Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. MeTnite se na spisak za nedelju i bilo bi lepo da se malo utalimo sa nekom kintom, mislim biće nas mnogo i glupo je da Peđa izfinancira klopu za sve. DakleM red za gulaš u nedelju 10.6. tekuće godine 1. Alexanto 2. SuperPOP 3.
  2. Predsedniče kad će porno materijal ? Sanjam onaj laborantski gulaš ....
  3. Ortače iskreno saučešće zbog ne milog događaja. Sama pomisao da neko stavlja svoje šape na nešto moje, budi u meni nagon za životinjskim ponašanjem. p.s sve najbolje mladoženja!
  4. quote bata Cobe E pope izdao si me a ja porucio schubert i sta da radim sada sa tom kacigom ,a racunao sam da ti kupis ovu moju staru pohabanu kacigu :lol: Kad je takva stvar, daj ti meni tu sTaru poAbanu lominu od Skorpiona, a ja ću moj novi Caberg pokloniti dragom nam predsedniku ... i rešen problem , pa na pragnjetinu i ćEvape da proslavimo p.s Djuxy - Šmekeru, učimo od tebe ... (ne mislim na kapicu, već na Bloody Mary na kolenima)
  5. Da se pohvalim, ja poručio ... Kad stigne biću faca ko Zeka :lol:
  6. Kako , ako nema našeg dobrog predsednika. Razmislite još o vožnji, možda će kišica
  7. 1. thelord 2. Arakis i Goca 3. NOTORIOUS 4. Hacky 5. Dejan Nešković +1 6. Boki.64 7. Vlada#4 i Rada 8. Sinclair 9. Dejan Intruder 10.BrmBrm 11.vukmarko 12.Djuxy 13. Zille-nbg 14. Hogar strašni 15. Severian 16. lawyer 17. Loshmi Capo 18. KochaMatori 19. Pablo 20. Urban Cruiser 21. Student 22. Sasha P 23. SuperPOP Na davanju sam 100%, a na vožnji ako posao dozvoli
  8. Laboranti = ljudine, legende, carevi, kraljevi ... ja donosim mirođije za čorbicu
  9. E pošto je aprilia atlantic u pitanju ništa nije problem, , dobro došao !!!
  10. Danas su vozili samo motoristi.

    1. Arakis
    2. cobe

      cobe

      a gde ste se to vozili ????

  11. Fala Čika Rajko, I ja da se javim posle 350 km čiste uživancije i druženja sa dobrim ljudima i naravno vidimo se 02.juna
  12. kišnjaci, kišnjaci .... samo danas za članove MSC-a 5 Črvenih, a može i 6 ,
  13. Arso koji si ti kralj ... + ko kuća !
  14. Te vremenske prognoze su ludilo, ne verujem ni jednoj. Ništa dok ujutro nos ne promolim napolje
  15. E bravo bata Djuxy, drago mi je da si ti zadovoiljan i još želim da si kupiš kožno prsluče, pa će i žena, na te, ozbiljnije da obrati pažnju
  16. Ajmo mi ljudi da ipak oderemo Zeca, ponoviće on ovoo kad - tad ....
  17. Ja mislim da bi konačno bio red da oderemo zeca. Ako sad nije zaslužio onda stvarno neznam kad će .... Ili da zovemo Lulu da mu vrača ...
  18. Definitivno su u AA fazonu
  19. Koje je najtrajnije rešenje? Normalno, .... privremeno rešenje je najtrajnije rešenje
  20. Happy rođendan dragi naš predsedniče, ovaj datum ću lako zapamtiti jer ja i gdža. slavimo godišnjicu mraka, ovaj braka p.s Svi ti dolazimo na svadbu sa mladine strane da proslavimo o nečijem tamo trošku,a Zeka časti putne troškove
  21. Stipse samo vi slušajte Zekana, sigurno je izgubio odelo čim je povezao preko 50 km/h. Puno vam 4 črvene za kišnjak,a vodene pumpe menjate svakih 7 dana :lol:
  22. SuperPOP - on air again 1. Rohirim + snajka 2. cobe + gospođa(možda) 3. markulja + lepsa polovina 4. bracabgd 5. Šipi + Lula 6. Satelis 7. SharkY 8. Big Rider(taman da se upoznam konacno sa nekima od vas 9. alexanto + Bilja 10. AlexBGD + lepsa polovina 11.Zeka Peka i drugari 12. SuperPOP
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja