Jump to content

Moto Zajednica

SuperPOP

Članovi
  • Broj tema i poruka

    987
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: SuperPOP

  1. SuperPOP

    bandit 600

    Potrošnja je baš kako ti je Boban napisao. Što se tiče održavanja .... moja iskustva Gume 28000 Lanac, lančanici, svećice 18000 Prednje pločice 5000 Zadnje 2700 Štelovanje i sinhrnizacija karburatora 50€ Filter za vazduh 1600 Zamena ulja 4l + filter i ruke oko 6000 Registracija 19000 Eto, samo nađi dobar primerak, po mogućnosti S model i uživanje je zagarantovano.
  2. Bobi, ovo sam komentarisao, u ovo doba je realno planirati 350-400km dnevno, ako se krene rano . Braca i ja smo imali priliku voziti nocu kroz nac. park i mogu reci iz prve ruke da je sve sem prijatno
  3. dunavska je bez veze .... 1000x je lepše preseći nacionalni park preko Božovića prema Oršovi, A definitivno je kasno za TA & TF
  4. B82S25
  5. Evo odgovora na prvo pitanje, a za firmware iskreno nemam pojma.
  6. Torbica za navigaciju, telefon, dokumenta model tk-741. Montira se velkro kaiševima na korman motocikla ili skutera. Poseduje kišnu navlaku i nema tragova korišćenja. Cena 2000 dinara. Tel 065/332-93-94
  7. Na prodaju Stanica je kupljena početkom avgusta, vozila se do češke i nazad, ali nije korištena ni jedanput. U kompletu ide punjač, klip za kaiš i strap oko ruke. Uz stanicu poklanjam head set za kacigu (slušalice, mikrofon, vodootporni ptt taster) koji zahteva manju intervenciju kod čika Arakisa Cena 40€ Moj tel 065/332-93-94 Pop
  8. Zovi Mišketa, on ima na svom motorinu lepe ručice.
  9. Ja sam ih koristio par godina na istim kolima. Istina je sve što su kolege napisale iznad ali ja sam primetio da su spalile hrom film iza sijalice u kućištu fara. Moj savet ti je projektor + ksenon.
  10. Ako nekom treba prikolica za motor, nek se javi. 065/3329-394 Pop
  11. Zoranova sahrana održaće se u subotu 5.9. u 10.30 časova na novom groblju ( uz put za Rumenku) u Novom Sadu.
  12. Informacije koje imam su da je mladić u kolima velikom brzinom naleteo na njih. Inače išli su starim putem Kotor, Njeguši, Čevo za Nikšić do kojeg nisu stigli. Došlo je do direktnog sudara, nesreća je veća što je Zoran i motor odbačeni u provaliju dok je Ivana spala sa motora. Navodno 45min nisu mogli doći od njega i da je preminuo na putu do bolnice.
  13. Ja sam u šoku i neverici.... Dobra vest je da su Ivanu operisali u Podgorici i da je van životne opasnosti. Zoran će ostaviti veliku prazninu u životima svih nas koji su imali to zadovoljstvo da budu u njegovom društvu, osete energiju dobrog, vanserijskog čoveka. Dragi prijatelju pazi na nas odozgo. Počivaj u miru.
  14. Ako ne ...mrziš karburatore u 21 veku, bićeš PREzadovoljan. U mom banditu je ta mašina. Ako nisi pretendenciozan biće ti strava. Njegovih 80-ak konjića dovešće sigurno gde zamisliš, ali ako planiraš da obaraš rekorde na putu uz Vrbas potražiCBR-ku
  15. Svaka čast, momčino.
  16. Izvini Kepo, ali ta informacija me baš obradovala.
  17. Pozdrav gnjurac
  18. Veliki pozdrav i hvala organizatoru i njegovoj lepšoj polovini za veliki trud i rad da ovo druženje kao i sva prethodna bude na ekstra nivou. Takođe za ekipu ...Najjači ste
  19. Srećan put drugari, uživajte jer ćete sigurno imati u čemu
  20. Definitivno odličan izbor.
  21. Karlo ne jedi se! Kakve veze ima viber grupa sa delovanjem ovog foruma? Drugari u viber grupi te ne žele zbog tebe i samo tebe, a ne zbog toga što se voziš skim želiš da se voziš. Mnooogo korisnije bi bilo sa si vreme odvojeno na žalopojke ovde odvojio na pisanje o tome šta si uradio na silveru, koliko je koštalo, de si delove nabavio, itd. To je smiso postojanja ovih strana. Tvoj komentar ovde je totalno deplasiran. Osim ako ne misliš da BJB zajednica mora da pomogne i u rešavanju ljubavnih, porodičnih i sličnih problema. I molim SVE da se lične frustracije i problemi ne iznose u okviru foruma.
  22. Aktuelno ! Nova cena 2500 dinara
  23. I sad ne mogu, a da ne zamislim da je za zadnjem sedištu tog puntića bilo dete ...... šta bi bilo ???? Zašto? Ljudi pamet u glavu.
  24. Do ovoga trenutka živeo sam u nadi da su čuda moguća. Ali mi ipak ne živimo u diznilendu. U MM-u zamena nije moguća. Dakle zainteresovani moguća korekcija cene.
  25. Ne razumem komentar, kome bi trebao da bude od koristi? Ako neko ovo treba i želi novo sa garancijom. Može kupiti ovde jer u MM više nema, a i ako nikom ne treba ja sigurno neću propasti za 2900 dinara. U svakom slučaju niste trebali trošiti vaše vreme da bi me podučili mudrosti, ako niste zainteresovani za kupovinu.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja