Jump to content

Moto Zajednica

bracabgd

Članovi
  • Broj tema i poruka

    2335
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bracabgd

  1. Ево човек продаје Плоче код нас на форуму
  2. Срећан рођендан Докторе све најбоље ти желим
  3. Е нек је жив и здрав.Са срећом
  4. Ево ти један практичан савет Кад се већ госпођа лепо сналзи на твојој Хонди дај јој ти твој мотор и купи јој ово што ти ја Тони предложио а ти лепо себи купи за те паре неки мотор па се зајдно.
  5. Видим ја некима криво што своје металне коњиће возају по граду/селу а ови са скутерима иду на далеке путе
  6. Колико ја знам ништа још,мало стрпљења,биће то све ок
  7. Eво доручак и крећем.Идеемо
  8. Па добро ти си своје по киши извозао
  9. Ја сам 180 висок и мени су одличне што се висине тиче ,али су ми у струку кнап,имам 75-76кг,фали ми 3-4цм у ширину наравно
  10. Ако не буде пљуштало у недељу ,ето мене на АК у 9х . Ослободио сам неке обавезе
  11. Срећан рођендан брате Црни
  12. Нек вам је срећан пут и Бог да вас чува
  13. Срећан рођендан Брате Лане
  14. Купих пре неки дан Мото панталоне,али се испоставило да су ми баш таман - кнапПанталоне су половне марке Поло,имају зимску поставу,протекторе на коленима,џепове за бочне протекторе. Кожне траке на задњици против клизања,кратки зипер за спајање са јакном. Имају клима мембрану,водо и ветро непропусне. Величина је 98,тј продужена М величина. Ја сам висок 180 и имам 75-76кг Панталоне су стварно одличне и ја ћу их носити,али би било боље да их заменим за бр веће. Цена је симболична 5000.00 дин. Браца 064/138 53 08.
  15. Пратим,овај викенд би требао да ми буде баш луд. Па ако се искомбинујем ето ме
  16. Купих пре неки дан Мото панталоне,али се испоставило да су ми баш таман - кнап. Панталоне су половне марке Поло,имају зимску поставу.протекторе на коленима,џепове за бочне протекторе, Кожне траке на задњици против клизања,кратки зипер за спајање са јакном. Имају клима мембрану,водо и ветро непропусне. Величина је 98,тј продужена М величина. Панталоне су стварно одличне и ја ћу их носити,али би било боље да их заменим за бр веће. Цена је симболична 5000.00 дин Браца 064/138 53 08
  17. Ајде само полако и темељно као што ти знаш,једва чекам да видим шта сам све на жалост пропустио
  18. Ма није проблем идемо сви,само да ти нађемо нешто за . Мада кад боље размислим најбоље ти је на бициклу,са оваквом макином ћемо добити комплексе
  19. Нешто ми то мутно јел су то све 11111. Е па свака част баш лепо,таман си га разрадио
  20. Имаш ПП( приватна порука)тако је најбоље да контактираш човека.То мало писамце испод његовог ника.
  21. Ил сам ја луд или овог огласа и мотора више нема П.С. Сад видех бигијев пост
  22. Докторе узми ти 500-ку батали буџење тог
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja