Jump to content

Moto Zajednica

Zeljkamp

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1825
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeljkamp

  1. Lepo.
  2. Cestitam! Daj slike, sta si se stis'o...
  3. Bravo drugari! P.S. Krivo mi je sto nisam bio, ali bice jos prilika...
  4. Ne bih ja tu nista dirao do pocetka sezone.
  5. Glasao. Poslao bih i ja, ali sve slike koje su odgovarale ovoj temi su, na zalost, slikane mobilnim telefonom, tako da ne zadovoljavaju kriterijume takmicenja...
  6. Neka je sa srecom i da ti nikada ne posluzi za ono za sta je napravljena.
  7. Nisam siguran, ali mislim da Veve ima istu ili makar slicnu ovoj.
  8. Agv je meni lepsa od Uvex-a, ali mi je Uvex izgleda dosta prakricniji i bolji, zato sto je dublja i ima veci vizir od AGV-a. To znaci da je Uvex tisi i ima bolju zastitu od vetra i hladnoce, pogotovo ako vozis po malo hladnijem vremenu. Kvalitet same skoljke je verovatno slican, tako da moj glas opet ide za Uvex.
  9. Za forumase moze i na odlozeno placanje.
  10. Za forumase moze i na odlozeno placanje.
  11. Nema frke. Meni takodje, tako da i moj glas ide za Uvex.
  12. Zeljkamp

    Roll-bar

    Kontaktiraj Scubu sa foruma, mozda on moze da ti pomogne.
  13. Koliko znam, Grex kacige su vlasnistvu Nolan-a, ali su malo jeftinije i losije. Mislim da su prosecnog kvaliteta. Sto se tice Uvex-a, on ti je od prilike kao i Grex, tako da neces pogresiti ako se dvoumis izmedju ove dve kacige. Kupi onu koja ti je lepsa. E sada, ne znam koja ti velicina treba, ali ako ti odgovara "S", onda pogledaj ovu sto ja prodajem?! http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=40607.0 Ova Nolan N42 je dosta kvalitetnija od obe a manje je para.
  14. Obecao sam slike... 70e
  15. Prodajem obe i dajem jos kesa da bih kupio jednu. Nova godina, pa treba nekako castiti devojku.
  16. Kupi ono sto ti je najblize srcu i sigurno neces pogresiti. Meni je Capo prelep, pogotovo ovaj Rally Raid.
  17. Jedva cekam da je vidim... ;D
  18. Meni je svaka Aprilia lepa, bez izuzetka. Neka je sa srecom i kao sto neko rece, da ti dupe utrne od voznje.
  19. Ja na mom motoru ne mogu da ugasim svetlo i da hocu. ;D
  20. CENA : 50e Cena ce se vratiti na 70e ako se proda kaciga koju hocu da kupim. Evo o cemu je rec... http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=46264.new#new
  21. Prodajem lak crnu Marushin 777 kacigu u 'S' velicini. Kaciga je od moje devojke i nosena je jako malo (maksimalno 150km). Nema nikakvih ostecenja, kao nova, kupljena je kod nas. Uz kacigu ide originalna vreca, breath guard i dodatak za bradu. Prodaje se jer hocu da castim devojku sa Shoei XR1000 koju prodaje kolegaa Sasa Umag. U slucaju da se Shoei proda pre ove, onda je povlacim iz prodaje. Slike cu postaviti uskoro a do tada evo jedne sa neta. Telefon: 065/877-7776 CENA : 70e
  22. Zeljkamp

    Macro

    Izuvanje!
  23. Ja imam Givi T436 (17-30 litara) i prezadovoljan sam. Magneti drze kao ludi cak i na 230km/h (provereno), ne grebe farbu, moze se nositi kao ranac, moze da se kaci i na neke plasticne rezervoare, kamara stvari stane u nju, lepog je dizajna itd... Preporuka.
  24. Jesi li se to ponovio? EDIT: Video...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja