Dragi drugari, prošle nedelje naš dragi drug i brat Dare je nesebično odvojio svoje vreme da spremimo bugija za nove pobede ...
Daklem na red za zamenu su stigle kočione pločice, ulje sa filterom i ležajevi u prednjem točku
Redom: ulje sam uzeo Motul 5100, 10-40 1220 din/lit u mass-u, pločice Ferodo ST i filter ulja preko našeg dobrog Peđe iz Labosa oko 6000 i ležajevi su Koyo dim 15x35x11 ili ti 6202 2Rs (ako se ne varam) kupljeni u Astrid-u za 800 kinti par. Antidust semering je donacija prepoštenog Viktora - Black Ader, kojem nije bilo teško izvaditi stare i zameniti ih novim ležajevima i to sve mufte i još celu operaciju slikati i staviti da vidi vascela masa
Istom prilikom Darko je rasturio transmisiju i dao ocenu kompletnom prenosu, normalno tretman ulepšavanja i podmazivanja se podrazumeva.
Utisci su sjajni pogotovo kočnice, ali ujanje za koje sam mislio da su krivi ležajevi i dalje postoji ... do leta ćemo demistifikovati i taj fenomen, toliko za sada
Veliki pozdrav od Popa Darku i Viktoru