E ljudi pssst, u poverenju da vam kažem ... :lol:
Dobio sam mail od našeg dragog i milog urednika ..... u kojem kaže kako pazi na nas sa svog uredničkog mesta, kako je
usamljen, ali se uzdiže u mudrosti i hedonizmu .... veli da je u formi
Još kaže da mu ne treba autokarta, sa uredničkog mesta gleda ka Rumuniji i vidi da su putevi dobri i bez rupa i da će vreme biti sunčano...
Kaže da radi na prikupljanju ponuda za ne obaveznu opremu maxi sccoter cluba i da će ogrezle u offovanju kažnjavati ovom
topuzinom po titntari .....
Eto sad svi znate da je gore sunčano, i računam na diskreciju, jel !