za ktm polako pristizu delovi,hvala srdjanu iz ktm,a na pomoci,brzoj i efikasnoj
a sinoc su mi doterali nesto...rastureno pre 10tak godina.videcemo sta ce ispasti od toga..
ah da,acimko sam ova od suzane,,nije bilo mnogo posla,pa nisam mnogo ni slikao..
a bez lock titeja bre vise nis ne zavijam..
a sta cu sa ovim kabom da radim,videcemo..mehanicki ga cistim,10tak god stoja nije vozeno,ulje i benzin se sjedinili kao neki lak..ebemli ga sta ce ispasti..
vespa sredjena..mada,nis nismo ni radili,stavili aku,kresnuli,dugo je stojala upalilo na prvu...koza...dobre te vespe,,kvalitetne...