Posto poznajem vlasnika i znam razlog prodaje (kupovina auta), mislim da ne bi prodavao bez opreme. Ali ipak sacekajmo Marka da se javi.
P.S.Skuter je u super stanju, Marko je letos dao dosta para na sredjivanje, servis i opremu.
Izgleda odlicno, video i uzivo, ne ovo, nego par drugih. Zovem vas ovih dana pa da probamo da napravimo nesto od mog sedista, ali da ostavimo originalan materijal, naravno ako bude izvodljivo...
Izvini, moja greska, ali nema opcije 'edit' da bih ispravio post. Kada sam rekao cvaja, mislio sam na trkalice a ne na enduro varijantu. proslo je 2h iza ponoci, pa koncentracija nije na najvisem nivou. Hvala na ispravci.
Da sam na tvom mestu otpisao bih cvaje i gledao Varadero ili Yamahu TDR. Milsim da TDR-a imas u oglasima na forumu, pogledaj, vidi, idi probaj i onda ces znati da li ti takav tip motora odgovara.
Ja takodje koristim Sgrasso i na motoru imam dosta crnih delova. Odmascivac mi ni na jednom delu nije ostavljao nikakve tragove, niti fleke. Posle njega je sve lepo i cisto...