lanac u agregatu zamenjen,pola slika pogubio..nemam pojma gde i kako,mislim obrisao
zadnji lancanik i neki luft u kucistu resen,malo smo morali da ga kirnerujemo,
a to sto mi tel sam pise brise..to cu posebno cekicom da ga rascopam ili je virus
elem..zadnja kocnica,zaribali klizci kljesta,sredih jedva,muka dok iscupas razmrdas,malo smirglanja,klizi ko po loju
a dekalimit,stara dobra naprava,za stare dobre motore,malo podmazah i zadnji trap