Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. Da vam zagolicam malo maštu ...
  2. Ima li ko para na zajam???
  3. Ima, ima, Bugi ..... da ne čačkaš taj auspuh toliko primetio bi ti da ima :nanana:
  4. lepo predstavljanje
  5. Eee, nema slika , kad dođeš na druženje videćeš, a i voleo bi da se upoznamo ...
  6. Čika Rajko, a i ostali, pošto sam započeo ovu prepisku red je da pojasnim šta je pesnik hteo reći ... Moje sokoćalo na levoj ručici ima integralnu kočnicu koja deluje na oba točka istovremeno ... Taj vid luksuza te vaše željezne kangrbe nemaju , pa nas ne razumete (ljubitelje burgmana) jel ... I naravno da se vidimo na avionskoj pisti da se družimo i usavršimo naše veštine
  7. Čarobna leva ručica kočnice. desnu tj. samo prednju ne koristim uopšte upravo sličnu situaciju ,al do pola (blokirao sam prednji, ali nisam pao) sam iskusio dva puta i rekoh neka fala .... I da se pohvalim -- čučnule su trakice za felne, majsor Kice i NS-a za svaku preporuku Još laminar lip
  8. Evo ga kolega skuteraš, dobro došao
  9. Dobro došao
  10. Pozz i dobro došao Odgovori i pomoć su na forumu... Postavi konkretno pitanje i dobićeš više odgovora nego što se nadaš
  11. Dobro došao i veliki pozdrav
  12. 1. alexanto 2. cobe 3. Zeka Peka i drugari 4. rusovortak 5. AlexBGD 6. culle 7. motor_che 8. sasha 9. Djuxy 10. nolezmaj 11.fanky 12.thebelgradeboy 13.bracabgd 14.rohirrim 15.novaklazovic 16. SuperPOP Malopre dođoh iz NS-a. Preuzeo sam tom prilikom trakice i ovo moje sunce napravljeno od reflektujuće folije. Prezadovoljan sam . Majstor Kice je legenda ...
  13. Naruči iz WINTEX megashopa
  14. Culle, MSC heroj
  15. Ljudi da li neko od nas ima kafić, restoran? Treba mi veliki reklamni suncobran

    1. SuperPOP

      SuperPOP

      trebao bi veći 3.5x3.5 ili 4x4, postolje imam

    2. Damir.

      Damir.

      koliko para i mene interesuje

       

    3. cobe

      cobe

      kada se vidimo u cetvrtak ce da popricamo mozda mogu da pomognem

  16. Dobro došao kolega, očekujemo te na druženjima.
  17. Zekane ova tvoja je najbolja ... bez presedana, nema konkurenciju
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja