Jump to content

Moto Zajednica

bokilic

Nosilac medalje zahvalnosti
  • Broj tema i poruka

    5947
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: bokilic

  1. a sta je kostalo 33.000evra??? ??? ??? ??? ??? mislim mnogo je to para ,,,,nije mi jasno sta tu toliko kosta verujem da su muzicari najvise uzeli,,, pa ako mozes obrazlozi nam malo te cene sta kolko kosta,cisto da znamo,znam da i zakup mesta kosta al to mi malo dodje previse za jedan skup,,, mislim33.000e,,,kolka je onda zarada bila ??? ??? ???neverujem da ce ga ove godine onda praviti ako nisu imali zaradu,pa niko zdrave pameti nece iz svog dzepa da dotira tolke pare, ;)
  2. novu apriliju pegaso,,
  3. bokilic

    krpa za vizir

    probaj da ga ispoliras,ima u luisu stvarcica za poliranje,,a ako neuspes,baci ga ,pa naruci nov vizir ima i toga u luisu,naravno po broju kacige itd....
  4. bokilic

    MZ Caffe

    Ko o cemu baba o ustipcima... Vidim da je MZ Caffe skupio druzinu iz jedne velike jagnjece, prasece brigade... No dobro, to samo znaci da sam na pravom mestu. Da ne bude skroz u off-u : Uh sto sam imo dobrog MZ-a... Koristimo ovu temu za OFF pa nikako da se usaglasimo oko termina za prvi sastanak na kome su dve tačke dnevnog reda: razno i ostalo. Zapelo je kod vremenskih prilika ali je izvesno da sastanak neće proći sa kafom i kiselom pa sad eto, izgladnjujemo se dok se ne steknu vremenske prilike. Onda ćemo videti koliko će nas prisustvovati sastanku pa ćemo po tome odrediti mesto. Teme su gadne, opasna je to diskusija, neko pivo neko rakiju.. krecem odma sa izgladnjivanjem da se spremim na vreme ;D ;D ;D ;D
  5. bravo za tekst ;D ;D ;D
  6. bokilic

    MZ Caffe

    VUJOOOO kad cemo to rolovano,,sa rostilja,cevapcice i ostalo da smazemo ;D ;D ;D ;D ;D ;D za mene nema od mesa sta je loseee
  7. pozdrav i tebi,,a za ono zaladjen imas sladoled ;D ;D ;D ;D
  8. pa nista onda ga samo tu presteluj i vozi dalje ;) ;)
  9. bokilic

    MZ Caffe

    2 duki ok,,trebo si da se javis pa da odemo na pice negde,,jbg javni se kad dolazis iduci put
  10. pozdrav i tebi,,jos jedan enduras ;D ;D ;D ;D
  11. ha ha ha aj necu da kazem koji je,,,,,,,,,,,,,,,nek se muce malo
  12. cinimi se da je englez
  13. bokilic

    Visina volana

    ma to ti je prosto ko pasulj,odvijes trouglove gornji i donji odvijes rucice volana ako nije klasican ,povuces oba stapa nastelas ih na istu visinu ,zategnes sve to i prosto ko pasulj kao sto ti rekoh,,ali se tada i ceo motor spusta za par cm,,,naravno tvrdoca viljuske ostaje ista
  14. bokilic

    Visina volana

    pa nije samo volan spustio nego je i ceo motor spustio za par centimetra,mozda je covek bio nize visine,kad to budes vratio na mesto imaces i vislji motor za par cm,,pa ti vidi sta ti vise odgovara vislji ili nizi motor
  15. dobro nam dosao
  16. mislim da je vreme da proveris karburatore,slavinu za gorivo ,,filter za gorivo itd itd
  17. stvarno je lepo kad si iznad oblaka
  18. a dokle planiras da putujes, ??? ??? ???
  19. alal ti vera kako ga uslika ??? ??? ??? ??? ??? eto zivi dokaz da pucanje skodi auspluhu ;) ;)
  20. ma mene stra da neodes autobusom ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  21. pozdrav i tebi,pa nacices ekipu,imas vec par ljudi na forumu koji se spremaju za put,,provrti malo forum
  22. ote mi rec iz usta ;D ;D ;D ;D ;D usput kolko ga je taj oborio ??? ??? pa mora da ga je cusnuo sa100 na sat,,,a i proveri tu masinu meni to deluje sumnjivo
  23. a kakvo ti je svetlo na babetino paljenje?
  24. pozdrav i tebi ;D ;D ;D
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja