Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. .... Biciklista... .ebem ti život
  2. 1. Osnexus (subota) 2. Šipi i Lula produzeni vikend 3. AlexBGD 4. Fanky - subota i nedelja 5. SharkY - nedelja (ako nešto ne iskrsne... ) 6. rohirim + snajka na probnom radu - nedelja 7. Satelis < nedelja > 8. burgman75 ( nedelja ) 9. SuperPOP kotlić-striptizeta tj sub-ned
  3. Šta se ti sekiraš i nerviraš, pusiš onog tvog mudonju da pojede dušmane i ćao - zdrao!
  4. Slažem se, ovaj naš brat Cobe ćuti, al kad kaže ... to ti je rečeno
  5. Ne propuštam nizašta na svetu ....
  6. Uraaa !!!!!!!!!!!! Idemo svi u SM :moto3:
  7. Drugar prodaje ekstra motor, pa je red da se da moto zajednici na znanje ... Prodaje se ... Kawasaki Z 750 crne boje 2008. godište Prešao 18.000 km Kubika: 750 Cena 4.700 eur U odličnom stanju, garažiran, vlasnik Ako treba bilo kakva dodatna info evo i njegov mob: 063 81 00000 Miša
  8. Al ste se vi zabavljali ... gde sam ja bio ?
  9. Ajde dosta plakanja, ovi "прави" bikeri ionako se sprdaju sa nama, sad kad čuju da nas i automobilima prestižu na putu, razbiće nas od zajebancije
  10. Odlične slike, gnjurac, bac'o si ga na šnjitu ko pravi, guma olizana od ruba do ruba, ko naš dobri Culle ... Možda bi trebalo slike metnuti u ~slike zajedničkih maxi vožnji~ da nam se predsednik ne živcira što mu pravimo show na forumu
  11. Vidi ga do kojeg doba bleji, pa ujutro ne može da ustane na vožnju .... C, C, C
  12. Oblačno, sivo .... odlično barem neće biti vrućina :lol:
  13. Plus zlatne ruke našeg Čika Rajka ... :lol:
  14. Plan je da se vozi celo prepodne :jee:kuda ??? Koga briga , samo gas
  15. Sale ništa bez tebe , znači AK u 9h 1. Satelis 2. X Max 3. Dachman88 4. SharkY 5. SuperPOP Ajmo Culle, ajmo Zeko, bata Djuxy :moto3: Rohirim navijamo za tebe bato
  16. Kad počne petrovski post ...
  17. Ajte smišljajte i ja sam za
  18. Smrašaćeš Laki, malo manje makarona sa gulašom od divljači i do leta eto tebe ko Brena ... Predsedniče sorry za off ... bilo je jače od mene
  19. ... a bio je cool tip ....
  20. Oženismo mi drugara iako je mlad .... SVADBA,SVADBA,SVADBA :lol:
  21. da i ja kažem nešto pametno ... Za ove naše motorčine idu 26x12,8 21gr
  22. Jedva čekam stikere . @crni, šibni mail sa slikom Kiceu firmopiscu u NS (imaš ga u oglasniku) i eto ti stiker kakav zamisliš
  23. .ebeš sve ... bitno da si ti živ i zdrav izašao iz te zajebancije !!!
  24. Može ... . Ja pit'o Poz Arso .... Jesi ono bio ti kod Oml. stadiona?
  25. Radi se o biseru Maxi Scooter Cluba cena je ... realno oko 12990 e ...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja