Drugar prodaje ekstra motor, pa je red da se da moto zajednici na znanje ...
Prodaje se ...
Kawasaki Z 750
crne boje
2008. godište
Prešao 18.000 km
Kubika: 750
Cena 4.700 eur
U odličnom stanju, garažiran, vlasnik
Ako treba bilo kakva dodatna info evo i njegov mob:
063 81 00000 Miša
Odlične slike, gnjurac, bac'o si ga na šnjitu ko pravi, guma olizana od ruba do ruba, ko naš dobri Culle ...
Možda bi trebalo slike metnuti u ~slike zajedničkih maxi vožnji~ da nam se predsednik ne živcira što mu pravimo show na forumu
Sale ništa bez tebe , znači AK u 9h
1. Satelis
2. X Max
3. Dachman88
4. SharkY
5. SuperPOP
Ajmo Culle, ajmo Zeko, bata Djuxy :moto3:
Rohirim navijamo za tebe bato