Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. Jeeeee!!!! Natrpamo politiku u farmerke i iiidemo !!!
  2. BDW upisao sam za A kategoriju, postajem ispravan. :-))))

  3. Kako je jutros bilo hladno !!! brrr

  4. Gde god da se ide (a da može za jedan dan da se odvoza) ja sam za. Dakle: 1. motor_che 2. Drakula 3. alexanto 4. SuperPOP 5.
  5. SuperPOP

    RT: Manja popravka

    Ja sam mislio da se ono BMW-u ne radi.
  6. EEEE kakva koska, da sam prolazio tuda, prosao bi bez razmišljanja, jer situacija je potpuno jasna na putu si sa prvenstvom prolaza i piči.... A posle čitanja svih pretpostavki, šta ako ovo, a šta ako ono zavrtelo mi se u glavi.
  7. ..... I bez piva mi ne dolazite Javi raspored, pa cemo
  8. čestitam, jesu skupi , al se isplati !!! Sad imaš više gepeka nego Xsara picasso :D:D I gledam valjlo bi i ove bočne poklopce ofarbati u boju motora, mislim kad se već nešto farba ,onda...
  9. Računajte i na mene !!!!! Valjda će Bugi uspeti da izvuče 115 kg. uz Rajac
  10. Provlačenje je opasna, ali nadasve korisna rabota. Razmišljam da napravim novu temu gde bi novopečenim motorašima ukazali na opasnosti koje ih vrebaju u gradskoj sredini, tipa ovaj moj cigić ili kolotrag autobusa na semaforu i slični horori koje smo preživeli
  11. Imao sam slučaj da za milimetar promašim malog cigu (3g. plafon) koji prosi na semaforu od tad obilazim samo levom stranom. .ebeš provlačenje!! Bdw mislim da je kolega u pravu da je po našem zakonu provlačenje između automobila bilo da su zaustavljeni ili u pokretu, zabranjeno
  12. @ vuksa015 Kvacilo cu raditi sam, pa ako hoces mozes doci do mene da gledas. Al moras malo i pomoci onda Provericemo i na tvom Burgiju u kakvom je stanju ceo CVT ako hoces. Momci , pridružio bih Vam se, da se upoznamo međusobno ,ali i sa problematikom vibracija i neko mora pivo za majstore da donese
  13. Obrni , okreni bitno je da je ulje uvek negde između minimuma i maximuma !!!!
  14. Ljudi danas prepodne gledam .... tri puta svedok prolaska motorom kroz CRVENO!!!! da li su oni normalni ili sam ja NE normalan !?

    1. Zeka Peka i drugari

      Zeka Peka i drugari

      i jel i jednog od to troje uhvatio policajac??

       

    2. porsa

      porsa

      eto zašto loše misle o ljudima na motoru

  15. Eto REŠENJA !!!! otvorimo svi stanicu za tehnički i lova do krova ... bole nas
  16. Aprilija ti je k'o lutka, želim ti puno srećnih kilometara!
  17. Poz. svima. Spomenuo bih i pozdravio Spontanu deskripciju, dečko je potegao iz Bajine Bašte. Svaka čast !!! Drago mi je što smo se upoznali. P:S gosp. Unas , kakav žar u očima je goreo kada ste rekli : Nema šanse da me spreče da dam krv, da vidim ko će da me spreči !!
  18. why, ooo, why umesto do Babine reke ja motorom moram na posao.

    1. Prikaži prethodne komentare  1 more
    2. ljadza

      ljadza

      Cuti, ti bar motorom, ja morao kolima q:

    3. CrazyCat

      CrazyCat

      Daj meni posao a ti uzmi motor i putuj! :P

    4. Limenko

      Limenko

      bravo Crazy fer dil :)))

       

  19. Po naređenju smo oduvani sa trga , ali to nas nije moglo sprečiti da uradimo to zašto smo se okupili, da DAMO KRV. P:S: zamalo da me odbiju zbog toga što su mi plavi momci digli pritisak u nebesa. Verujem da nisam jedini.....
  20. verujem da nije problem napraviti! naravno zahteva posebnu registraciju,pa ateste............. Misliš da je ovo neko regulisao zakonom kod nas... čisto sumnjam da su toliko dalekovidi
  21. Pogledajte ovo !!! Bez kacige ni na pišanje...... nikad ne znaš kad može da bude
  22. Ljudi provalite ovo !!!! Recite da nije sjajno, verujem da bi ekipa iz Višnjičke mogla ovo skinuti u originalu.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja