Jump to content

Moto Zajednica

Zeljkamp

Članovi
  • Broj tema i poruka

    1825
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: Zeljkamp

  1. Zeljkamp

    PIAGGIO X9

    Posto poznajem vlasnika i znam razlog prodaje (kupovina auta), mislim da ne bi prodavao bez opreme. Ali ipak sacekajmo Marka da se javi. P.S.Skuter je u super stanju, Marko je letos dao dosta para na sredjivanje, servis i opremu.
  2. Izgleda odlicno, video i uzivo, ne ovo, nego par drugih. Zovem vas ovih dana pa da probamo da napravimo nesto od mog sedista, ali da ostavimo originalan materijal, naravno ako bude izvodljivo...
  3. Odgovorio, ali ajde da napisem i ovde. Bilo bi dobro kada bi postavio slike stendera kada su ofarbani i plastificirani.
  4. Daj neke slike i da li ti odgovara neka zamena ili samo kes?
  5. Izvini, moja greska, ali nema opcije 'edit' da bih ispravio post. Kada sam rekao cvaja, mislio sam na trkalice a ne na enduro varijantu. proslo je 2h iza ponoci, pa koncentracija nije na najvisem nivou. Hvala na ispravci.
  6. Nisam ni sumnjao... ;D
  7. Da sam na tvom mestu otpisao bih cvaje i gledao Varadero ili Yamahu TDR. Milsim da TDR-a imas u oglasima na forumu, pogledaj, vidi, idi probaj i onda ces znati da li ti takav tip motora odgovara.
  8. Sediste i jeste novo, Boban i Deki su odradili samo nastavak, barem sam ja tako shvatio. U svakom slucaju, kolege odlicno rade.
  9. Jesi li popravio svetla?
  10. @ Paja Jel ti to prodajes, pravis i koliko je to kesa?
  11. Pisano je na forumu, pokusaj da nadjes ili se obrati Davodoff-u, on je skoro uvezao motor iz Italije.
  12. Pozdrav, sladak ti motor.
  13. Multistrada opasno izgleda.
  14. Ja takodje koristim Sgrasso i na motoru imam dosta crnih delova. Odmascivac mi ni na jednom delu nije ostavljao nikakve tragove, niti fleke. Posle njega je sve lepo i cisto...
  15. Mislim da za te pare mozes da uzmes Shoei XR-1000.
  16. Svaka cast. Tebi pod hitno treba neki jaci i veci motor, a kada ga nabavis, tek onda ces da uzivas i da off-ujes. ;D
  17. Mudro zboris Shonsi.
  18. Ko je pobednik, cija je fotka No.1? Cestitam!
  19. Srecnoooo!
  20. Ako je ova Suza razlog prodaje BMW-a, onda stavi prst na celo i dobro razmisli. Glasam da ostavis BMW-a. ;D
  21. Ako stvarno radite kao sto kazete, racunajte na moj motor i auto. Dolazim uskoro.
  22. Glasao kao u prvom krugu. Inace, svih 5 slika su odlicne, bravo za drugare.
  23. Ja odlepio, zalepite me, molim vas. ;D
  24. Pozdrav Ilija.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja