a ovakav zadnji lancanik nisam skoro video..u decackim danima jesam...no dobro,trandza je dobio nove lancanike,lanac i jos svasta nesto
prednja vila malo kriva,,kazu malko,,no dobro,majstor dimi uz pomoc struga subitora,prizmi i prese caskom resio problem u 1desetu ko strela ravna semering sam klizi
a i tefloni bogme
neznam kolko moze po slikama da se proceni,al krivo bre ko gudalo ..
naravno ispravljeno
boldorka zapevala, malo sipali vodu,ali je nisu osvestali...pa nesto nije ni htela da radi
a mislim..kaze komsija ide mu skut levo desno,rekli mu da mu viljuska crkla,jos su nesto kao i gledali,samo niko nije gledao gumu izgleda mi..aj sto je
kriva kao krivulja,nego sto je i spremna da pukne svaki cas,kaze komsija pa sta joj fali vozim polako..joj drzavooooooo imas li dovoljno mesta u onim ustanovama
za ove..za ove sto bi da teraju gumu i kad ode zica....
a bas lepa slick guma...
jedva se razjasnismo,otiso da kupi gumu od kolica,pasuje kaze jeftinija...sta da vam kazem,nezaslluzuje ni da..ma bolje da cutim...