Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. Ja sam stariji od MML ekipe i zato poslušaj me, poslušaj me, .... sastanak u 9.15
  2. Gospodo, Motor-che i moja malenkost će biti na AK u 9.15 po srednje evropskom vremenu, pa vi izvolte !!!!!
  3. .... Djuro kakav si ti kralj I čestitke koleGi
  4. Šta bi bilo da se ja ili ti ili predsednik slika sa nekom vrh ribom kako se uvija uz biceps ... šta bi na to reKo ... Troje dece ima, a vidi ga, mrcina, bez kurtona se slika ... ili šta
  5. IzvinTe kolega Šta oŠ? Mi svi Iz MAXI družine furamo taj fazon ... U čemu je problem?
  6. SuperMladiPOP ... bRe
  7. OOOO Sremac, čestitam od srca drago mi je što ponovo jašeš, pogotovo KLE ..... Ovo je slika iz 2007. sajam u Novom Sadu reših da ga kupim, ali zbog najvećeg promašaja u mom životu (nije sklapanje braka u pitanju, već stara Suza ) kupovina novog motora ostade u domenu naučne fantastike
  8. Dobro druženje, sa dobrim ciljem, sa dobrim ljudima u dobroj atmosferi .... Delić te atmosfere donosi Vam SuperPOP :zdravo: Dobre enduraše, Lepe skuteraše, Neustašive R -aše i predobre i prepoštene servisere ... možete pogledati na linku DeLiĆ aTmOsFeRe ( kliknite na prvu sliku , a ondaK na Full screen i uživajte)
  9. Dolaze i Maxi Scooter-aši ... sa sve gospođama
  10. I onda shvatite da sve to nema nikakvog smisla i lepo kupite i bog da Vas vidi ...
  11. Sve naj, naj ,naj drugari .... vozili se 100 god. ,a i ja sa Vama
  12. Lutko moja ...
  13. Predsedniče ja sam ostao bez reči ....
  14. Caru, kralju nad kraljevima svaka ti dala za novi link ... :takoje:
  15. možeš ovako nekako ... Link
  16. ... reče simpatičan, ali totalno, načisto mentalno oboleli mladić ... Sine A. očekuješ nemoguće :lol:
  17. sad imamo dva velika vozača i velike ljudine za Maxi bandu .... Poz Laki !!!!
  18. Majstorčino
  19. .... i osećam svežinu planinskog vazduha koju para miris vrelih mašina koje se ponosno šepure dok ih mi gledamo sa mekane trave .... :ooo:
  20. Inspirisan rečenicom iz Cobetovog posta doživeo sam Flash i prelistao iznova u cugu jedno pedesetak stranica Maxi osvajanja Trasfagarašana i slika zajedničkih maxi vožnji .... Kakva terapija , sada dolazim do zaključka Kako je dobro biti MI !!!!
  21. Da sam znao danas koliko sam brz usprkos čeonom vetru, tačno sam mogao i Carsku čorbicu da kusnem ... Danas je bilo ludoooo !!!!!
  22. I opet u nedelju ...
  23. mali Arsići u najavi ....
  24. Na žalost i ovaj put bez mene, uživajte! Još jedan u nizu radno-udarničkih vikenda isprečio mi se da provedem kvalitetan dan sa omiljenom družinom ...
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja