Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. Mogli bi do Orašca u Karađorđev vajat . Vrh klopa ,a nije daleko
  2. Kako mi je nedostajao taj mio zvuk !!!
  3. od Marre SuperPOP-e kako ide ta tvoja ladja u brdu sa sve gospodjom....jel ume da ulenji? ili ume da povuce? meni ovo pitanje zvuči bezobrazno .....
  4. Skinuću ga ovih dana, da ga imam za uzorak na bubanj potoku kad skinem - merim - javljam
  5. k7 odlican....za mane ne znam...sem ako u mane spada ne bas explozivan start.....ali to resavas ugradnjom j coste.....sto se tice plastike ne moze ni jedan maxi skuter ni da mu pridje.....itd itd.... Pa normalno da ne znaš za mane jer ne postoje :lol: jednom reči LAĐA Bre. mogu reći da ovaj moj lepo kreće i ubrzava sve dok se moja gospođa ne popne na isti , e ondak malo stenje .... uostalom , a ko ne bi ??
  6. e ljudi uživam u slikama, plus Giletu, plus Mimiju, plus Bugimanu, andol i čaj Zeki. :lol:
  7. evo učim za polaganje vozačkog, pa sam naišao na ovu ilustraciju link (predzadnja slika) , sve je ok ako nisi prelazio liniju ! p.s dugo svetlo i sirena su majka !!
  8. isti slucaj i meni treba E imam jednu informaciju, u horgošu amortizer košta 50e sa popustom (70e regularna cena), a ovi stručnjaci iz Niš se ne javljaju na tel niti odgovaraju na mail. u subotu idem na bubanj potok da vidim ima li tamo nešto adekvatno zna li neko ima li još uvek pijace u Kuglašu?
  9. Bravo LUG za slike! Kakve boje , plus od mene i veliki pozz !!!
  10. Kod moje pali MITO, tutneš neku lovu za garderobu ili malo više za cipele ako ideš dalje , jel... :lol:
  11. Što bi rekle babe, a za mene vredi SVAKA BUDALA IMA SVOJE VESELJE !!! Kratko vreme se poznajemo, ali mi je MNOGO lepo u društvu BJB-MSC !
  12. NO problem kolega, danas je kasno za zvanje, poslaću im mail. Javljam čim nešto saznam hvala KURSK
  13. Dođe mi kad vidim kolika ekipa se skuplja da se razvedem, ostavim ženu i decu i mamu i sestru i poso i kera i sve !!!! Drugari SREĆAN PUT, samo uživajte i do skorog viđenja na sledećem druženju !!!!
  14. Iscureo mi je danas amortizer koji drži sedište u podignutom položaju, potrebna mi je pomoć oko nabavke novog - polovnog ili reparacije postojećeg. nisam imao predstavu koliko je to korisna stvar dok nije riknuo . Burgman je AN 400, 2005 godište
  15. Ljudi iscureo mi je amortizer, koji drži sedište, imali ga neko ili zna gde može da se kupi? u pitanju je burgman an 400 iz 2005
  16. EEE, zemljače ti stvarno znaš za šta živiš !!!!! moj duboki naklon
  17. e Dobro je , .... da ne kupuje valjda apriliju :zbunjen: ...
  18. ... a destinaciju ćemo lako odrediti. Važno je da se vozi - nije važno gde. A ko će vam kapiju otvoriti ?????
  19. eee, znao sam da ćete nešto isplanirati za vikend Sinu mi rodjendan !!! Biće rock&roll
  20. AUUUU, ovako duva, preko pančevca smo se vozili skoro na "šnjitu" :-))))

    1. Goshke

      Goshke

      A na dunavu talasi ko na moru xD Sutra idem na kupanje, ionako ovog leta nisam bio na letovanju xD

  21. Gde ste ljubitelji burgmana, nije vam valjda zima ? Oni aprilijaši hvale svoja sokoćala na sva usta, a gde smo mi ?
  22. Poštovani gosp. Jasminko Prvo želim da Vam se zahvalim na lepim željama u vezi uspeha u auto školi, a drugo da napravim osvrt na gore navedeno. Želim da kažem da nisam imao nameru da bilo koga reklamiram (post obrisan) i da Vam odvlačim mušterije! Takođe sam veoma dobro informisan oko cena i uslova koji važe u raznim, pa tako i u vašoj A.Š i u skladu sa tim sam doneo odluku koja meni, koji biciklu vozim od moje 4-te, a mopede, motocikle i automobile ukupno više od 20 godina, najviše odgovara, a to je najjeftinija varijanta, a 11 je još uvek manje od 12 bez obzira kakve dodatne pogodnosti donosi. Još jednom se izvinjavam ako ste pretrpeli poslovnu štetu zbog mog posta i pozivam da svi kandidati završe na samo osnovnu obuku već i dodatnu koja će njihova znanja i sposobnosti dovesti na što viši nivo. S poštovanjem ...
  23. Bravooo za MAXI club, Alexanto ti si naš predsenik !!!! :care:
  24. Kakva trgedija, nedostajaćeš nam. Počivaj u miru

  25. ja pratim !!! Maxi vožnja uvek!!!!
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja