Pa naj prostiji servis mozes da zavrsis u sopstvenoj reziji, a u ostalom to i nie motor za svakoga. Neke stvari moraju da se plate. Ako zelis da vozis exluzivu moras malo vise da se otvoris. Jebi ga, takva im je politika.
Posle ovog znam da cu pazariti o5 Ducatija.
ma ja jesam sam radio servise ali su delovi katastrofa skupi a i kod nas sve moras da cekas,,klipnjacu sam cekao 3meseca,,kaiseve dva,ulje samo u ns,bilo da se kupi,ma fala lepo nije to jos uvek za obicne smrtnike,,a i nije neki motor, jes da ima ogibljenje i kocnice extra extra extra dobre ali je agregat nula neznam kakva je Agusta ali verujem da je i ona na isti kalup ma nista bez japanca,eventualno svabe najbolja kombinacija je italijanski ram kocnice ogibljenje a japanska ili svapska makina ;D ;D ;D
;D ;D ;D