Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. Drugovi .... grešio sam , prošla dva i po meseca bio sam sa drugima fasciniran .... varao sam Vas Svoje vreme koje je bilo pametno i poželjno ovde provesti ja sam gubio igrajući igricu .... bio sam opsednut Ali jednog trena kad je napolju bio divan dan za vožnju, rekoh: Ejjjj da li si i evo me opet na pravom putu ....
  2. @ Crni Taman sam sročio pisaniju i tad ugledah tvoj novi avatar i zbunih se totalno ... Evo još razmišljam o tome
  3. Dragi drugari, prošle nedelje naš dragi drug i brat Dare je nesebično odvojio svoje vreme da spremimo bugija za nove pobede ... Daklem na red za zamenu su stigle kočione pločice, ulje sa filterom i ležajevi u prednjem točku Redom: ulje sam uzeo Motul 5100, 10-40 1220 din/lit u mass-u, pločice Ferodo ST i filter ulja preko našeg dobrog Peđe iz Labosa oko 6000 i ležajevi su Koyo dim 15x35x11 ili ti 6202 2Rs (ako se ne varam) kupljeni u Astrid-u za 800 kinti par. Antidust semering je donacija prepoštenog Viktora - Black Ader, kojem nije bilo teško izvaditi stare i zameniti ih novim ležajevima i to sve mufte i još celu operaciju slikati i staviti da vidi vascela masa Istom prilikom Darko je rasturio transmisiju i dao ocenu kompletnom prenosu, normalno tretman ulepšavanja i podmazivanja se podrazumeva. Utisci su sjajni pogotovo kočnice, ali ujanje za koje sam mislio da su krivi ležajevi i dalje postoji ... do leta ćemo demistifikovati i taj fenomen, toliko za sada Veliki pozdrav od Popa Darku i Viktoru
  4. Zeka vodi kolonu .... bože gde ide ovaj svet
  5. Nije ni čudo što ti se lepi Alexa smejao .... i kako će ikada ovi Pravi motoraši da nas ozbiljno shvate kad te vide u ovome :lol: Btw extra je
  6. Može.... Pošto imaš 40 DVA posta
  7. Nemojte gazda Rajko, ima sve da nas poApsi
  8. Crvene su bile samo moje oči posle ne milog događaja ... , a golf je bio plavi ko i veštica u njemu
  9. MA niste me iskulirali ma jok sta vam je tripujem Dobićeš, ali tek posle DVE VOŽNJE, kako voli naš dragi Paun da kaže
  10. Što da se šlogira .... baš smo dobri nego Satelise javi se ..... ako si živ
  11. OOO tek sad videh ..... Sve najbolje druže !!!!
  12. Evo ga ... peacemaker Jesi ti oladio malo, uzavreli dečače?
  13. Rođeni, kako si krenuo nećeš ni imati .... Moj ti je drugarski savet da malo spustiš loptu i prestaneš da komentarišeš kao uvređena tinejdžerka, nas 95% se ovde lično poznaje , druži i takav vid konverzacije i komunikacije( čitaj zajebavanja na 100 načina u svakoj situaciji) nam je sasvim prirodan, ako ti ne paše ... Šta da ti kažem, pokušaj sa R-ašima
  14. SuperPOP

    slogan

    Ma ne svirajte više klincu, Đurina je najgenijalnija Ti gazda prevrni svoju arhivu i nađi neku ex sa big grudima i sa dva grejpa (da ne bude plagijat) dovedite je kod čika Popa da je opali ... blic :lol:
  15. Da ... može biT vama što vozite te skuterčiće 100, 200 kubika da treba malo zamaha, mi sa potetnijim mašinama bi malo da ušparamo
  16. Kako kaže : Ako uzmete lakše slajdere dobiće te na ubrzanju uz istu Vmax i ne promenjenu potrošnju goriva, a ako uzmete iste težine ko fabrički profitirate samo na maximalnoj brzini i smanjenoj potrošnji ... Koliko ja kapiram, drugi izbor je mudriji
  17. Ajde predsedniče ne piskaraj nego trkom u garage, jer izgore od želje da čujem utiske iz prve ruke ...
  18. P R O D A T ... da ne kažem ....oŠo
  19. Kao što rekoh, kako kuma sama da ljulja ..... Nek ste živi i zdravi !!!!!
  20. Ja sam stavio Malossi kaiš i rolnice, poručio iz Podgorice (kontaktiraj kolegu Šipija za detalje) odmah naruči i pločice o istom trošku jer su ubedljivo najubedljiviji odnoc cena/kvalitet od ne originalnih delova. Ulje Motul - polusinteteika eto i najvažnije daj to nekom proverenom serviseru da ti to zameni.
  21. Sjajna tema o sjajnoj vožnji, ali konkretno za mene Alpi i Hilandar u jednoj godini .... ne biva Možda bi trebalo razmisliti da nam to bude maxi destinacija u 2014, jer ne bi voleo da se delimo ove godine na alpiniste i ostale
  22. Jako malo korištena stanica za vakumiranje i punjenje svih vrsta rashladnih uređaja. Potpuno ispravna sa moćnom vakum pumpom (180w) U kompletu dajem dva creva, spojku za frižidere i novo ulje za vakum pumpu Vlasnik ja od prvog dana Cena 450e i sklona je korekciji za kolege 065/3329-394 Goran
  23. Gospoda sa silverima će da krenu i da se vrate sa pohoda, a mi sirotinja ćemo još uvek na AK vezivati kacige i navlačiti rukavice
  24. O ovome maštam i sanjam ... ali nikako da se stvore uslovi
  25. Ma kakva dodatna oprema .... kad voziš Burgman taKe i slične metlom rasteruješ od istog
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja