitam.
  10. Neka ti je sa srecom nova masina i zelim ti puno bezbednih kilometara.
  11. Brate nemoj da se nerviras bez razloga jer nas ima svakakvih. Ima ljudi kojima ces nesto pokloniti a oni ce i tom poklonu da nadju manu. Kapiram da ni niko nije hteo da te uvredi, ali je na zalost ispalo tako. Tako je to kada se pise i ponekad napisano dobije totalno drugo znacenje, nego da se to reklo jasno i glasno. Ja ti se jos jednom zahvaljujem i najavljujem jos neku porudzbinu, naravno ako su porudzbine jos uvek dozvoljene?!
  12. Meni ovaj super izgleda, taman da ne bude isti kao drugi a da je do 00.
  13. Mislim da je prodata ta Honda, imao je kupca kada sam mu ja davao Liberty.
  14. Zeljkamp

    Zamena

    Koliko bi bio taj Sony za kes?
  15. Svaka cast, samo napred. Extra ti je motor i zelim ti da sto pre savladas sve tehnike voznje trial-a.
  16. Meni zet ima Hondu, vozio sam je i motor je extra. Ostale nisam probao, tako da ne mogu da napravim dobro poredjenje. Za Hondu garantujem da otkida koliko je dobra.
  17. Svaka cast, extra izgleda. Kada vidim ovako nesto dodje mi da moje sediste presvucem, bez obzira sto je novo.
  18. Pitacu ja drugara koji je pre neki dan kupio Burgmana da li je zainteresovan. On je na skijanju i cim dodje, ako se kaciga do tada ne proda, recicu mu da te kontaktira. On hoce da kupi novu, ali ako je stvarno malo nosena, pokusacu da ga ubedim. Jos samo da mu velicina odgovara... Za koji je to obim glave 59-60?
  19. Oket.
  20. Jos uvek ih nisam isprobao kako treba jer ne vozim motor preko zime. Vozio sam ga kada je bilo oko 10 stepeni i bilo je ekstra, ni traga od zime. To je bila voznja po gradu i brzine nisu velike. Kako ce se ponasati po hladnijem vremenu i otvorenom putu nisam siguran, ali sam stekao utisak, da ce do te temperature (mozda i malo hladnije) biti idealne. Ako ne vozis motor po mnogo hladnom vremenu onda ce ti odgovarati. Inace, rukavice su vise nego udobne, napravljene su od mekane koze i udobniju rukavicu nisam stavio na ruke. Osecaj za komande je perfektan i pravo je zadovoljstvo voziti sa njima. Moje nisu u Beogradu jer mi je motor u garazi (Loznica) i na zalost ne mogu ti ih pokazati i dati da probas. Imas ih u Mass-u i ako ti nije problem idi do njih na probu ili sacekaj drugu polovinu marta, jer cu tada dovesti motor i naravno doneti rukavice (oba para). P.S. Nadam se da si na ovakvu zastitu mislio, posto one nemaju protektore?!
  21. To ne bi bilo lose da prvo probam, ali je meni motor van Beograda i sutra idem da ga obidjem i odvezem na farbanje. Kada ga dovezem u Beograd onda cemo da isprobavamo. Hvala.
  22. Kod mene na FZ6N je sijalica od 55/60W to znaci da Nightbreaker idu bez ikakvog problema. Neka me neko ispravi ako gresim?
  23. Sto se mene tice moze kada god hocete. Mislim da je jos uvek rano da dajemo precizne datume. Ja sam za to da se organizujemo pocetkom aprila a tacan datum da odredimo kasnije. Prvo da pogledamo vremensku prognozu i ako ona kaze, prvi vikend aprila suncano, onda da sedamo na masine i gde nas put odvede.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja