a sta je kostalo 33.000evra??? ??? ??? ??? ??? mislim mnogo je to para ,,,,nije mi jasno sta tu toliko kosta verujem da su muzicari najvise uzeli,,, pa ako mozes obrazlozi nam malo te cene sta kolko kosta,cisto da znamo,znam da i zakup mesta kosta al to mi malo dodje previse za jedan skup,,, mislim33.000e,,,kolka je onda zarada bila ??? ??? ???neverujem da ce ga ove godine onda praviti ako nisu imali zaradu,pa niko zdrave pameti nece iz svog dzepa da dotira tolke pare, ;)