Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. Prosto nisam mogao da odolim ..... Zekane jel te podseća na nekog ??? :zdravo: Treba pomoć ???
  2. Bankar se zaljubio ,.... Bankar se zaljubio , na na na na
  3. Ja sam ovo napravio za starog GS-a, ali moja varijanta je bila da naiđe na skate sa prednjim točkom i da se digne na štender, prvi i jedini problem je bio naći točkiće male gabaritom, a velike nosivosti oko 50 kg. Montirao sam samo male točkiće i nisu služili dugo
  4. Mašina je kod majstor Joce na ozbiljnijem servisu, a u međuvremenu sam naručio stop blicer i reflektujuće trakice za felne .... Jedva čekam da pomećem sve na mašinu pa da fotkam biće
  5. Al si se revanširao, kupio bankar sebi još jedan poklon .... :lol:
  6. Video rešen (sad je javni ), kad smo došli prilazio sam svima redom, pa su me neki čudno gledali .... a možda ne želite da vas vide sa skuterašom, šta znam ?
  7. Tačno , da se ovako nešto ne bi dešavalo, tj da prolazimo pored kolega forumaša i motorista jer nemaju nik na čelu valjalo bi imati BJB florescentne prsluke ... upravaaaaaaaa
  8. mi bili, došli prvi u 12 h, ali pored toga što sam obukao moto jaknu kao znak raspoznavanja, niko mi se nije javio, ni ja sem kolege Milenka na odlasku nisam prepoznao, ali nema veze, sjajno smo se proveli ... stariji SuperPOPić mlađi je ostao kući da čuva babu SuperPOPovi SuperMAMA je bila fotograf zato je nema na snimcima, a sledeći video treba da dočara ludilo [/media] naravno nema kraja jer je snimanje nasilno prekinuto sa dva - tri skoka i prevrtanjem u sneg ... Show Eto toliko , MAXI pozdrav
  9. Majstore, jel se to rađa oficijelni BJB tapetar ili šta ??? Odlično odrađeno
  10. ja bih stop blicer za burgmana ... ne znam da li je bitno, ali imam dve štop lampe očekujem PP pozzzz
  11. Samo ako ti imaš volje za putešestvije i družbu - ništa se ne sekiraj nigde se neće juriti i žuriti . Samo kez ispod kacige i lagano
  12. Šta, šta ? Kesa, rastojanje, yamaha .... zvuči interesantno
  13. Dragi kolega, topla preporuka Burgman 400 ili Atlantic 500, ... ako odgovara malo luxuza, el ubrizgavanje, zaštita od vetra,pregršt tovarnog prostora, široko i udobno sedište za vozača, a bogami i za lepšu mu polovinu, ... ako ne onda neka matora TA, trafika, taraba, pa na offroad ....što se održavanja gorepomenitih tiče, obrni-okreni sve košta - previše, ali ako ti je ovo jedini porok onda dobrodošao u klub
  14. Drage volje ali radim svadbu u subotu... bolje nemoj ... svašta može da te snađe
  15. A ...... na koji vi, način volite zečetinu ????
  16. Nema potrebe da peva ... pevaćemo mi (o) njemu kad za dva meseca zakiti naše mašine kojekakvim oznakama. OOOOOOOOOO ,Alexanto ... mi ti se kunemoooooooooo ....... iz MAXI club-a ne idemooooooooooooo
  17. Ja hoću nalepnice ... od reflektujuće folije a može i trakice za felne o istom trošku
  18. 1. Severian 2. Lord 3. Arakis i Goca (ako budemo u Bgd) 4. dr.Bane (usavršava vožnju motora po snegu pa možda i na kinezu dodje) 5. Brmbrm 6. Pablo (najverovatnije) 7. Dejan Nešković (samo da me popusti temperatura) 8. Mimi Vinca 9. Milan JunioRR 10. drilling ltd (sa klincima) 11. Daca i Zeljkamp 12. SashaP sa pratnjom...velikom... 13. Uf, 13. Natasa , Daki, Coka, Jovana 14. Andreja (ako mi nešto ne iskrsne, kao što ume) 15. SuperPOP sa SuperPOPadijom i SuperPOPićima
  19. Falim te bože !!! A sad nalepnice .....
  20. He - he ...... mogu da zamislim ovog dasu kad sedne na običan skuter .... šmekerica do prvog semafora, a onda
  21. lepa prilika za lepo druženje ... pozdrav svima !!!
  22. Hi, Hi ....
  23. A kad bolje razmisliš , šta će ti taj Madisončić ... eeej ti si `tela avion da voziš, bolje uzmi Kymco
  24. Može, može ... al da daš krug na Madisonu
  25. Bravo Paune, caru, kralju ... svaka ti je ko Njegoševa E sad sve gore navedeno da ponoviš u temi BJB maxi scooter club, pa da vidiš kako se pali motor-che ....
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja