Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. Ja i moj brat , pičimo niz Petrov vrh, komšija stolar nam napravio CBR i GSX-R..... :lol:
  2. E ljudi pssst, u poverenju da vam kažem ... :lol: Dobio sam mail od našeg dragog i milog urednika ..... u kojem kaže kako pazi na nas sa svog uredničkog mesta, kako je usamljen, ali se uzdiže u mudrosti i hedonizmu .... veli da je u formi Još kaže da mu ne treba autokarta, sa uredničkog mesta gleda ka Rumuniji i vidi da su putevi dobri i bez rupa i da će vreme biti sunčano... Kaže da radi na prikupljanju ponuda za ne obaveznu opremu maxi sccoter cluba i da će ogrezle u offovanju kažnjavati ovom topuzinom po titntari ..... Eto sad svi znate da je gore sunčano, i računam na diskreciju, jel !
  3. Ili jednostavno.... Šaban
  4. kolega ti bolje zvekeći tamo po deklu, i turi JK © nemoj kad dođe RACE DAY da bude ovo-ono :lol:
  5. Cobe, ćale , moj-ne negativne emocije sve ti je to od ne spavanja, ....proći će za jedno + - 18g. šifra: iskusan
  6. Djuxy druže, mani urdnika on ima pune ruke posla da zadrži bolumentu pod kontrolom..... ako ti zeka pravi frku ti zovi medu , on ti streptomicin za zeku ...
  7. U potpunosti podržavam.....
  8. aha, ... rukavica je bačena :jee1:
  9. Kako videti ovo, ..... ... a ne pomisliti na našeg kolegu u akciji , .... nećemo ga imenovati jel ?
  10. E moj Zekane, ovaj SREBROljubac hoće da se mi glođemo u ovoj improvizovanoj areni, a oni da ljupaju semenke i da se naslađuju, a ne znaju da ljubav, ne bira vreme ni mesto već se desi potpuno spontano ... :lol:
  11. Bolje uzmi Zekanov, njega i onako devojčica neće pustiti u provod ... .... da ne zaprlja šape!
  12. Za Auspuh nije problem.......uz db kiler prede....... ako db kiler zakaže.... ..biće BM killer
  13. Bolje da je tu kintu dao za original auspuh ... ... da se ko ljudi vozimo s njim
  14. batkane bićeš prvi na brdu !!!
  15. Bogami moj K5 troši 3,42l/100km na putu i litar više u gradu kad je najveća frka ,ali gepek ne dam ni za 100 R-ova Kad negde dođeš motorom , skineš lepo jaknu, kacigu, rukavice i sve ove zimske prnje što navlačimo na sebe i trpaš u gepek ko pravi ,a još stane i paket pelena i par kesa iz prodavnice.....
  16. Raspisao se Zekan na pogrešnom mestu..... plaši ove što hoće da nam se pridruže u Rumuniji, svi ima da pomisle da će ih tamo posetiti ..... .... baba roga :lol:
  17. opet lajemo u krivoj temi, naš dragi i svima mili urednik, ima da nas ...
  18. Ne prepadaj ljude , Zeko kad pročitaju ,a zatim vide i Djuxyjeve slike ... pomisliće da smo stvarno fiju poapsiće i nas i urednika i zečice i sve
  19. štekara .... Zaboravio je da doda - polo, sa vezenim logom i nick-om .... na njegov račun
  20. Spisak za crvene, isključivo i samo crvene majce sa belim natpisom 1. SuperPOP muška XXL 1 kom, ženska M 1kom 2.
  21. Ti , Zeko, jedan .... kako možeš da našeg dragog i milog nam urednika mešaš u tvoje prljave rabote i da znaš da ne živimo u 91.-oj, ali 91. zauvek živi u nama uredniče hteli ste reći ... motka I uredniče ako može jedna muška roze XL za našeg drugara Zeku, čini mi se, hteo bi jednu, al ne zna kako da pita....
  22. Zekane ... odraće te Lula ! :lol: Ja sam uvek za ... Crveno - bele
  23. da li se slažete da je 1. maj sasvim korektan rok, šta će nam pre leta gde ti se žuri.....šta ćeš, da spavaš u njoj ???
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja